Top 10 Batterien Organizer Box – Příslušenství pro domácí kino, TV a video

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ansmann

#ad

ANSMANN Box na baterie pro AAA Micro, AA Mignon & 9V blokové akumulátory a baterie – praktický box na baterie pro ochranu a přepravu pro 48 akumulátorů – box na baterie a box na baterie pro uložení

#ad
Ansmann #ad - Ložný box z robustního plastu: do vysoce kvalitního zásobního boxu se vejde až 16 x micro AAA, 24 x Mignon AA a 4 x 9V blok akumulátorů / díky přesné konstrukci jsou články během přepravy optimálně chráněny.

Bezpečný uzávěr a kvalitní zpracování: nejlepší materiály a vysoká kvalita vám umožní mít z boxu velmi dlouho radost / Jedním držadlem otevřete lehkou a stabilní nádobu. Upevnění na stěnu: pomocí praktických závěsných ok lze stabilní box na baterie připevnit na stěnu / šrouby a hmoždinky jsou součástí dodávky. Ochrana před zkratem, nechtěným vybitím a nečistotami: robustní plastový kryt boxu na baterie nabízí optimální ochranu před vlhkostí a prachem, jakož i před zkratem a mechanickým přetížením.

Rozsah dodávky: 1x box na baterie pro uložení nejsou součástí dodávky 2 x šrouby, 2 x hmoždinky/ochranný box ideální pro zásuvku nebo montáž na stěnu v dílně a garáži.
ZnačkaAnsmann #ad
VýrobceANSMANN #ad
Výška2.48
Délka6.81
Hmotnost0.51
Šířka5.43
Číslo dílu1900-0041
Modelka1900-0041
Záruka2.

2. FULLCASE

#ad

úložný box pro domácí organizaci baterie nejsou součástí dodávky – černá, 72 baterií, Box na baterie, organizér na baterie AAA, úložný box na baterie

#ad
FULLCASE #ad - Organizace a skladování domácích baterií: držák organizéru na baterie pojme 72 kusů baterií, 5 * 3, dostatek místa pro každodenní použití. Skvělý organizér na baterie, vhodný pro všechny značkové baterie: nabíjecí box na baterie se hodí pro 32 ks AA, 40 kusů aaa, speciálně pro Energizer / Panasonic / Rayovac / ACDelco / Tenergy.

Horní rukojeť nabízí komfort při nošení a zavěšení. Kompaktní design, který můžete umístit kamkoli, např. Kompaktní a přenosný držák baterie: malá nádoba na organizér baterie se silným zamykáním pro snadné otevírání a zavírání. Ložný kufřík na organizéry na baterie udrží vaše baterie dobře organizované a bezpečné.

Vyberte si nejlepší dárek pro svého přítele a rodinu. Dostatečně jasné, abyste našli potřebné baterie. Pravidelně a bezpečně. Kompaktní velikost: externí: 33, 1 * 10, 5 * 23, 5 cm / 13, 5 * 7, 25 palce: Jednoduše do zásuvky a už žádné vylití baterie na zem. Ložný box na baterie: držák baterie se silným a měkkým polstrováním může vaše baterie plně chránit. Baterie nejsou součástí dodávky. Ve skříni, polici.
ZnačkaFULLCASE #ad
VýrobceFULLCASE #ad
Číslo díluBlack406-2a3abattery-FC-002-DE1

3. FULLCASE

#ad

Pouze box, Box na baterie, úložný box, úložný organizér na 54 AAA AA baterií

#ad
FULLCASE #ad - Není součástí dodávky lithiové baterie AA. Uložení baterií h-q pro všechny značkové baterie: nabíjecí box na baterie se hodí do 24 kusů baterií aa, 30 kusů baterií AAA. Ložná nádoba na tvrdé baterie: organizér do domácnosti, přihrádka na baterie, odolného plastu, odolnější a odolnější vůči nárazům než akryl.

Kufr na organizaci baterie a úložný prostor v kompaktní velikosti: Externí: 6, 5 * 4, 75 * 2, 25 palce. Ukládání baterií udržuje baterie aaa dobře organizované a bezpečné. Kompaktní & přenosný držák baterie pouzdro na baterie: malá kapsa na baterie se silným uzávěrem pro snadné otevírání a zavírání. Snadno najdete, organizér ze silného, co potřebujete. Ložný box na baterie s odnímatelnou pěnovou pěnou s dobře vyříznutými otvory se perfektně hodí k různě velkým bateriím.

Organizér na baterie pro box na baterie jako nejlepší dárek pro vašeho přítele a rodinu. Průhledný kryt organizéru na baterie uvidí stav interní baterie bez nutnosti otevření. Držák organizéru na baterie se snadno vejde do zásuvky a na podlaze už nevylije baterie. Ložný box na baterie: box na baterie pojme s 54 kusy baterie aaa aa dostatek místa pro každodenní použití. Horní rukojeť nabízí komfort při nošení a zavěšení.
ZnačkaFULLCASE #ad
VýrobceFULLCASE #ad
Výška4.75
Délka6.5
Hmotnost0.29
Šířka2.25
Číslo dílu23UK-555GR
Modelka23UK-555GR

4. KIXDA

#ad

3 A, 9 V, 3 V lithiové knoflíkové baterie včetně testeru, 4 A, bez baterií, držák na 2 A, KIXDA Pouzdro na baterie, C, velký úložný box na organizér, 250+ zásuvných míst, D

#ad
KIXDA #ad - Užitečný pomocník v domácnosti: pouzdro na baterie můžete umístit kdekoliv: zásuvku nebo skříň mimo dohled a může sedět naplocho nebo vertikálně. 6, 80 x aaa, 16 x 9 v, 6 x d, zejména 4A baterie. Rozsah dodávky: 1 x taška l, velikost: 36 x 26 x 8 cm, 1 x tester. Pěnová hmota uvnitř umožňuje individuální uložení baterií.

Perfektní volba pro více baterií: velký úložný box na baterie s 243 přihrádkami pro všechny druhy baterií, cr166, 8 x c alkalické 1, 1 x zkoušečka ručiček baterie bt-168, které jsme v životě používali, cr201. Besides, přirozeně šetrné k pokožce a dostatečně měkké pěny, s negativním CO2 stopou. Vysoce kvalitní materiál: pouzdro na baterie kixda je vodotěsné, nárazuvzdorné, protože tvrdost pouzdra organizéru baterie byla vylepšena na cca 80 stupňů, odolné proti poškrábání a prachu, takže je tvrdší než jiná pouzdra většina ostatních pouzder je 70 stupňů.9

90 x aa, lr14, 3 v, 28 x knoflíkové baterie 3 v lithiová cr2032, 5 v, cr123 a, velká kapacita pro baterie, 32, 15 x AAAA, přiměřená konfigurace. Pokud jste muž, který má rád úložný prostor a úklid místností nebo prázdných zásuvek baterií a má vše řádně a přístupné, přátele, je box na baterie nezbytností pro každou rodinu nebo firmu, místo levného plastového organizéru. Předřezaná pěna s dlouhou životností: na rozdíl od jiných produktů nemusíte trávit čas odstraňováním pěny z otvorů, kam se baterie dostanou, když dostanete Sorfur pouzdro a nevytváříte odpad.
ZnačkaKIXDA #ad
VýrobceKIXDA #ad
Výška2.36
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo díluW5-CXUR-EFFJ
ModelkaW5-CXUR-EFFJ

5. FULLCASE

#ad

úložný box pro domácí organizaci baterie nejsou součástí dodávky, Box na baterie, 72 baterií, organizér na baterie AAA, úložný box na baterie

#ad
FULLCASE #ad - Pravidelně a bezpečně. Kompaktní a přenosný držák baterie: malá nádoba na organizér baterie se silným zamykáním pro snadné otevírání a zavírání. Horní rukojeť nabízí komfort při nošení a zavěšení. Kompaktní velikost: externí: 33, 5 * 3, 5 * 23, 1 * 10, 5 * 7, 5 cm / 13, 25 palce: Jednoduše do zásuvky a už žádné vylití baterie na zem.

Vyberte si nejlepší dárek pro svého přítele a rodinu. Ve skříni, polici. Kompaktní design, který můžete umístit kamkoli, např. Skvělý organizér na baterie, 40 kusů aaa, vhodný pro všechny značkové baterie: nabíjecí box na baterie se hodí pro 32 ks AA, speciálně pro Energizer / ACDelco / Rayovac / Panasonic / Tenergy. Ložný kufřík na organizéry na baterie udrží vaše baterie dobře organizované a bezpečné. Dostatečně jasné, abyste našli potřebné baterie. Ložná nádoba na tvrdé baterie: organizér na baterie pro domácí organizaci ze silného, odolného plastu, odolnější a odolnější vůči nárazům než akryl.

Organizace a skladování domácích baterií: držák organizéru na baterie pojme 72 kusů baterií, dostatek místa pro každodenní použití. Odnímatelná pěna s dobře vyříznutými otvory se dobře hodí k bateriím různých velikostí, může také všechny baterie pevně zafixovat v drážce a zabránit tření mezi bateriemi. Ložný box na baterie: držák baterie se silným a měkkým polstrováním může vaše baterie plně chránit.
ZnačkaFULLCASE #ad
VýrobceFULLCASE #ad
Výška3
Délka6
Hmotnost0.46
Šířka6
Číslo díluUKCL-FCKK-WEL
ModelkaUK-FC-WEL

6. COMECASE

#ad

Přenosná taška, zkoušečka baterie, box na baterie – drží 142 baterií AA AAA C D 9 V – vhodné pro Tacklife MBT01 tester baterie, COMECASE Úložný box na baterie

#ad
COMECASE #ad - Pro více typů baterií pojme baterie 66 aa, 8 °c, celkem více než 148 baterií a 1 tester baterií, cr 2016, 8 ° 9 v, panasonic, 12 spínacích tlačítek typu baterie 3V lithiová CR 2032, cr 1632, acdelco, 6 d, aaa, 48, CR 2025. Duracell-1616 / 2032 / 2025 / 2016, perfektní pro alkalické baterie Energizer, Duracell.

Materiál a rozměry hq eva materiál lehký a extrémně trvanlivý. Vodotěsné a nárazuvzdorné. Comecase organizér na pevné baterie, kufr pojme 148 baterií aa aaa c d 9v, úložný box, obsahuje tester baterií BT-168, lze uložit více než 148 baterií se síťovou kapsou. Kompaktní místo pro organizaci – tento kufřík na baterie udržuje akumulátory čisté na místě v předem vyříznutých pěnových slotech a brání kontaktním koncům v kontaktu s nimi. Pokud se vyskytne problém s kvalitou, váš návrh má velký vliv na upgrade našich výrobků.

Velikost pouzdra: D 9. 6" x Š 13" x d 3. Super praktické pro rozlišení, které baterie je třeba recyklovat. Upozornění – zahrňte tester baterií, dejte nám prosím vědět, nejsou součástí dodávky žádné baterie. Skvělý způsob, jak pro vás jednoduše uspořádat baterie, abyste mohli rychle najít jakoukoli baterii, kterou hledáte. Uvnitř zůstává vystřižená pěna, i když to může několikrát stát, takže ji musíte vyjmout, které nedeformují vnitřní pěnu, pokud vložíte baterie, proto jsme tak navrhli.
ZnačkaCOMECASE #ad
VýrobceCOMECASE #ad
Výška2.76
Délka3.54
Hmotnost1
Šířka3.54
Číslo dílu2019AJWZKLQ
Modelka6543877185

7. PAIYULE

#ad

Taška s testerem baterií BT168, taška na 140 baterií AA AAA AAAA 9 V C D Lithium 3 V bez baterií, úložný box, Box na baterie

#ad
PAIYULE #ad - Organizér zásuvky na baterie je vhodný pro aa aaa aaaA 9V C D lithium 3 V a všechny denní baterie, 5 * 23, které jsou potřeba. Tak najdete své baterie pravidelně a jednoduše, abyste našli baterii, kterou potřebujete. Organizér pro ukládání baterií s testerem zákaznický servis: Pokud nejste spokojeni s přijatými produkty, obraťte se na nás.

Vnější velikost: 33, 1 * 9, 5 * 7, 5 cm / 13, 2 * 3 palců. Odnímatelná vložka s dobře vyříznutými otvory se přesně hodí k bateriím různých velikostí, tvrdá skořepina s nárazuvzdorným, může také pevně upevnit všechny baterie do drážky, aby se zabránilo tření mezi bateriemi. Ložný organizér na baterie: držák baterie pro 140 baterií s testovačem baterií bt168. Perfektní pro energizer / acdelco / Rayovac /AG13 A76 / 2032 / baterie.

Velká kapacita úložné boxy na baterie: pojme 8 kusů aaaa, cr 2016, 8 kusů d, 8 kusů 9 v, 48 kusů aa, 12 kusů lithia 3 v cr 2032, 8 kusů c, 48 kusů aaa, cr 1632, cr 2025. H-q battery regargable batteries organizér: držák baterie z kvalitních materiálů eva, odolným a vodoodpudivým materiálem. 1616/ 2025/ 2032/ 2016. Lehká a přenosná nádoba na baterii: pouzdro pro uložení baterií s hladkým a robustním 360stupňovým zipem pro snadné otevírání a zavírání. Problém pro vás vyřešíme co nejdříve.
ZnačkaPAIYULE #ad
VýrobcePAIYULE #ad
Hmotnost0.03
Číslo díluBattery Organizer-PYLFR02

8. WYAN

#ad

Pro zásuvky, průhledný ochranný box na baterie, WYAN 1 ks úložný box na baterie, lze ubytovat 60 ks AA + 40 ks AAA baterie, pokoje, nářadí

#ad
WYAN #ad - Tvrdé skořepiny chrání baterie před vlhkostí a nárazy. Est nezávislých oblastí: tato nádoba má protiskluzové drážky, což může chránit baterii před poškozením a zkratem, které zabraňují sklouznutí baterií a kolidují se navzájem nebo ztratí místo.

Průhledné víko závěsu usnadňuje nalezení potřebné baterie. Stabilní a transparentní plastový materiál: Úložný box na baterie je vyroben z robustního a odolného plastu, který je flexibilní a odolný proti ohnutí. Baterie nejsou součástí dodávky. Různé baterie mohou být uloženy neatly, velká kapacita: 1 ks velký kapacitní organizér na baterie, 5 cm, velikost úložného boxu je 25, sklady 60 ks AA, 1 × 3, 3 × 16, udržujte svou drawer baterii organizovanou a rychle najdete.

Need. Ušetřete místo: Úložný box může ušetřit místo zásuvky nebo úložné skříně a současně učinit váš dům a kancelář přehlednější a uspořádanější a udrží vaše zásuvky uklizené. Ochrana proti vlhkosti: design knoflíkového spínače pro zajištění bezpečného uložení baterie. Baterie můžete skladovat samostatně, aby se prodloužila životnost baterie a bezpečně ji uložila. Organizér na baterie do domácnosti, 40 ks baterií aa.
ZnačkaWYAN #ad
VýrobceWYAN #ad
Výška1.42
Délka9.96
Hmotnost0.48
Šířka6.73
ZárukaNení relevantní.

9. GWCASE

#ad

Taška s testerem baterií pojme 150+ baterií. Úložný box pro AA AAA 9V C D Lithium 3V LR44 CR2032 CR2025 CR2016 – černý, organizér na baterie, Box na baterie, úložný box

#ad
GWCASE #ad - Pouzdro držáku baterie zároveň může zabránit nehodě způsobené vzájemným ovlivněním baterií. Pouzdro na držák baterie je vybaveno silným poutkem na ruku, 8 * 3, 7 * 9, udržet svůj domov a zásuvky v nepořádku. Neobsahuje baterie. Zásobník na baterie slouží k uložení potřebných baterií a jiných drobných dílů.

Kompaktní a užitečná taška pro skladování baterií: odnímatelná pěna s dobře vyříznutými otvory, ve kterých jsou v úložném boxu kompaktně uloženy různé typy baterií. Díky organizéru pro zásobník na baterie je baterie vysoce kvalitní. Skříň na baterie garážového organizéru pojme 48 × 3 a, 12 × c, 48 × 2 a, cr 1632, cr 2016, 8 × 9 v a 8 × lithium-3 V a knoflíkovou baterii CR 2032, 12 × d, CR 2025. Ložný box na baterie se hodí pro více typů: organizér na baterie je vybaven různými velikostmi otvorů. S battery daddy caddy můžete vy a vaši rodinu bez obav uchovávat baterie.

Velký obal na uložení baterií: organizér na baterie pojme 86 baterií a jeden tester nabití baterie, takže se nemusíte starat o problémy s nabíjením baterie. Ložný box organizéru baterií se snadno přenáší: vnější rozměry: 13, pomocí kterého můžete pohodlně vyjmout baterie a snížit cestovní zátěž. Tuto přihrádku na baterie můžete zavěsit na stěnu, 1 palce. Ložný kufr na baterie je vhodný speciálně pro Energizér / pro Panasonic / pro Rayovac / pro ACDelco / pro / pro Tenergy.
ZnačkaGWCASE #ad
VýrobceGrapsa #ad
Výška1
Délka1
Hmotnost1.04
Šířka1
Číslo díluBatterycase-GW004
Modelkanew

10. PEARL

#ad

úložný box, uložení akumulátoru, PEARL Box na baterie: 2 v 1 organizér na 110 baterií, s testerem baterií přístroj pro testování baterií

#ad
PEARL #ad - Odnímatelný tester baterií se 3 led pro jednoznačné zobrazení kapacity: dobrý / slabý / výměna Rozměry: 280 x 145 x 25 mm, hmotnost: 242 g. Vyvrtané otvory pro montáž na stěnu organizér baterie včetně testovacího přístroje na baterie, materiálu pro montáž na stěnu a německého návodu český.

Místo pro 110 baterií: 54 x typ aa, 5 x typ c, 5 x typ 9 v, 36 x typ aaa, 4 x typ d a extra přihrádka až pro šest knoflíkových baterií Materiál: umělá hmota. Jako vložka do zásuvky atd. Nabízí místo pro 110 baterií odnímatelný tester baterií Do zásuvky nebo pro montáž na stěnu. Uložení akumulátoru – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: úložný box, miminko, regál na baterie, suvenýr, třídič, skladování, regál, box, box. Nebo k zavěšení na stěnu, do skříně atd. Ideální do dílny, garáže, domácnosti atd.
ZnačkaPEARL #ad
VýrobcePEARL #ad
Hmotnost0.53
Číslo díluZX8149-944