Top 10 DisplayPort zu HDMI – Adaptéry DP-HDMI

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon Basics

#ad

černý, DisplayPort na DisplayPort, Amazon Basics Propojovací kabel, 0,9 m

#ad
Amazon Basics #ad - Kompatibilní se specifikacemi displayport verze 1. 2; kompatibilní s dp, dp++ a displayport++; podporuje rozlišení videa až 4K x 2K. Pozlacené konektory; konduktory z holé mědi; stíněné fólií a pletivem pro robustnost a spolehlivé spojení. Kabel displayport na displayport přenáší HD audio a video signály z počítače na obrazovku. Délka: 0, 9 metru. Perfektní pro streamování videa, pro hraní nebo pro rozšíření pracoviště.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon Basics #ad
Výška0.43
Délka36
Hmotnost0.11
Šířka0.8
Číslo díluDP1.2-3FT-1P
ModelkaDP1.2-3FT-1P

2. IVANKY

#ad

šedý, monitor, projektor a další – 20 cm, IVANKY Mini DisplayPort na HDMI adaptér, vhodný pro MacBook Air/Pro, Thunderbolt 2 Mini DP HDMI adaptér nylon, Microsoft Surface Pro

#ad
IVANKY #ad - Tento mini displayport můžete použít na HDMI adaptér s kabelem IVANKY HDMI 2. 0, abyste získali lepší zabezpečení kvality videa/audia. Prodloužení záruky pro dobro našich zákazníků prodlužujeme 18měsíční záruku na 54 měsíců 18+36 pro zákazníky, kteří své výrobky zaregistrovali na našich webových stránkách.

Jemná kompatibilitaideální pro apple macbook air pŘed 2018, microsoft surface pro lineup, apple macbook pro pŘed 2016, imac pŘed 2017, surface Laptop nikoli Surface Book 2 a všechny ostatní notebooky s výstupem Mini DisplayPort ne nový MacBook s připojením typu C. Promyšlený designlehký a přenosný adaptér pro thunderbolt 2-port. Nylonová pletená bunda vydrží více než 15 000 ohybů, snadno se nerozbije. Extrémní trvanlivostpozoruhodné rozdíly v kvalitě zpracování. Tíhlá velikost skořepiny vás zbaví starostí, že budete stát v cestě blízkým přístavům.

Vysoce kvalitní převodovkas tímto mini displayport thunderbolt na hdmi adaptéru můžete notebooky s mini DP přípojkami připojit k externím displejům/televizorům/projektorům, což funguje perfektně, ať už chcete prezentace nebo chcete sledovat videa 1080p HD s vaším laptopem na větší obrazovce. Je zapotřebí dodatečný HDMI kabel. V případě dotazů a podnětů jsme vám kdykoli rádi k dispozici. Získejte jasné, hladké snímky with1080p@30hz /60hz a bezchybný audio pas pro nekomprimované digitální kanály 7.
ZnačkaIVANKY #ad
VýrobceIVANKY #ad
Výška0.79
Délka11.3
Šířka0.39
Číslo díluFBA_IVANKY-DP01
ModelkaIVANKY-DP01

3. BENFEI

#ad

BENFEI Mini DisplayPort zu HDMI Adapter, Mac Mini, Microsoft Surface Pro 3/4 usw, DP Thunderbolt zu Konverter vergoldetes Kabel für MacBook Pro, MacBook Air

#ad
BENFEI #ad - Flacher stecker blockiert nicht benachbarte anschlüsse am Computer, verfügt über eine geformte Zugentlastung für eine lange Lebensdauer, ergonomisch geformte Lauffläche für einfaches Ein- und Ausstecken. Leichter und tragbarer adapter zum anschluss eines mini displayport Mini DP oder mDP/Thunderbolt kompatibler Computer an einen HDTV, Monitor oder Projektor mit HDMI; ein separates HDMI-Kabel separat erhältlich wird benötigt.

Kompatibel mit apple macbook, t540p, macbook air, mac pro; microsoft surface pro 4, l540, mac mini, surfacebook nicht surface für windows rt; lenovo thinkpad X1 Carbon, latitude e7240/e7440, helix; dell xps 13/14/15/17, Pro 2, pro 3, imac, x230/x240s, W540, macbook pro, Precision M3800; Alienware 14/17/18; Acer Aspire R7/V5/V7; Intel Chrom; Asus Zenbook.

Vergoldete stecker widerstehen Korrosion, bieten Steifigkeit und verbessern die Signalleistung. Berträgt audio und video vom computer oder tablet auf hdtv-display; unterstützt videoauflösungen bis 1920 x 1200 und 1080p Full HD und makellose Audio-Pass-Thru für unkomprimierte digitale 7. 1, 5. 1 oder 2 Kanäle.
ZnačkaBENFEI #ad
VýrobceBENFEI #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo dílu000180black-1p
Modelka000180black-1p

4. Rankie

#ad

Rankie Mini DisplayPort Thunderbolt 1/2 Mini DP na HDMI adaptér, 4K převodník, černý

#ad
Rankie #ad - Přenáší audio a video z počítače nebo tabletu na HDTV displej. Pozlacené konektory odolávají korozi nabízejí tuhost a zlepšují výkon signálu.

Přípojka s nízkým profilem neblokuje sousední porty na vašem počítači, má odlehčení v tahu pro dlouhou životnost a má ergonomické běhouny pro snadné nasazení a odpojení. Lehký a přenosný adaptér pro připojení mini displayportu dp mini nebo mdp / thunderbolt 1/2 není kompatibilní s thunderbolt 3 Připojení kompatibilních počítačů k HDTV, monitoru nebo projektoru s HDMI; vyžaduje samostatný HDMI kabel k dostání samostatně. Podporuje rozlišení videa až 4k x 2k a bezvadný audio pas pro nekomprimované digitální 7. 1, 5. 1 nebo 2 kanály.
ZnačkaRankie #ad
VýrobceHenaci #ad
Výška9.29
Délka0.31
Hmotnost0.04
Šířka10.39
Číslo díluR-1130-ADAPTER-MINIDP-HDMI-BK_SML
ModelkaR-1130-

5. IVANKY

#ad

Projektor a další – šedá – 20 cm 2 kusy, IVANKY Mini Displayport na HDMI adaptéru – Nylon Mini Displayport na HDMI adaptéru vhodný pro Apple, monitor, MacBook Air/Pro, Microsoft Surface Pro

#ad
IVANKY #ad - Univerzální kompatibilita – ivanky mini displayport na hdmi adaptér do 1080p, MacBook Pro, podporuje MacBook Air, Surface Pro a většinu notebooků s Mini DisplayPort nebo Mini DisplayPort rozhraní.

Mini displayport z mědi – čistá měď a pozlacené připojení pro stabilní přenos a sníženou ztrátu signálu zajišťují vynikající kvalitu zvuku a videa. 2 balení, další pro kancelářské schůzky, jeden adaptér pro domácí kino, zcela nekomplikovaný. Prodloužení záruky – pro prospěch našich zákazníků prodloužíme 18měsíční záruku na celkem 54 měsíců 18 + 36 měsíců pro zákazníky, kteří své výrobky registrují.

Extrémní trvanlivost – životnost 10 000+ + doba ohybu, vysoce kvalitní textilní plášť z nylonových vláken nabízí dodatečnou ochranu, která vám poskytne perfektní zážitek s vašimi přístroji. Tíhlý a hebký – kompaktní design a lehké hliníkové pouzdro pro vynikající přenosnost. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte dotazy nebo obavy.
ZnačkaIVANKY #ad
VýrobceIVANKY #ad
Výška0.43
Délka11.3
Šířka0.83
Číslo díluIVANKY-DP02
ModelkaIVANKY-DP02

6. IVANKY

#ad

Nylonový Mini Displayport na HDMI adaptér vhodný pro Apple, Microsoft Surface Pro, 20CM, IVANKY Mini Displayport na HDMI adaptér, MacBook Air/Pro, stříbrný

#ad
IVANKY #ad - Univerzální kompatibilita – ivanky mini displayport na hdmi adaptér do 1080p, MacBook Pro, podporuje MacBook Air, Microsoft Surface Pro a většinu notebooků s rozhraním Mini DP nebo Mini DisplayPort.

Vezměte si svůj mini displayport na HDMI adaptér bez problémů všude s sebou. Mini displayport z mědi – čistá měď a pozlacená přípojka pro stabilní přenos a sníženou ztrátu signálu zajišťují vynikající kvalitu zvuku a videa. Extrémní trvanlivost – životnost 15 000 + + vysoce kvalitní tkaninový plášť z nylonových vláken nabízí dodatečnou ochranu, aby vám poskytl perfektní zážitek s vašimi přístroji.

V případě dotazů nebo obav nás prosím neváhejte kontaktovat. Tíhlý a hebký – kompaktní design a lehké hliníkové pouzdro pro lepší přenosnost. Prodloužení záruky – ve prospěch našich zákazníků prodlužujeme 18měsíční záruku na celkem 54 měsíců 18 + 36 měsíců pro zákazníky, kteří své výrobky zaregistrují.
ZnačkaIVANKY #ad
VýrobceIVANKY #ad
Výška0.79
Délka11.3
Hmotnost0.07
Šířka0.39
Číslo díluIVANKY-DP03
ModelkaIVANKY-DP03

7. BENFEI

#ad

2 kusy jednosměrný Mini DisplayPort počítač na HDMI Monitor kompatibilní s MacBook Air/Pro Microsoft Surface Pro/Dock Monitor Projektor, BENFEI Mini DisplayPort Thunderbolt 2 na HDMI adaptér 4K

#ad
BENFEI #ad - Bezchybné přesměrování zvuku pro nekomprimovaný digitální 7. 1, 720p, 5. 1 nebo 2kanálový zvuk. Funkce: spojuje počítač nebo zařízení s přípojkou mini displayport s monitorem s hdmi vstupem a přenáší audio a video z počítače na hd obrazovku. Není kompatibilní s USB-C nebo Thunderbolt 3.

Design: pletený pro dodatečnou trvanlivost a uživatelsky přívětivý, protiskluzový design pro snazší zasunutí a odpojení. Náš přátelský a snadno dosažitelný zákaznický servis je vám k dispozici, abyste své problémy včas vyřešili. Tvarované odlehčení tahu zvyšuje trvanlivost kabelu. Pozlacený konektor displayport je odolný proti korozi a oděru a zlepšuje výkon přenosu signálu. Apple macbook pro před rokem 2016, imac před rokem 2017, microsoft surface pro, surface Laptop, Surface Studio/Book/Dock ne Surface/Surface 2 pro Windows RT a všechny ostatní notebooky a stolní počítače s Mini DP / Thunderbol.

Vysoce kvalitní kryt z hliníkové slitiny pro lepší tepelnou izolaci. Stabilita: integrovaný pokročilý ic čip zajišťuje stabilitu signálu bez blikání nebo zpoždění obrazovky. Kompatibilita: ideální pro rané řady apple a surface, macbook air před rokem 2018, mac mini před rokem 2018, např. Podporuje rozlišení až 3840*2160@30hz, 1600x1200, včetně 1080p Full HD, 1280x1024. Záruka : exkluzivní 18měsíční záruka benfei zaručuje dlouhodobou ochranu vašeho nákupu.
ZnačkaBENFEI #ad
VýrobceBENFEI #ad
Výška0.39
Délka7.87
Šířka0.79
Číslo dílu000217grey-2p
Modelka000217grey-2p

8. JSAUX

#ad

Projektor, monitor, stolní počítač atd. – šedá, HDTV, JSAUX DisplayPort na HDMI adaptér 4K@ 30Hz pozlacený DP konektor k HDMI zdířce konvertor Nylon pletený kompatibilní s HP, ThinkPad

#ad
JSAUX #ad - Přístroj musí podporovat režim DP/DP ++. Přenosný design: adaptér spojuje notebook nebo stolní počítač s přípojkou displeje s hdTV, monitorem nebo projektorem s HDMI vstupem. Kompatibilní s notebooky hp probook elitebook, lenovo thinkpad, dell, lenovo, stolními počítači HP, grafickými kartami AMD, NVIDIA a dalšími zařízeními s DisplayPort.

Je zapotřebí hdmi kabel k dostání samostatně. Změňte audio výstup vašeho notebooku na televizi nebo jiné zařízení. Jedná se o přenosný adaptér dp na hdmi s pouzdrem z hliníkové slitiny a třemi stínícími vrstvami, aby odolal rušení. Převeďte port displeje těchto zařízení na port HDMI a připojte monitor pomocí kabelu HDMI. Přenos: nenÍ obousměrný pouze DisplayPort na HDMI.

Vynikající přenos: tento adaptér displayport samec na hdmi adaptér samice disponuje 24karátovým pozlaceným konektorem a výkonným konverzním čipem s rychlým a stabilním přenosem videosignálu. UpozornĚnÍ: nastavení zvuku: systémová nastavení → zvuk → výstup. Univerzální kompatibilita adaptér dp na hdmi podporuje spojení s rozlišením 60 hz při 1080 p 1920 x 1080 full hd. Moderní design: tenký, elegantní a kompaktní.
ZnačkaJSAUX #ad
VýrobceJSAUX #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluJSDENZDP2HDFGY1P

9. JSAUX

#ad

Desktop atd. černý, JSAUX DisplayPort na HDMI adaptér 4K@30Hz pozlacený DP konektor k HDMI zdířce konvertor Nylon splétaný kompatibilní s HP, monitor, ThinkPad, projektor, HDTV

#ad
JSAUX #ad - Změňte audio výstup vašeho notebooku na televizi nebo jiné zařízení. Převeďte port displeje těchto zařízení na port HDMI a připojte monitor pomocí kabelu HDMI. Přístroj musí podporovat režim DP/DP ++. Vynikající přenos: tento adaptér displayport samec na hdmi adaptér samice disponuje 24karátovým pozlaceným konektorem a výkonným konverzním čipem s rychlým a stabilním přenosem videosignálu.

Jedná se o přenosný adaptér dp na hdmi s pouzdrem z hliníkové slitiny a třemi stínícími vrstvami, aby odolal rušení. Moderní design: tenký, elegantní a kompaktní. Je zapotřebí hdmi kabel k dostání samostatně. Přenos: nenÍ obousměrný pouze DisplayPort na HDMI. Kompatibilní s notebooky hp probook elitebook, dell, stolními počítači HP, grafickými kartami AMD, Lenovo ThinkPad, lenovo, NVIDIA a dalšími zařízeními s DisplayPort.

UpozornĚnÍ: nastavení zvuku: systémová nastavení → zvuk → výstup. Univerzální kompatibilita adaptér dp na hdmi podporuje spojení s rozlišením 60 hz při 1080 p 1920 x 1080 full hd. Přenosný design: adaptér spojuje notebook nebo stolní počítač s přípojkou displeje s hdTV, monitorem nebo projektorem s HDMI vstupem.
ZnačkaJSAUX #ad
VýrobceJSAUX #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluJSDENZDP2HDFBK

10. StarTech.com

#ad

Mini DP na HDMI konvertor, StarTech.com Mini DisplayPort na HDMI adaptér s až 1920 x 1080 -mDP na HDMI zástrčka/zdířka

#ad
StarTech.com #ad - Kompatibilní s Thunderbolt 1 a Thunderbolt 2 porty. Velmi ostrá kvalita obrazu s podporou HD rozlišení videa až 1080p. Maximální mobilita s malou potřebou místa a lehkou konstrukcí. Snadné připojení díky adaptéru mDP-na HDMI s funkcí plug-and-play.
ZnačkaStarTech.com #ad
VýrobceStarTech.com #ad
Výška1.5
Délka7.62
Hmotnost0.04
Šířka4
Číslo díluMDP2HDMI
ModelkaMDP2HDMI
Záruka2 year manufacturer