Top 10 Handgepäck Rucksack – Amazonbasics | Taschen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amazon Basics

#ad

S držadlem a ramenním popruhem, černá, Amazon Basics Příruční zavazadlo cestovní batoh, Single, 25 + 10 l, 1,7 kg vlastní hmotnost

#ad
Amazon Basics #ad - Cestovní batoh s vnitřní přihrádkou na laptop se zipem jako příruční zavazadlo; velmi flexibilní a lehký pouze 1, 7 kg; z robustního polyesteru. Polstrované ramenní popruhy lze snadno sundat a uložit do přihrádky na zip na zadní straně; odnímatelný hrudní popruh, pas a ramenní popruh; dobře umístěná držadla.

Hlavní přihrádka se síťovanou přihrádkou na zip, volitelná střední přihrádka a kompresní popruhy uvnitř i ven; vnější rozměry: 51 x 38 x 20 cm. Přední strana s úložnou přihrádkou a shora přístupnou přihrádkou pro snadný přístup k dokumentům a cestovním lahvím; hlavní přihrádka na horní straně s vnitřními přihrádkami, rozšiřitelným úložným prostorem a držákem klíčů; odpojitelná přihrádka na doklady.

Rozměry hlavní přihrádky: 14 × 33 – 35, 5 × 54, 7 × 33 – 35, 5 cm × 54, 6 cm d × š × v; rozměry horní hlavní přihrádky: 7, 6 – 12, 6 cm d × š × v; objem lze zvýšit úplným otevřením zipu o 10 v.
ZnačkaAmazon Basics #ad
VýrobceAmazon #ad
Výška8.25
Délka21.5
Hmotnost3.64
Šířka15.75
Číslo díluResourced_ZH1603233R1
ModelkaZH1603233R1

2. SZLX

#ad

školní taška, příruční zavazadlo, přihrádka na boty, vodotěsný outdoorový sportovní batoh, Fit 14 palců, SZLX Velký cestovní batoh, laptop s USB nabíjecí přípojkou, turistický batoh, A6 růžová béžová malá, Passend für 14-Zoll-Laptops, dámský batoh, ležérní batoh na denní den

#ad
SZLX #ad - Multifunkční batoh odolný proti krádeži na zadní straně tašky se nachází kapsa na zip, ve které lze uložit cennosti jako mobilní telefony a iPady, profesionální batoh na notebook nebo pro každodenní použití všude na víkendové výlety, což je bezpečné proti krádeži a praktické.

Pokud máte mokré oblečení nebo ručník, můžete je vložit do mokrého sáčku. Multifunkční batohy na denní batohy: lze použít různými způsoby jako každodenní batoh, prostorné tašky na univerzitní knihy, příležitostně. Samostatný design přihrádky na boty & mokrá hlavní přihrádka x 2, přihrádka na laptop x 2 vhodná pro tablet 13" nebo 14" notebook a mnoho dalších kapes pro různé účely, materiál vám pomůže oddělit suché a mokré předměty.

Usb nabíjecí přípojka s integrovanou nabíjecí přípojkou můžete svůj telefon nabíjet kdykoli a kdekoliv. Velký cestovní batoh pro dámy tento batoh je vyroben z vodotěsného odolného polyesteru, odlehčuje vašim ramenům a udržuje při nošení po dlouhou dobu chladný a je houževnatý, dobrou propustnost vzduchu a odvod tepla se dvěma polstrovanými ramenními popruhy, nabízí lehké nošení a posílení síly, pevný a nevybledne. Prostorný vnější rozměry: Š*d*v50 cm * 32 cm * 22 cm.
ZnačkaSZLX #ad
Výška17.72
Délka9.84
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Modelka1637

3. SZLX

#ad

Vodotěsný outdoorový sportovní batoh, turistický batoh, 14palcový laptop s USB nabíjecí přípojkou, přihrádka na boty,, Velký dámský cestovní ruksak, příruční zavazadlo, ležérní batoh do školy, batoh

#ad
SZLX #ad - Pokud máte mokré oblečení nebo ručník, můžete jej vložit do mokrého sáčku. Velký cestovní batoh pro dámy tento batoh je vyroben z vodotěsného odolného polyesteru, odlehčuje vašim ramenům a při nošení vydrží dlouho chlad, je pevný, nabízí snadné nošení a zesílení síly, dobré propustnosti vzduchu a odvádění tepla se dvěma polstrovanými ramenními popruhy, nevybledne.

Nabíjecí přípojka s integrovanou nabíjecí přípojkou můžete svůj telefon kdykoli a kdekoli nabíjet. Multifunkční batohy na každodenní nošení, lze použít různými způsoby jako každodenní batoh, prostorné tašky na knihy na vysoké školy, příležitostně se používá. Slo modelu: 5162. Materiál vám pomůže oddělit suché a mokré předměty.

Multifunkční batoh odolný proti krádežina zadní straně tašky se nachází kapsa na zip, ve které lze uložit cennosti jako mobilní telefony a iPad, profesionální batoh na notebook nebo pro každodenní použití všude na víkendové výlety, což je bezpečné proti krádeži a praktické. Samostatný design přihrádky na boty a mokrá hlavní přihrádka x 2, přihrádka na laptop x 2 vhodná pro 13" tablet nebo 14" notebook a mnoho dalších kapes pro různé účely.
ZnačkaSZLX #ad
Výška17.72
Délka9.84
Šířka7.87
Modelka1637

4. normani

#ad

Normani Cestovní batoh Backpacker cestovní batoh s funkcí vozíku s předním nakladačem a příručním zavazadlem 50 x 37 x 20 cm, objem 37 litrů na 3 přihrádkách, Šedá

#ad
normani #ad - Velikost příručního zavazadla 50 x 37 x 20 cm: a přesto maximálně mnoho místa na objem 37 litrů. Vysoce kvalitní materiály: kolečka s lehkým chodem a ergonomická 3násobně výsuvná teleskopická rukojeť, vodoodpudivé materiály 100% polyester a vodotěsné zipy.

Chytré kompresní popruhy: drží vaše předměty bezpečně a lze je současně použít jako upevnění bundy nebo předměty s karabinou nebo suchým zipem. 3 v 1: trolley, batoh a taška v jednom – pro více svobody na cestách – pohodlně se táhne za sebe s tolleyovou rukojetí a při nerovném podlaze jednoduše nosit na zádech nebo ramenou. Chytré rozdělení přihrádek: cestovní tašku lze zabalit shora nebo přehledně přes přední nabíječku – chytřeji sbalit a uložit více.
Značkanormani #ad
Výrobcenormani #ad
Hmotnost5.51
Číslo dílu4061783360046

5. BJLFS

#ad

Velký dámský cestovní ruksak, vodotěsný outdoorový sportovní batoh, B7-béžová, ležérní batoh na denní nošení, turistický batoh, Příruční zavazadlo batoh 40x20x25 Ryanair

#ad
BJLFS #ad - 7, 5" * 7, vnější velikost velkého batohu: Š × d × v 47 cm × 33 cm × 20 cm 18, vnější velikost malého batohu: Š * D * V 42 cm * 32 cm * 20 cm * 16, 9", 9 ". Hladké dvojité zipy umožňují pohodlnější a snadný přístup k vašemu zboží. Prostorný můžete si vybrat mezi dvěma velikostmi, 5 × 13 cm.

Je robustní, pevný a nevybledne. Vodotěsný design odolný proti krádeži; 1 zadní kapsa na zip batohu může chránit vaše cennosti jako mobil, cestovní pas, náprsní taška před krádeží, když jste na cestách nebo čekáte; 2 Ergonomický design zad proudění vzduchu, silné a měkké vícedílné větrací polstrování, zvyšuje podporu a komfort, snižuje tlak na ramena a krk;. Přiměřený objem tento cestovní batoh má přiměřenou kapacitu pro uložení všech potřebných předmětů, aniž by byl příliš těžký. Velký cestovní batoh ležérní batoh se snadno nosí, je prodyšný a nastavitelné ramenní popruhy pro pohodlnější nošení a odlehčuje vašim ramenům na cestách.

Multifunkční batoh tento batoh lze nosit s vámi nebo do práce a do školy, jedinečné dárky pro studenty, ležérní styl, služební cesty, outdoorové aktivity, nakupování, dojíždění, mládež, do školy, lze jej snadno uložit, vhodný pro každodenní cestování, muže a ženy. Můžete jej na cestách uložit do svého zavazadla. Zpravidla je batoh s objemem 30 až 40 litrů dobrou volbou a splňuje většinu cestovních potřeb.
ZnačkaBJLFS #ad
VýrobceBJLFS #ad
Výška1.18
Délka1.97
Šířka1.97

6. SZLX

#ad

Turistický batoh, ležérní batoh do školy, příruční zavazadlo, 14palcový laptop s USB nabíjecí přípojkou, přihrádka na boty,, Velký dámský cestovní ruksak, batoh, vodotěsný outdoorový sportovní batoh

#ad
SZLX #ad - Pokud máte mokré oblečení nebo ručník, můžete jej vložit do mokrého sáčku. Samostatný design přihrádky na boty a mokrá hlavní přihrádka x 2, přihrádka na laptop x 2 vhodná pro 13" tablet nebo 14" notebook a mnoho dalších kapes pro různé účely.

Usb nabíjecí přípojka s integrovanou nabíjecí přípojkou můžete svůj telefon kdykoli a kdekoli nabíjet. Velký cestovní batoh pro dámy tento batoh je vyroben z vodotěsného odolného polyesteru, odlehčuje vašim ramenům a při nošení vydrží dlouho chlad, dobré propustnosti vzduchu a odvádění tepla se dvěma polstrovanými ramenními popruhy, nabízí snadné nošení a zesílení síly, je pevný, nevybledne. Materiál vám pomůže oddělit suché a mokré předměty.

Multifunkční batoh odolný proti krádežina zadní straně tašky se nachází kapsa na zip, ve které lze uložit cennosti jako mobilní telefony a iPad, lze použít různými způsoby jako každodenní batoh, prostorné tašky na knihy na vysoké školy, což je bezpečné proti krádeži a praktické. Batoh. Multifunkční batohy na každodenní nošení, profesionální batoh na notebook nebo pro každodenní použití všude na víkendové výlety, příležitostně se používá.
ZnačkaSZLX #ad
Výška18.11
Délka12.2
Hmotnost2.2
Šířka8.27

7. VAUDE

#ad

VAUDE Unisex Citygo 23 batohy 20-29 l

#ad
VAUDE #ad - Pohodlí: citygo nabízí díky kontaktním zádům vent-tex, společně s ergonomickým ramenním a bederním pásem příjemný komfort při nošení. Oblast použití: pohodlný městský batoh se perfektně hodí na výlet do města nebo na nákupy, ale současně je také perfektním společníkem pro horské a cyklistické sporty.

V současné době nevyhnutelným emisím jsou plně kompenzovány prostřednictvím "myclimate" certifikovanými zlatými standardními projekty ochrany klimatu. Hrudní popruh zajišťuje optimální rozložení zátěže. Inovativní: do určených poutek lze volitelně zavést průběžný lED světelný vodič Osram "OSRAM-Light me up Kit", který se rozsvítí pomocí powerbanky.

Udržitelný: vaude je od roku 2022 neutrální. Ložný prostor: outdoorový batoh nabízí díky rozdělení přihrádek místo pro notebook a tablet, prostornou hlavní přihrádku lze velkoryse otevřít. Polstrovaná vnější přihrádka pro powerbanku a mobilní telefon.
ZnačkaVAUDE #ad
VýrobceVAUDE #ad
Výška7.09
Délka20.87
Hmotnost1.72
Šířka12.01
Číslo dílu143223340
Modelka14322
Záruka2 roky

8. SZLX

#ad

14palcový laptop s USB nabíjecí přípojkou, přihrádka na boty,, příruční zavazadlo, ležérní batoh do školy, vodotěsný outdoorový sportovní batoh, turistický batoh, Velký dámský cestovní ruksak, batoh

#ad
SZLX #ad - Multifunkční batoh odolný proti krádežina zadní straně tašky se nachází kapsa na zip, ve které lze uložit cennosti jako mobilní telefony a ipad, což je bezpečné proti krádeži a praktické. Batoh. Multifunkční batohy na každodenní nošení, prostorné tašky na knihy na vysoké školy, profesionální batoh na notebook nebo pro každodenní použití všude na víkendové výlety, lze použít různými způsoby jako každodenní batoh, příležitostně se používá.

Materiál vám pomůže oddělit suché a mokré předměty. Velký cestovní batoh pro dámy tento batoh je vyroben z vodotěsného odolného polyesteru, je pevný, odlehčuje vašim ramenům a při nošení vydrží dlouho chlad, nabízí snadné nošení a zesílení síly, dobré propustnosti vzduchu a odvádění tepla se dvěma polstrovanými ramenními popruhy, nevybledne.

Usb nabíjecí přípojka s integrovanou nabíjecí přípojkou můžete svůj telefon kdykoli a kdekoli nabíjet. Pokud máte mokré oblečení nebo ručník, můžete jej vložit do mokrého sáčku. Samostatný design přihrádky na boty a mokrá hlavní přihrádka x 2, přihrádka na laptop x 2 vhodná pro 13" tablet nebo 14" notebook a mnoho dalších kapes pro různé účely.
ZnačkaSZLX #ad
Výška16.54
Délka12.6
Hmotnost2.2
Šířka7.87

9. SUCIKORIO

#ad

Turistický batoh, pánský, 20 litrů, SUCIKORIO Cestovní ruksak Příruční zavazadlo do letadla 40 × 20 × 25 cm, vodotěsný outdoorový batoh, dámský batoh s přihrádkou na laptop 15,6 palců pro lezení,

#ad
SUCIKORIO #ad - Je to perfektní outdoorový společník a dárek pro vás a vaše přátele v přírodě. Ryanair cestovní ruksak s maximální velikostí: cestovní ruksak příruční zavazadlo letadlo od sucikorio má velikost 40 x 20 x 25 cm, pokud létáte se společností Ryanair. Vodotěsné a přenosné: vyrobeno z kvalitního nylonového materiálu, je vodotěsný a odolný proti roztržení.

Povrchová úprava je vodotěsná a nepropustná a chrání předměty efektivně. Multifunkční: batoh sucikorio lze použít jako outdoorový batoh a cestovní batoh, kterou lze použít jako příruční zavazadlo. Délku ramenních popruhů lze nastavit tak, které snižuje tlak na vaše ramena, aby batoh perfektně přiléhal k tělu a stabilizoval těžiště. Ultralehkou hmotnost lze nosit dlouho bez únavy. Uvnitř batohu se nachází přihrádka na počítač, batoh má rukojeť, která nabízí místo pro notebook 15, 6.

Ultralehký materiál splňuje outdoorové a cestovní požadavky a nabízí silný a dlouhotrvající výkon bez únavy. Je to perfektní příruční zavazadlo pro vaši cestu, což je přesně maximální velikost, Spirit, které si můžete vzít s sebou nejen na lety, kterou si můžete vzít s sebou zdarma v kabině, TUI, ale také pod sedadly jako Easyjet, Ryanair atd. S více než 28 zesílenými stehy je robustní a má dlouhou životnost. Můžete jej použít jako turistický batoh, cestovní batoh, taktický batoh, kempingový batoh, batoh pro přežití atd.
ZnačkaSUCIKORIO #ad
VýrobceSUCIKORIO #ad
Výška15.75
Délka7.87
Hmotnost0.71
Šířka9.84
Číslo dílu358BLACK

10. SPAHER

#ad

Jedinečné, turistiku, letadlo, kempování, příruční zavazadlo, SPAHER Turistický batoh, dámy, 35 l, trekkingový batoh pro muže, cestovní ruksak, černá, velký outdoorový taktický batoh

#ad
SPAHER #ad - Mnoho přihrádek usnadňuje správu vašich věcí. Vyrobeno z kovu, nerezaví tak snadno a zip je hladký a nepraská. Jemné detaily: oboustranný zip pro snadný přístup k předmětům. Jedinečný design: batoh lze použít různými způsoby, nejen jako batoh, ale díky horním a bočním držadlům také jako příruční zavazadlo.

Batoh pro přežití snadno splní vaše potřeby na 2-3 dny cestování a outdoorové dobrodružství. Perfektní dárek: tento turistický batoh se perfektně hodí na turistiku, cestování, lezení, kempování a pro mnoho dalších outdoorových aktivit a je perfektním dárkem pro fanoušky outdoorových aktivit. Nosič batohu lze při nepoužívání uložit také do kapsy na zádech. Odnímatelné ramenní popruhy jsou nastavitelné a lze je použít také jako tašku přes rameno.

Materiál plátna: z vysoce kvalitního omyvatelného plátna, který je odolný proti roztržení a oděru. Velký objem: batoh má rozměry 49 x 28 x 32 cm a má pět kapes, velkou zadní kapsu, přední kapsu se zipem a přihrádkami s malou kapsou na zip a přihrádkou na počítač. Nastavitelné, ergonomicky tvarované, prodyšné ramenní popruhy snižují tlak na ramena i při nošení vybavení a usnadňují tak cestování.
ZnačkaSPAHER #ad
Výška19.29
Délka12.5
Hmotnost2.07
Šířka11.02