Top 10 Holzöl Farblos – Oleje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LIVOS

#ad

LIVOS 244-002-0,75 pečeť z přírodního oleje

#ad
LIVOS #ad - Podle din en 71, část 3 vhodná pro hračky. Pro nábytek a podlahy a multiplex. Pro dřevo v interiéru. Odolná vůči slinám a potu podle din 53 160 .
ZnačkaLIVOS #ad
VýrobceLIVOS Pflanzenchemie Forschungs- und Entwicklungs GmbH & Co. KG #ad
Výška4.92
Délka4.06
Hmotnost1.7
Šířka4.06
Číslo dílu244-002-0,75
Modelka244-002-0,75

2. Flywrun OWATROL

#ad

Owatrol barevný plazivý olej 1 litr dóza

#ad
Flywrun OWATROL #ad - Značka: owatROL. Owatrol. Owatrol kondicionér na olejové barvy a antikorozní prostředek 1, 0 litru od Owatrol International.
ZnačkaFlywrun OWATROL #ad
VýrobceOwatrol #ad
Výška12.6
Délka17.9
Hmotnost2.2
Šířka8.4
Číslo dílu10601
ModelkaFlywrun

3. WO-WE

#ad

1 l přírodní lněný olej na dřevo ochrana dřeva péče o dřevo pečující olej dřevo olej dub atd.

#ad
WO-WE #ad - Vhodné pro všechna dřeva v interiéru i exteriéru. Neobsahuje rozpouštědla, aromata, sušené látky nebo konzervační látky. Lněný olej 100% lisovaný z přírodní za studena / vylepšená kvalita. Německá kvalita / Made in Germany. Hospodářská spotřeba = cca 0, 1 – 0, 2 litru na nátěr. Odpuzuje vodu a nečistoty, bez rozpouštědel.
ZnačkaWO-WE #ad
VýrobceWO-WE #ad
Číslo díluW200

4. BALLISTOL

#ad

Hnilobě a plísním – láhev 500 ml, BALLISTOL 23040 Balsin olej světlý – ochrana dřeva proti dešti, vlhkosti

#ad
BALLISTOL #ad - Hmotnost balení: 1, 4 libry. Velikost: 500 ml. 796 zm. 604 zm x 18. Rozměry balení d x Š x v: 6. 604 zm x 6. Počet balení: 1.
ZnačkaBALLISTOL #ad
VýrobceBallistol #ad
Výška9.06
Délka2.56
Hmotnost0.88
Šířka2.56
Číslo dílu2077295
Modelka23040
ZárukaKeine

5. ADLER

#ad

Vnitřní práce a dřevěné podlahy –, ADLER Olej Legno – univerzální bezbarvý olej na dřevo pro listnaté a jehličnaté dřevo v interiéru – ochrana a péče o dřevo s olejem pro péči o dřevo pro nábytek

#ad
ADLER #ad - Prvotřídní rychle schnoucí a snadno zpracovatelný pečující olej pro péči o dřevo & ochranu listnatých a jehličnanů v interiéru. Velmi dobrá penetrační schopnost, rychlé schnutí. Prostředky pro péči o dřevo a prostředky na ochranu dřeva, jednoduché zpracování, testováno na dětské hračky EN71 a odolnost proti potu a slinám DIN 53160 Adler - rodinný provoz od roku 1934 - přední rakouský výrobce laků, vysokou kvalitu, barev a výrobků na ochranu dřeva zaručuje nejvyšší spokojenost, rozsáhlé znalosti o použití a ekologické výrobky v prémiové značkové kvalitě.

Přirozená haptika na bázi rostlinných olejů a vosků. Antistatický pečující prostředek pro nízké zatížení prachem, odpuzuje nečistoty a vodu.

Olej na dřevo uvnitř – univerzálně použitelný pro dřevěné podlahy parketový olej a jako nábytkový olej na dřevěný nábytek z buku, mahagonu, ebenu, modřínu, bangkirai, douglasky, dubu/divokého dubu, ořechu, borovice, teaku, akátu, smrku, břízy. Vynikající připalování dřeva, odolný, silná plnivost & odolnost vůči vodě.
ZnačkaADLER #ad
VýrobceADLER #ad
Hmotnost1.68
Číslo dílu5088007

6. Generic

#ad

Ochrana dřeva, lak, lněný olej, 5 litrů, třikrát uvařená a bez pryskyřice, péče o dřevo, Lak na lněný olej

#ad
Generic #ad - Snadné zpracování. Lisováno za studena z Lužitzer ölmühle Hoyerswerda GmbH. Přírodní a ekologická ochrana pro vnitřní i venkovní použití bez přísad. Perfektní na dřevo, beton, cihly, kov atd. Trojité vaření, a proto velmi vydatné.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceHoyo Technology GmbH #ad

7. Hoyo Technology GmbH

#ad

Olej na dřevo, péče o dřevo, lak, trojnásobně vařené a bez pryskyřice, ochrana dřeva, 500 ml lněný olej

#ad
Hoyo Technology GmbH #ad - Lisovaný za studena z lužického olejového mlýnku Hoyerswerda GmbH. Perfektní pro dřevo, beton, klinker, kov atd. Snadné zpracování. Přírodní a ekologická ochrana pro vnitřní i vnější použití bez přísad. Trojnásobně vařené a proto velmi vydatné.
ZnačkaHoyo Technology GmbH #ad
VýrobceKaminholz ab Werk #ad

8. Leinölfirnis

#ad

Lněný olej 20 litrů lněného oleje Firnis 4 x 5 litrů Lužici Ochrana dřeva dvojitě vařené a bez pryskyřice

#ad
Leinölfirnis #ad - Výroba olejových barev. Ochrana dřeva. Základní nátěr. 20 litrů lněného oleje Firnis. Ochrana proti korozi.
ZnačkaLeinölfirnis #ad
VýrobceHoyo Technology GmbH #ad
Hmotnost44.09

9. PNZ

#ad

Pracovní desky, nádoby: 0,75 l, PNZ Olej na pracovní desky pro vnitřní použití | trvale vyrobeno z regionálních surovin | Made in Germany | pro kuchyňské dřevo, barva: bezbarvá, krájecí prkénka

#ad
PNZ #ad - Splňuje nejvyšší, německé standardy kvality, certifikované pro sliny a pot DIN EN 71-3 a DIN 53160 Udržitelnost: jako certifikovaná b corporation je udržitelnost ústředním prvkem našeho podniku.

Pracujeme netto co2 neutrálně a necháme naše cíle snižování CO2 ověřit iniciativou UN Science Based Targets Initiative. Náš olej na pracovní desky se snadno zpracovává a poskytuje ošetřeným plochám dlouhodobou ochranu před nečistotami a vlhkostí. Vyniká přirozenou krásu dřeva. Výkonná ochrana a péče v jednom pro tvé vnitřní dřevo. Pokud máte dotazy k použití, rádi vám pomůžeme.
ZnačkaPNZ #ad
VýrobcePNZ #ad
Číslo dílu05016

10. Lignocolor

#ad

Lignocolor Tvrdý olej – speciální olej na dřevo pro ošetření dřeva v interiéru i exteriéru 1 l, přírodní transparentní

#ad
Lignocolor #ad - Jedinečná vlastnost: díky své hloubkové vlastnosti tvrdý olej lignocolor zajišťuje, že se dřevěné žilkování zapálí. Vyrobeno v německu: náš tvrdý olej lignocolor a všechny ostatní produkty lignocolor vyvíjíme a vyrábíme CO2-neutrální v naší vlastní továrně barev v krásném Münsterlandu.

Silná ochrana: tvrdý olej lignocolor je speciální olej na dřevo pro základní a následné ošetření silně namáhaného dřeva uvnitř i venku. Po krátké době působení může být vložena brusným polštářkem, aby se olej dostal do povrchu. Přírodní tvrdé složky v tvrdém oleji navíc zajišťují velmi vysokou odolnost a odolnost povrchu. Tvrdý olej má nepřekonatelný dosah 15 – 26 m² / l v závislosti na dřevě. Inek: tvrdý olej lignocolor je tenkokapalný olej na dřevo, který se proniká hluboko do dřeva a chrání jej zevnitř.

Jednoduché použití: tvrdý olej lze nanést na dřevěný povrch jak štětcem, tak bavlněným hadříkem. K tomu se používají výhradně udržitelné suroviny z Německa a okolí. Chrání mimo jiné dřevěné podlahy, nábytek nebo také stolní desky a krájecí prkénka. Tvrdý olej tak nevytváří na povrchu dřeva žádnou až malou vrstvu = pronikající olej ze dřeva. Díky tomu je vzhled dřeva velmi pěkný.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad