Top 10 Hyundai Santa Fe – Střešní nosiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VDP

#ad

VDP Hliníkový nosník CRV107A kompatibilní s Hyundai Santa Fe 5dvéřový 2013-2018 uzamykatelný

#ad
VDP #ad - 90 kg podle maximálního zatížení střechy. Velmi stabilní vysoce kvalitní hliníková trubka. Základní nosič pro vozidla s položenými/uzavřenými střešními ližinami. Vhodné pro hyundai santa fe 5dveřový 2013-2018. Nosnost: max. Snadno srozumitelný a podrobný návod k montáži je přiložen.
ZnačkaVDP #ad
VýrobceVDP #ad
Číslo díluAUR157812_SaFe_BD

2. Summit

#ad

2dílná sada, hliník 1,35 m dlouhý, Summit SUM-003 polouniverzální střešní nosič pár pro auta s kolejnicemi

#ad
Summit #ad - Zboží šířka balení 12, 5 cm. Maximální hmotnost 75 kg. Montážní návod naleznete ve videu. Podívejte se také na seznam vozidel pro kompatibilní modely automobilů. Zboží délka balení 9, 2 cm. Zboží výška balení 136, 0 cm.
ZnačkaSummit #ad
VýrobceSummit #ad
Výška6.3
Délka53.54
Hmotnost5.1
Šířka4.33
Číslo díluSUM-003
ModelkaSUM-003

3. Thule

#ad

S, Nosič Thule WingBar

#ad
Thule #ad - Das niedrige profil und das flache aufliegen auf dem Fahrzeugdach sorgen für hohe optische Attraktivität und außerdem für Sicherheit beim Durchfahren von Passagen mit geringer Höhe.

Einfache handhabung dank des vormontierten Systems und des integrierten Trägerfußes. Die erfolgreiche Thule WingBar jetzt in einer neuen Konfiguration. Dank der flugzeug technologie werden Windgeräusche und Benzinverbrauch auf ein Minimum reduziert. Die wingbar edge ist leicht gewölbt und erhält so eine schmale Passform. Doppelt umformte kunststoffkappen sorgen für ein optimales Erscheinungsbild und eine einfache Befestigung. Universelle passform durch Teleskopfüße 50 mm/Seite. Für perfekte passform das bestehende thule rapid 753 kit-system verwenden 2er-Pack.
ZnačkaThule #ad
VýrobceThule GmbH #ad
Výška5.51
Délka47.24
Hmotnost11.02
Šířka7.87
Číslo dílu959100
Modelka959100

4. Adamot

#ad

Univerzální hliníkový střešní nosič na otevřené střešní ližiny 120 cm T-drážka 20 mm kvalitní

#ad
Adamot #ad - Inteligentní zámek easy-twist – systém změny barvy informuje o správném uzavření nosné trubky po otočení klíče, který blokuje nosnou trubku na opěrné noze.

Montážní kanál – možnost přepravovat příslušenství různých výrobců na střešním nosiči pomocí klasické svorky nebo pomocí "T-drážky". Sada obsahuje imbusový klíč pro snadnou montáž na zábradlí. Hliníkový univerzální střešní nosič vhodný pro modely Alfa Romeo, Fiat, Hyundai a Škoda úplný seznam vozidel je dole v popisu. Rychlá montáž – střešní nosič se hodí k většině standardních kroužků s otevřeným prostorem pod zábradlím. Ochrana – tvrdá guma, která zakrývá kontaktní oblast střešního nosiče lištou, nedeformuje se a chrání před poškrábáním.
ZnačkaAdamot #ad
VýrobceEcoAlu #ad
Výška1.1
Délka47.24
Hmotnost11.02
Šířka2.13
Číslo díluECOALUBASE120

5. VDP

#ad

Hliníkové střešní nosiče VDP Rio 120 Hyundai Santa Fe SM 00 – 06 Do 75 kg Uzamykatelný

#ad
VDP #ad - Nosnost: 75 kg dle maximálního zatížení střechy. Velmi stabilní vysoce kvalitní hliníková trubka. Kvalitní kompletní střešní nosič se všemi upevňovacími díly. Vhodné pro hyundai santa Fe SM 00 – 06. Snadno srozumitelný a podrobný montážní návod je přiložen.
ZnačkaVDP #ad
VýrobceVDP #ad
Číslo díluVDP_RIO-120_santa

6. Summit

#ad

Hliník, Summit SUM-002 střešní držák, pro auta s kolejnicemi

#ad
Summit #ad - Tato střešní ramínka jsou uzamykatelná. Značka: Summit. 1 pár střešních ramínek pro auta s kolejnicemi. Hliníkový třmen.
ZnačkaSummit #ad
VýrobceSummit #ad
Výška6.3
Délka47.24
Hmotnost5.1
Šířka4.33
Číslo díluSUM-002
ModelkaSUM-002

7. Apline

#ad

Apline Kompatibilní s Hyundai Santa Fe TM 2019-2023 střešní nosič ACE-2 Střešní nosič černý

#ad
Apline #ad - Výrobek je po montáži vybaven dodatečným zámkovým mechanismem. Slouží k odstrašení proti krádeži. Nezávisle na 2 nebo 3 hliníkových tyčích činí zákonný limit 75 kg. Tento produkt se montuje na střešní ližiny umístěné na vozidle.

Používá se k přepravě nákladu na vašem vozidle. Pro potvrzení kompatibility výrobku s jinými produkty si prosím zkontrolujte technický výkres hliníkové tyče v seznamu obrázků. Vyrobeno v Turecku. Tyto zámky se musí otevřít klíčem, aby se produkt rozebral. Pro tuto situaci byly vyvinuty pomocné přípojky. Tyto pomocné připojovací sady jsou součástí balení. U některých vozidel lze namontovat pouze otvory na vnitřní straně střešních ližin.

Pokud je vozidlo zaparkované, doporučuje se pro výrobek sestávající ze 2 hliníkových tyčí maximální zatížení 150 kg. Je nezbytná pro montáž nosičů jízdních kol, nosičů lyží, střešních boxů atd. Nelze zaručit, že je plně kompatibilní s jinými značkami nebo produkty jiných podniků. Maximální zatížení vozidla tímto výrobkem činí 75 kg. Tento produkt nelze použít ve vozidle bez střešních ližin.
ZnačkaApline #ad
VýrobceApline #ad
Výška2.76
Délka40.16
Hmotnost7.72
Šířka5.91
Číslo díluU01-UN-35-00-S_AC2-030*APEU

8. G3

#ad

Ocelový střešní nosič pro tradiční a integrované střešní ližiny, kvalitní

#ad
G3 #ad - Hodí se pro některé modely hyundai, peugeot a seat. Univerzální střešní nosič vhodný pro přepravní nástavce různých výrobců.

Plný seznam vozidel se nachází dole v popisu. Robustní trakční trubka z oceli s vrstvou plastu. Rychlá montáž na tradiční a integrované zábradlí, nevyžaduje žádné použití dalšího nářadí. Bezpečný, certifikát tÜv a city crash střešní nosič základní nosič střešní nosič nosič nosič nosič nosič nosič nosič nosič nosič zavazadel. Tento ocelový střešní nosič má ochrannou vrstvu z plastu, která je protiskluzová a odolná vůči povětrnostním podmínkám a otěru.
ZnačkaG3 #ad
VýrobceG3 #ad
Výška1.1
Délka43.31
Hmotnost9.26
Šířka2.05
Číslo díluG3110S

9. Owen

#ad

Owen Střešní nosič 3.0 Pro, 120 cm – univerzální střešní nosič pro uzavřené a zarovnané zábradlí | nosnost 90 kg | montáž 2 min | certifikát TÜV & GS | top výkonný střešní nosič pro vaše auto, černý

#ad
Owen #ad - Aerodynamický: aerodynamický design minimalizuje odpor vzduchu a snižuje spotřebu paliva, zatímco je vaše zavazadlo bezpečně přepravováno. Jednoduchá montáž: díky inovativnímu designu a inteligentní konstrukci lze tento střešní nosič snadno nainstalovat za velmi krátkou dobu – pouze 2 minuty.

Univerzální použití: střešní nosič je univerzálně vhodný a perfektně se hodí na uzavřené zábradlí, což z něj dělá ideální řešení pro různé typy vozidel. Robustní konstrukce: tento střešní nosič je vyroben z vysoce kvalitního materiálu a nabízí působivou nosnost 90 kg pro bezpečnou přepravu vašeho nákladu. Certifikát tÜv a gs: s certifikací tÜv a gs pro ověřenou bezpečnost a kvalitu, abyste se mohli vydat na své cesty s maximální důvěrou.
ZnačkaOwen #ad
VýrobceOwen #ad
Hmotnost7.05
Číslo díluOwen 3.0 Pro
ZárukaŽádné

10. G3

#ad

Kvalitní, Hliníkový střešní nosič pro tradiční a integrované střešní ližiny

#ad
G3 #ad - Plný seznam vozidel se nachází dole v popisu. Tím se zkracuje doba montáže sady na vozidlo. Rychlá montáž na tradiční a integrované zábradlí, Peugeot, nevyžaduje použití dalšího nářadí.

Snadná montáž střešních boxů a jiných přepravních nástavců díky T-drážce. Aerodynamické nosné trubky zlepšují jízdní komfort. Připravenost na cestu – opěrné nohy nosníků G3 jsou předvyrobeny. Hodí se k některým modelům citroen, hyundai, renault. Bezpečný, certifikát tÜv a city crash. Střešní nosič základní nosič střešní nosič nosný systém Nosič Nákladní nosič Nosič Zavazadla.
ZnačkaG3 #ad
VýrobceG3 #ad
Výška1.22
Délka50
Hmotnost7.5
Šířka2.09
Číslo díluG3127A