Top 10 Labels zum Beschriften – Univerzální štítky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klebekerlchen

#ad

Klebekerlchen® | 33 velkých nálepek se jménem v různých velikostech | Popsané předměty ve škole a školce, Flower Power

#ad
Klebekerlchen #ad - Se jmenovkami můžete věci dětí ve školce a škole popsat vlastním jménem a tak je jednoduše znovu najít. Robustní, samolepicí etikety, které se perfektně hodí k označování předmětů a lze je zcela jednoduše přizpůsobit.

Jmenovky se hodí k označení větších předmětů, jako je krabička na chléb, láhev na pití nebo také oblečení syntetická značka a jsou vhodné jak do 60 °C, fotbal, tak i mikrovlnné trouby. Co takhle skvělý dárek k nástupu do školy? jmenovky se hodí jako maličkost, výplň nebo malý dárek pro školní kornouty a kornouty s cukrem pro chlapce a dívky. Každá sada 33 velkých nálepek se jménem v různých velikostech: 3, 3 cm - 7 x 2 cm, vyberte si z individuálních designů svého oblíbeného a přizpůsobte nálepky jménem, 3 x 3, adresou nebo také telefonním číslem.
ZnačkaKlebekerlchen #ad
VýrobceKlebekerlchen #ad
Číslo dílubig-retropink-v1

2. GOCOHHI

#ad

600 kusů, překvapení, individuální design bílá, etikety ve tvaru květů, samolepicí samolepicí ideální pro dárkové balení, svatbu, Nálepka na otevírání a radost, na roli, 40 mm

#ad
GOCOHHI #ad - Vysoce kvalitní materiál: tato kulatá děkovná kolečka jsou z kvalitního papíru a jsou voděodolná. Elegantní design: tyto personalizované "otevírání a potěšení" jsou perfektním doplňkem k vašemu balení, aby ukázaly vaše uznání – vhodné pro malé podniky a řemeslníky.

Velmi rozšířené: láskyplně vytvořené nálepky jsou ideální pro označování a zdobení dárků, sušenky, přání k narozeninám a vlastnoručně vyrobených předmětů jako chutney, marmelády, likéry, zavařeniny atd. Otevírání a radost, nálepka: kulatá nálepka s průměrem 40 mm, 600 etiket na roli a k dostání ve 2 různých designech.

Dá se snadno připevnit a odstranit a nezanechává žádné zbytky na povrchu. Jasné a krásné potisky nevyblednou snadno, jsou malé a lehké. Silné lepidlo: naše otevřené a veselé nálepky lze snadno stáhnout nebo nalepit, mohou vám sloužit dlouho, s kvalitním lepidlem snadno nespadnou. Snadno se skladuje a nosí.
ZnačkaGOCOHHI #ad
VýrobceGOCOHHI #ad
Číslo díluGOCOHHI

3. Nancy Nikko

#ad

Vanille-Etiketten auf Kraftpapier mit rotem Herz, 12 Stück, quadratisch, 5,1 x 5,1 cm

#ad
Nancy Nikko #ad - Größe: 5, 1 cm, 1 x 5, quadratisch mit kleinen abgerundeten Ecken. Gedruckt auf Kraftpapier mit abziehbarer Rückseite. Gepunktete linien, um Ihre Personalisierung und Datum hinzuzufügen. Auch personalisierbar. Set mit 12 Etiketten.
ZnačkaNancy Nikko #ad
VýrobceNancy Nikko Design #ad

4. MELU Kids

#ad

Voděodolné a v různých velikostech – růžová, melu kids® Sada nálepek se jménem pro děti ve školce 50 kusů jmenovky na oblečení a předměty

#ad
MELU Kids #ad - 100% klimaticky neutrální: naše textilní etikety jsou klimaticky neutrální, s každou vyrobenou nálepkou podporujeme kilma projekty. Pro bundy, láhve na pití, batohy – už nic neztratíte.

Dózy na chléb, malé nálepky na oblečení a předměty, boty a velké nálepky např. Nespočet testů v pračce, myčce a sušičce obstálo nálepkami. Individualizovatelná: personalizovaná sada pro sadu obsahuje různé velikosti výšivek, navíc lze vybírat různé motivy a barvy. Zaručeně voděodolné: jmenovky mají obzvlášť vysokou přilnavost a lze je prát v pračce a mýt v myčce do 60 °C.

Pro označení oblečení se malé nálepky nalepí na štítek na oblečení – není nutné žádné další žehlení. Sada dětských zahrad: naše sada nálepek se jménem obsahuje různé velikosti nálepek, kulaté nálepky např. Snadné nalepení: jmenovky se jednoduše nalepí.
ZnačkaMELU Kids #ad
Výrobcemelu kids GmbH #ad
Číslo díluK101

5. CCopnts

#ad

Taschen, 500 Aufkleber, Danksagungsaufkleber, 3,8 cm Dankesaufkleber, Geschenke zum Versiegeln und Dekorieren, Grußkarten, Verpackung, Etiketten, für Umschläge

#ad
CCopnts #ad - Dankeschön-aufkleber das sticker-muster besteht aus Weiß und Roségold, drückt aufrichtig dank Kunden, Freunden und Familie aus. Größe & menge die größe ist groß genug, die menge ist genug! die Größe beträgt 3, und es gibt 500 Aufkleber in einer Rolle, 8 cm, die Benutzer zufrieden stellen können.

Vielen dank für ihre unterstützung vielen dank für ihre Unterstützung für unsere kleinen Geschäftsaufkleber. Breites anwendungsspektrum diese aufkleber eignen sich für geschenkverpackungen, Grußkarten, Dessertverpackungen usw. Geschenke, umschläge, sammelalben, um einen guten Eindruck und eine glückliche Stimmung für Ihre Freunde und Kunden zu hinterlassen.

Ich wünsche ihnen eine glückliche Nutzung dieses Produkts und eine glückliche Zeit. Ausgezeichnete qualität unsere aufkleber sind aus hochwertigen Materialien hergestellt, diese Aufkleber selbst sind nicht leicht zu reißen, mit hochwertigen Klebstoffen, nicht leicht abzublättern!.
ZnačkaCCopnts #ad
Výrobce751315947299 #ad
Výška1.77
Délka2.76
Šířka2.76
Číslo dílu751315947299

6. TownStix

#ad

Samolepicí etikety k popisování, 500 kusů – 50 mm kraftový papír nálepky kulaté

#ad
TownStix #ad - Výborně drží na kartách, kartonech, obalech a téměř všech plochých površích. Průměr: 50 mm. Samolepicí nálepka. Napište na něj jednoduše tužkami, tužkami nebo popisovači. Role s 500 nálepkami. Perfektní pro všechny kutilské projekty, které máte. Krásné nálepky z hnědého kraftového papíru.
ZnačkaTownStix #ad
VýrobceTownStix #ad
Číslo díluKraft

7. Sunnywall

#ad

školy a školky. K označení předmětů 06 draků 49 x 7,5 mm, propisky a školní potřeby. Nálepky pro děti, 72 personalizovaných nálepek se jménem na tužky

#ad
Sunnywall #ad - Perfektní pro děti a miminka, jednoduše a trvale, pastelky, na označení a ochranu svých osobních předmětů ve škole, dětském pokoji atd. Sunnywall. Odolné naše samolepicí vinylové etikety mají hedvábně matný povrch a odpuzují vodu.

Vaše předměty tak zůstanou dobře organizované a identifikovatelné, chlebníky, jako jsou psací potřeby, 9 × 0, 75 cmPerfektní pro malé a úzké věci, zvýrazňovače, i za různých podmínek. Vyberte si motiv, písmo a barvu, symbol, která se Tobě nebo tvým dětem líbí nejlépe. Velikost 4, pravítko, tužky, láhve na pití a další školní potřeby. Jsou perfektně vhodné pro označování lahví, sklenic, tupperware, příborů, kantýn, talířů a mnoha dalších.

Ještě větší ochrana pro maximální trvanlivost nabízíme také vhodnou ochrannou fólii. Každá nálepka je potištěna jménem a symbolem. Rychle a jednoduše. Etikety tak vydrží každý den. Z lásky k životnímu prostředínaše výrobky se vyrábějí přímo v Německu, láskyplně zabalené a zasílány ekologicky. 72 nálepek označte se 72 samolepicími vinylovými etiketami, popisovače, tužky, pera, školce, knihy a další školní materiály.
ZnačkaSunnywall #ad
VýrobceSunnywall #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílu30-Set-Sticker-06

8. AVERY Zweckform

#ad

Potiskovatelné, 45,7 x 21,2 mm na A4, samolepicí nálepky 30 listů, bílá, opět beze zbytku odstranitelné/odstranitelné, AVERY Zweckform L4736REV-25 Univerzální etikety 1 200 plus 240 samolepicích etiket extra

#ad
AVERY Zweckform #ad - Velmi ostrý tisk bez rozmazání – zaručuje, že průchod tiskárny na všech běžných tiskárnách na laseru potvrzeno TÜV SÜD bez zanechání usazenin lepidla. Leko etikety jednoduše sami navrhněte a potiskněte bezplatnými online šablonami od AVERY Zweckform – odkaz najdete na obalu výrobku nebo na webových stránkách AVERY Zweckform.

Použijte znovu odstranitelné nálepky pro dočasné označení produktů, dokumentů nebo dokumentů. Ekologický produkt / co² neutrální podnik: s papírem certifikovaným FSC z odpovědně obhospodařovaných lesů – emise COË v místě firmy kompenzované klimatickými projekty.

1 440 bílých, 7 x 21, znovu odstranitelných etiket ve formátu 45, 2 mm – s top lepivostí na různých podkladech – zdarma dodatečný obsah v balení: Plus 5 listů 240 etiket extra. Bezpečná přilnavost, lze je ale v případě potřeby opět stáhnout – bez zbytků lepidla.
ZnačkaAVERY Zweckform #ad
VýrobceAVERY Zweckform #ad
Výška0.35
Délka12.87
Hmotnost0.6
Šířka8.62
Číslo díluL4736REV-25
ModelkaL4736REV-25

9. MELU Kids

#ad

Melu kids® Sada nálepek se jménem pro děti ve škole 50 kusů – personalizované nálepky se jménem pro školní potřeby – voděodolné a v různých velikostech – modrá

#ad
MELU Kids #ad - 100% klimaneutral: naše etikety jsou neutrální, s každou vyrobenou nálepkou se jménem podporujeme projekty Kilma. Zaručeně vodotěsné: jmenovky mají obzvláště vysokou přilnavost a lze je mýt v myčce až do 60 °C.

Kolní sada: naše sada nálepek se jménem obsahuje různé velikosti nálepek: 35 x dlouhé nálepky na tužky, batohy a 6 kulatých nálepek např. Po nalepení je třeba počkat 24 hodin, než se výrobek opět umyje. Krabičky na chléb, 9 x velké nálepky např. Už nic neztratíte: jmenovky se zcela jednoduše nalepí na požadovaný předmět a pomohou dítěti najít všechny osobní předměty. Individualizovatelná: personalizovaná sada pro začátek školního roku obsahuje různé velikosti samolepek, navíc lze vybírat různé motivy a barvy. Sešívačky, popisovače, pravítka, láhve na pití – Nevhodné pro oblečení!.
ZnačkaMELU Kids #ad
Výrobcemelu kids GmbH #ad
Číslo díluK108

10. GOYOMI

#ad

Einmachglas-Etiketten, runde Blanko-Etikettenaufkleber für Gläser und Deckel, Flaschenetiketten, 5,1 cm natürliche braune Kraft-Aufkleber 500 pro Rolle, permanent klebende Kraft-Etiketten

#ad
GOYOMI #ad - Diese etiketten sind leicht abzuziehen oder zu kleben, sie fallen nicht leicht mit hochwertigem Klebstoff ab. Der etikettenaufkleber ist in der lage, einen Gummistempel auf Aufklebern zu verwenden oder sie mit einem feinen Spitzenscharf zu beschriften und die Tinte läuft nicht aus.

Durchmesser: 5, 1 cm. 500 etiketten pro Rolle. Sie sind auch tolle geschenk-Siegel-Etiketten für Feiertagsgeschenke, Kerzen, Geschenkpapier und Geschenkboxen. Die etikettenaufkleber eignen sich perfekt für selbstgemachtes Gelee, Backwaren, Seifen, Marmelade, Kekstüten usw. Die kraft-aufkleber sind perfekt für verpackte Backwaren, Bäckereien, kleine Bastelarbeiten und zum Verschließen von Umschlägen/Briefen, handgefertigten Waren und kleinen Unternehmern.
ZnačkaGOYOMI #ad
VýrobceGOYOMI #ad
Číslo díluNP2B