Top 10 Matschtisch Kinder Outdoor – Hračky na pláž a na pískoviště

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ci Vetch

#ad

Písek na vodní stůl hračka pro malé děti, plážová hračka pro děti, dívky, 3 v 1 písek a stůl na vodu, chlapce, letní hračka pro venkovní použití pro malé děti ve věku 3–5 let

#ad
Ci Vetch #ad - Hračka na pískový stůl s dostatkem příslušenství na pláž – tento stůl na pískovou vodu pro malé děti se dodává s trychtýřem pro delfíny, věží na stromy, lopatou, vodního mlýna, sítkem, lopatou, bagrem, hrábě, formami na krabího a krokodýlí písku a malými stoličkami atd. Lunem, aby si děti mohly hrát a užívat si letní zábavy.

Malé děti mohou ke hraní použít vodu, 6 × 23, písek, 6 × 15 palců se skládá ze 3 samostatných dílů a je dostatečně velký, sníh, zemi nebo cokoli, co si dokážou představit. Mnoho letních zábavy – tato hračka na písek a vodní stůl podpoří vaše dítě při smyslových aktivitách, zavlažuje větrný mlýn, staví hrad s bagrem, aby vytvořil postříkání, nalévá vodu do vodní věže a vytvoří vodopád, a používá formy k potlačení živých zvířat. Pískový a vodní stůl 23, aby si mohlo hrát více dětí současně. Skvělá letní hračka – rodiče se mohou při instalaci tohoto vodního stolu řídit našimi pokyny a je to vynikající hrací stůl pro děti, perfektní pro hry v interiéru i exteriéru, dvůr a další.

Velký dárek pro malé děti, na pláže, pro každou příležitost, party, bazény, narozeniny. Zástrčka s ochranou proti vytečení a jednoduchá montáž – přiložený návod umožňuje dětem společně s rodiči zkoumat a stavět, což usnadňuje montáž. Stůl 3 v 1 s pískovou vodou se židlí – tento vodní stůl vytvoří mini vodní park na vaší zahradě/pláži. Kromě toho jsou součástí dodávky 3 nepropustné vypouštěcí zátky, které zabraňují úniku písku a vody, když zábava ze hry skončí.
ZnačkaCi Vetch #ad
VýrobceHAIHONGDA #ad
Číslo dílu9338-33

2. Pinolino

#ad

Pro děti od 3 let, neošetřená, průchod pro zahradní hadici v zadní stěně, masivní dřevo, PINOLINO 221011 Bačová kuchyně Paul

#ad
Pinolino #ad - Německá společnost používá laky, lazury a oleje vhodné pouze pro děti a nabízí mnoho výrobků certifikovaných FSC. V zadní stěně je otvor pro zahradní hadici. Paul" doporučuje se pro děti od 3 let. Pinolino plní od roku 1997 dětské sny a prodává dětský nábytek, doplňky a hračky. K dispozici je potisk v kuchyni na břehu. Barva: vícebarevné. Pracovní deska je 58 cm vysoká a má 2 mycí misky objem 3 l z ušlechtilé oceli.
ZnačkaPinolino #ad
VýrobceZapf Creation AG #ad
Výška37.01
Délka35.43
Hmotnost8.73
Šířka17.32
Číslo dílu221011
Modelka221011
Záruka30denní záruka na vady výrobce

3. roba

#ad

Roba Dětská venkovní zahradní kuchyně Fun – dřevěná bačkorová kuchyně s odnímatelným krytem – 2 plastové vany a odkládací police – pracovní stůl odolný vůči povětrnostním vlivům / kuchyňka na hraní

#ad
roba #ad - VxŠxh 88 x 99, 5 x 35 cm. Všestranná kuchyňská linka se dvěma vyjímatelnými plastovými vanami vxŠxh: každá 9 x 38, 5 x 32 cm velká odkládací plocha a praktickým háčkem je odolná proti povětrnostním vlivům, dlouhá životnost a snadno se čistí.

Nosnost až 25 kg. Pískový a hrací stůl byl vyroben z masivního dřeva a byl vyroben podle normy EN71-1: 2014+A1: 2018. Všechny použité materiály jsou testovány na škodlivé látky a certifikovány. Stabilní konstrukce bez viditelných šroubů v horních deskách a zaoblené rohy zajišťují bezpečnost. Zahradní kuchyň z robustního, lazurovaného masivního dřeva proti povětrnostním vlivům lze v zimě přestavět na stůl pro kutily s úložnými vanami na tužky, modelínu a kutilské potřeby.

Roba zahradní kuchyně fun outdoor + z masivního dřeva se hodí zejména na hraní s pískem, vodou a blátem. Přehledný montážní návod umožňuje jednoduchou montáž český jazyk nelze zaručit. Pro děti od 18 měsíců do 8 let.
Značkaroba #ad
VýrobceROBA Baumann GmbH #ad
Výška34.84
Délka35.24
Hmotnost18.08
Šířka13.78
Číslo dílu1
Modelka456006GA
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Relaxdays

#ad

Dřez s kohoutkem, v x š x h: 77 x 54 x 37 cm, přírodní, dřevo, Relaxdays Břehová kuchyň, dětský stůl na hraní s pískem, outdoor

#ad
Relaxdays #ad - Outdoor: ideální pískový stůl na zahradu, terasu a dvůr – prostorově úsporný pískovcový stůl na balkon. Dřevo: venkovní kuchyně z lazurovaného dřeva – čistě zpracovaná dřevěná prkna pro snadnou montáž. Podpora motoriky, kreativity a nutkání výzkumných pracovníků. Děti: bačový stůl pro chlapce a dívky – pracovní výška vhodná pro děti cca 50 cm – pro vodní hry. Dřez: vyjímatelná plastová vana a vodovodní kohoutek – stůl na písku a vodu na blátě. Zábava ze hry: bláto kuchyně na písek, vodu atd.
ZnačkaRelaxdays #ad
Výrobcerelaxdays #ad
Výška30.31
Délka14.57
Hmotnost7.5
Šířka21.26
Číslo dílu10033855
Modelka10033855

5. TEMI

#ad

TEMI Pískový stůl na vodu 3 v 1, hračka na pláž, dívky, hračka na pláž, písková hračka pro děti, chlapce, pro děti, 28 kusů hraček do vody a pískoviště

#ad
TEMI #ad - Zlepšete koordinaci rukou a očí a představivost dětí. Tuto stolní hračku na pískoviště lze snadno sestavit a děti ji společně prozkoumat a postavit s pomocí rodičů. Zcela vylepšujte senzorové cvičení – tento hrací stůl povzbuzuje vaše dítě k více hmatovým aktivitám: zavlažujte větrný mlýn, abyste vytvořili postříkání, postavte hrad s bagrem, nalijte vodu do vodní věže a vytvořte vodopád a použijte formy k potlačení živých zvířat atd.

3 v 1 několik možností hraní – tento stůl na aktivity s pískovou vodou 23, 6 × 23, zemi nebo vše, sníh, písek, které pojmou vodu, co si dovedete představit, 6 × 15 palců se skládá ze tří samostatných dílů, pro více smyslových průzkumů. Obsahuje čtyři nevytékající vypouštěcí zátky, aby se zabránilo úniku vody a písku při hraní a lze je po hraní snadno vyčistit a uložit. 28 kusů plážových hraček – tato outdoorová hračka pro malé děti se dodává s pestrým a bohatým příslušenstvím pro více zábavy, lopatky, člunu, síta, vodní větrné věže, konev, včetně trychtýře na delfíny, hrábě, krabových a krokodýlových pískových forem a malých stoliček.

Pospěšte si jako dárek na party, zahradu, Halloween, narozeniny, Vánoce atd. Zvláště vhodné na pláž, balkon, moře, bazén, parkovací dvůr, domeček na hraní atd. Snadná montáž a čištění – vyrobeno z odolného, vysoce kvalitního materiálu abs. Ideální dárek pro více příležitostí – snadno se pohybuje a přenáší senzorový stůl s pískovou vodou umožňuje hraní v interiéru i exteriéru. Pro vaše děti starší 3 let.
ZnačkaTEMI #ad
VýrobceHAIHONGDA #ad

6. Smoby

#ad

Sand- und Wasserspieltisch, mit herausnehmbaren Wannen, Umbau zum Spieltisch möglich, inklusive Abdeckung und viel Zubehör, für Kinder ab 18 Monaten, Smoby

#ad
Smoby #ad - Hochwertige qualität - der sand- und wasser spieltisch von Smoby ist aus hochwertigem, UV-stabilem Kunststoff hergestellt und damit besonders widerstandsfähig gegen Wettereinflüsse und Ausbleichung.

Mit 2 spielbereiche - die wannen können individuell mit sand und Wasser befüllt werden, für einen großen Spaß auf dem Balkon, hier können kleine Entdecker nach Herzenslust buddeln, plantschen und bauen, der Terrasse oder im Garten. Smoby qualität seit 1924 – durch stetige qualitätskontrollen, langjährige Erfahrung, den Einsatz hochwertiger Materialien und modernster Produktionsanlagen sorgen wir für sicheres Spielzeug.

Viel zubehör - neben den wannen und der Abdeckplatte ergänzt ein Rechen, eine Schaufel, zwei Sandförmchen und ein Boot die spielstarke Ausstattung. Leichter umbau - die herausnehmbaren wannen können mit den beiden mitgelieferten Deckeln verschlossen werden, Sand und Wasser sind so gut geschützt und der Spieltisch kann im auch als normaler Tisch genutzt werden.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby Toys #ad
Výška18.11
Délka27.17
Hmotnost8.82
Šířka27.17
Číslo dílu7600840110
Modelka7600840110
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

7. Wiltec

#ad

Wiltec Venkovní dětská kuchyňka ze dřeva 109,2 x 40,4 x 98,6 cm s regálem, hrací kuchyňka na zahradu, terasu a balkon

#ad
Wiltec #ad - Rozměry v rozloženém stavu jsou 109, 2 x 40, 4 x 98, 6 cm a hodí se téměř do každé zahrady. Je vybaven velkým dřezem, pracovní deskou a regálem. Dětská kuchyňka je vyrobena ze dřeva a ošetřena certifikovanou lazurou. Kuchyňka na hraní se používá venku: na zahradě, na terase a na balkóně. Kuchyňská bačkorka je vhodná pro děti od 3 let.
ZnačkaWiltec #ad
VýrobceWilTec #ad
Hmotnost16.09
Číslo dílu52417
Modelka52417

8. Smoby

#ad

Spülbecken mit Wasserpumpfunktion und vielen Zubehörteilen, für Kinder ab 3 Jahren, Smoby, inklusive Grill, Outdoor Gartenspielküche

#ad
Smoby #ad - Smoby qualität seit 1924 – durch stetige qualitätskontrollen, langjährige Erfahrung, den Einsatz hochwertiger Materialien und modernster Produktionsanlagen sorgen wir für sicheres Spielzeug.

Großer outdoor koch spaß - egal welches wunschgericht es werden soll, mit der Outdoorküche von Smoby seid ihr für alles gewappnet, Würstchen, ob Burger, selbstgesteckte Spieße oder Frittiertes. Mitwachsende küche - durch die abnehmbare sockelleiste kann die Gartenküche einfach um 6 cm erhöht werden und ist somit auch für größere Kinder geeignet. Mechanische funktion - dank des drehschalters springen Plastikflammen durch den Rost und der Anzünder mit Geräuschen sorgt für eine echte Barbecue-Stimmung, natürlich ganz ohne Verbrennungen.

Viel stauraum - dank der praktischen ablageregalen sind die zahlreichen Accessoires nach dem Spielen immer aufgeräumt und die Küche kann dank der zwei Räder auch seinen Platz wechseln.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby Toys #ad
Výška26.85
Délka22.84
Hmotnost11.64
Šířka7.09
Číslo dílu312004
Modelka312004
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

9. Keter

#ad

FALSE Keter 17184058, Dětský hrací stůl Sand and Water

#ad
Keter #ad - Doporučený věk: 2+. Rozměry d/š/v: cca 79 x 56 x 50 cm. Vyrobeno z vysoce kvalitního polypropylenu plast odolného vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Hmotnost: cca 3, 8 kg.
ZnačkaKeter #ad
VýrobceKeter #ad
Výška20
Délka31.1
Hmotnost0.01
Šířka22
Číslo dílu17184058
Modelka17184058
Záruka2 roky

10. COSTWAY

#ad

Zahradní kuchyně, dárky pro děti od 3 let model 2, kuchyňka na hraní pro děti s háčkem a odnímatelným regálem, COSTWAY Břehová kuchyň pro děti outdoor, dětská kuchyňka dřevo s funkcí vody

#ad
COSTWAY #ad - Skutečný tok vody: naše dětská kuchyně se dodává kompletní se 700ml nádobkou na vodu a vodovodním kohoutkem. Kromě toho mohou roztomilá tlačítka vytvářet vzrušující "cvaknutí" zvuky, když je děti otočí. Při hraní mohou děti nejen zažít nekonečnou zábavu, ale také rozvíjet kreativní myšlení a zlepšovat své komunikační schopnosti.

Upozornění: nádoba na vodu a umyvadlo jsou odnímatelné. Tím bude vašemu dítěti nabídnut realističtější zážitek z vaření. Tak může váš malý "kuchař" naplnit dózu vodou, pak otočit vodovodní kohoutek a umýt zeleninu nebo bláto ve dřezu. Zábavný zážitek z vaření: tato venkovní hrací kuchyňka má varnou desku pro dva hrnce nebo pánve nejsou součástí dodávky. Všestranný úložný prostor: malé děti mohou na horní odkládací plochu umístit různé hračky a na 3 háčky zavěsit kuchyňské náčiní.

Díky 4 stabilním nohám zůstává naše bahenní kuchyně stabilní a nekývá se tak snadno. Ideální dárek pro děti: naše dětská kuchyně je ideálním dárkem pro vaše dítě od 3 let. Kulaté rohy zabraňují nárazům. Navíc nabízí 1 vyjímatelná police a 2 pevné vkládací police dostatek úložného prostoru pro různé předměty. Masivní dřevo vhodné pro děti: vybraný materiál jedlového dřeva zaručuje velkou robustnost a vynikající trvanlivost.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška36.22
Délka13.78
Hmotnost13.23
Šířka29.53
Číslo díluTP10110DE
ModelkaTP10110DE
ZárukaŽádné