Top 10 Rollos Für Fenster – Látkové rolety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VELUX

#ad

VELUX Originální zatemňovací roleta na střešní okna pro CK04, s bílou vodicí lištou, šedá

#ad
VELUX #ad - Certifikovaný materiál Öko-tex standard 100, odrážející teplo, který umožňuje kompletní kontrolu světla s plynulým polohováním.

Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna VELUX. Jednoduchá montáž – na míru pro velux střešní okna, aby zajistil perfektní tvar. Díky předmontovanému montážnímu systému je instalace hotová během několika minut. Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: GGL CK04, GGU CK04, GPL CK04, GPU CK04. Nejkvalitnější zatemňovací roleta od VELUX s bílou vodicí lištou. Není nutné žádné měřicí pásmo.
ZnačkaVELUX #ad
VýrobceVELUX #ad
Výška0.39
Délka30.83
Hmotnost1.87
Šířka0.39
Číslo díluDKL CK04 0705SWL

2. Plisart

#ad

Ochrana proti slunci pro okna bílá, skládací roleta, Plisé roleta dle rozměru Klemmfix bez vrtání – špičková kvalita Pearl kolekce látek | Easyfix upínací držák, ochrana před nežádoucími pohledy, B:

#ad
Plisart #ad - Smíchejte barvy a design a najděte svůj jedinečný styl. Cosimo může přijmout všechny výzvy. Upevňovací prvky vypadají velmi moderně a snadno se montují.

Kompozice cosimo se hodí do každé místnosti. Přírodní prostředí cosimos je: koupelna, kancelář, čekárna a dokonce i zimní zahrada. Přesný návod k měření je uveden na obrázku v naší nabídce. Naše plisé jsou vhodné pro okna s křídly otevírajícími se dovnitř. Držáky držáky bez vrtání, špičková kvalita pearl kolekce látek, profil z hliníku bílý | Systém COSIMO je oblíbený u mnoha zákazníků. Počet spokojených zákazníků bude větší. Velmi důležité * - zašlete nám prosím zprávu s přesnou objednací šířkou a výškou objednávky po objednávce.
ZnačkaPlisart #ad
VýrobcePlisart #ad
Číslo díluplissee_pearl_nmass_ob_027

3. VELUX

#ad

CK01, CK04, 9, C01, CK06, CK02, C04, VELUX Originální tepelná ochranná markýza denní světlo, C06, C02

#ad
VELUX #ad - Ruční ovládání pomocí háčků, při nepoužívání se roleta neviditelně natáhne pod krytem. Není nutné žádné měřicí pásmo. Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna VELUX.

Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: ggl 6, ggl ck01, ggl ck06, ggu c04, gpu ck04, gpu c04, ggu c02, ggl ck02, c04l c06, ggl ck04, ggl 9, gpl ck06, GPU C06, ggl c02, vu y21, ghl c04, gpl ck04, ggu ck02, ggl c04, ggu c06, gpu ck06, GGU CK04, GHU C04, VU Y23. Nelze kombinovat s následujícími okny a dalšími produkty: VELUX solární a elektrická okna nebo větrací prvky VELUX Balanced a Smart Ventilace. Chrání před silným slunečním zářením, a snižuje tak absorpci tepla až o 77 %. Jednoduchá instalace zevnitř.
ZnačkaVELUX #ad
VýrobceVELUX #ad
Výška0
Délka14.61
Hmotnost1.32
Šířka0.2
Číslo díluMHL CK00 5060
ModelkaMHL CK00 5060

4. VELUX

#ad

Bílá, s bílou vodicí lištou, VELUX Originální zatemňovací roleta Duo pro S08

#ad
VELUX #ad - Snadná instalace – na míru pro střešní okna velux zaručuje, že perfektně padne. Díky předmontovanému montážnímu systému se instaluje během několika minut.

Oeko tex standard 100 certifikovaný světelný filtr a zatemňovací látka, která umožňuje plynulou regulaci světla. Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: ggl s08, ghl s08, gpu s08, GTL S08, GPL S08, vfe sk38, ghu s08, ggu s08, GTU S08. Není nutné žádné měřicí pásmo. Není kompatibilní s velikostí SK08. Dvě rolety v jednom, klasická zatemňovací roleta VELUX a jedna semitransparentní plisé s bílými vodicími kolejnicemi. Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna VELUX.
ZnačkaVELUX #ad
VýrobceVELUX #ad
Výška0.39
Délka45.28
Hmotnost5.27
Šířka0.39
Číslo díluDFD S08 1025SWL

5. VELUX

#ad

Jednodílná roleta ruční

#ad
VELUX #ad - Díky předmontovanému montážnímu systému je instalace hotová během několika minut. Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna VELUX.

Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: GGL SK06, GGU SK06, GPL SK06, GPU SK06. Nejkvalitnější zatemňovací roleta od VELUX se stříbrnými vodicími kolejnicemi. Není nutné žádné měřicí pásmo. Certifikovaný materiál Öko-tex standard 100, odrážející teplo, který umožňuje kompletní kontrolu světla s plynulým polohováním. Jednoduchá montáž – na míru pro velux střešní okna, aby zajistil perfektní tvar.
ZnačkaVELUX #ad
VýrobceVELUX #ad
Výška0
Délka37.83
Hmotnost3.7
Šířka0.12
Číslo díluDKL SK06 0705S
ModelkaCOV85174

6. easyblinds

#ad

Easyblinds zatemňovací sada, velikost 2, krémové barvy

#ad
easyblinds #ad - Velikost látky 1, 5 m x 1, 3 m. Přidejte jednoduše lehkou roletu. Včetně látky easyblackout, která se připevní přímo na suchý zip, vč. Není nutná výměna závěsů nebo žaluzií. Materiál se snadnou montáží, jednoduše přistřihněte na požadovanou velikost, upevníte suchým zipem. Zatemňovací roleta s touto sadou se snadno doplní, zajistěte, aby neexistovaly žádné mezery, do kterých světlo pronikne. K dostání také v krémové a různých velikostech – k dostání samostatně. 6 m upevňovacího háčku.
Značkaeasyblinds #ad
VýrobceScreenCentre #ad
Výška9.84
Délka13.39
Hmotnost1.52
Šířka1.97
Číslo díluEBU2C
ModelkaEBU2C

7. ITZALA

#ad

šedá, Zatemňovací roleta na střešní okna kompatibilní s VELUX S08 / 608

#ad
ITZALA #ad - Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna Velux. Vyrobeno v Evropě. Cenově výhodná volba pro téměř úplné zatemnění, k dostání ve 4 barvách. Není kompatibilní s velikostí "SK08". Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: ggl s08, gpu s08, GHU S08, ghl s08, ggl 608, gpl 608, gTL S08, ggu s08, gpl s08, GTU S08. Manuálně ovladatelné, plynulé polohování. Není nutné žádné měřicí pásmo.
ZnačkaITZALA #ad
VýrobceItzala #ad
Výška0.39
Délka45.28
Hmotnost5.34
Šířka0.39
Číslo díluDHR S08 4217B

8. VELUX

#ad

černá, VELUX Originální zatemňovací roleta na střešní okna Classic pro M06

#ad
VELUX #ad - Pro správnou velikost vyhledejte kód okna, který se nachází na horní straně otevřeného střešního okna VELUX. Kompatibilní s následujícími střešními okny velux s referenčními kódy: ggl m06, ggu m06, ghu m06, GPL M06, GHL M06, GPU M06.

Minimalistické boční lišty, šrouby, upevnění a jednoduchý návod k montáži jsou součástí dodávky. Manuálně ovladatelné plynulé polohování, téměř úplné zatemnění. Není kompatibilní s velikostí MK06. Není nutné žádné měřicí pásmo. Zcela nová, cenově výhodnější varianta od velux, ideální pro výměnu starších a opotřebovaných žaluzií.
ZnačkaVELUX #ad
VýrobceVELUX #ad
Výška0.39
Délka36.97
Hmotnost3.37
Šířka23.74
Číslo díluDBL M06 4249
Záruka2 roky záruka výrobce.

9. Fensterdecor

#ad

Fensterdecor Dvojitá roleta zatemnění 160 x 180 cm v bílé I roleta na okno I propustnost světla přizpůsobitelná I vhodné pro den i noc I flexibilní boční tah I prémiová kvalita

#ad
Fensterdecor #ad - Tak můžete nastavit vhodnou průhlednost v kteroukoliv denní dobu. I přes ochranu soukromí se tak nemusíte vzdát slunečního světla. Nadčasový design: zatemnění rolet s bočním stahováním v zebrovém designu je stylovým poutačem pozornosti, které zhodnotí každý interiér.

Multifunkční ochrana před pohledy: duorolety na okna jsou díky neprůhledné, průsvitné látce vhodné ve dne i v noci. Ištění se provádí zcela jednoduše okartáčováním a setřením. Dlouhá životnost: rolovací záclona je z kvalitního polyesteru a má odolnou roletu ze stabilního hliníku.

Hry světla: záclonovou roletu můžete umístit do libovolné polohy, abyste mohli regulovat dopad světla. Navíc obdržíte hotový výrobek, abyste zabránili dalším montážním pracím. Boční stahovací šňůrku lze umístit vpravo nebo vlevo. Snadná montáž: roletu lze snadno namontovat pomocí dodaných šroubů a krátkého vrtání.
ZnačkaFensterdecor #ad
VýrobceFensterdecor #ad
Výška0
Délka70.87
Šířka62.99
Číslo dílu4053406581860

10. Schuette

#ad

Schuette® Roleta bez vrtání a vrtání 2v1 ● Dvojitá roleta ve dne i v noci, kolekce: White Snow bílá ● 95 x 130 cm šířka x výška ● Suprafix upínací roleta = Klemmfix 2.0 ● 60s montáž s videem

#ad
Schuette #ad - Nosič nahoře stojí 1, 5 cm nad látkou viz obrázky. Látka může být o několik centimetrů širší než vaše okenní sklo. Jedná se o originální značkové rolety schuette. Originální rolety schuette jsou srovnatelné s typickými stavebními a čínskými roletami. Dné! navlékání šňůr a také žádné.

Při šířce však dbejte prosím na okenní kliku, 5 cm vlevo a vpravo 1, aby při pohybu rolety nerušila. Inteligentní vedení řetízku bez trhání a bez blokování šňůry. Roleta 2v1 bez vrtání / s vrtáním: plynule nastavitelná den a noc. Odkazu na montážní video, 2x Schuette Suprafix šroubovací držák vč. Rolety schuette jsou pokud možno smontovány. Vyžaduje dlouhé sestavení mnoha jednotlivých dílů. Protože si vážíme vašeho času a vašeho domova! 100% neprůhledné! jakýkoliv světelný tok díky funkci ve dne i v noci.

Při výšce změřte okenní rám zdola nahoru. Značka schuette je synonymem pro kvalitní výrobky, za férové mzdy a ze solidních, lokálně, které jsou vyráběny při dodržení nejpřísnějšího řemeslného umění, trvanlivých a moderních materiálů. Ať už chcete svou novou roletu schuette upnout nebo našroubovat, čeká vás rychlá a snadná instalace, resp. Propustnost světla: střední, lehce zatemňující, živé barvy & speciálně vyvinuté pro rolety UV ochrana -> žádné vyblednutí.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Hmotnost2.2