Top 10 Still Licht Baby Dimmbar – Svítidla se svorkou

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Reer

#ad

Balení 1 ks, Reer 52010 Mummy and Me LED stylové světlo

#ad
Reer #ad - Výdrž baterie minimálně 200 hodin pro mnoho osvětlených nocí. Stojan a svorka v jednom: odpojte světlo na svém nočním stolku nebo ho pevně připněte, kdekoli to potřebujete.

Již nikdy nebledne při nočním kojení: jemné žluté světlo poskytuje dostatek světla pro jednoduché nasazení, aniž by oslňovalo. Baterie 3 x aaa jsou součástí dodávky. Dva stupně jasu vám a vašemu dítěti získají atmosféru při odložení. Flexibilní husí krk: flexibilní, otočný a ohebný husí krk umožňuje nasměrovat světlo přesně tam, kde to potřebujete. Alternativa k noční stolní lampě šetrná k očím. Po krmení v noci můžete oba rychle vklouznout zpět do země snů.
ZnačkaReer #ad
VýrobceReer #ad
Výška8.27
Délka11.42
Hmotnost0.16
Šířka2.76
Číslo dílu2144268
Modelka52010

2. Suright

#ad

Teplé světlo a 7barevné světlo, Noční světlo pro děti, USB nabíjecí světlo pro miminka s RGB dotykem, lampa na noční stolek, stmívatelná, ovládání dotykovým ovládáním a spínačem, vždy pro miminka,

#ad
Suright #ad - Univerzální usb, i když se dodaný nabíjecí kabel ztratí, může být nahrazen nabíječkou mobilního telefonu. Usb nabíjení a dlouhá životnost baterie: zabudovaná 2600mah dobíjecí lithiová baterie, rozhraní typu c, lampa potřebuje pouze 2, 5 hodiny na nabití a může trvat 9 – 100 hodin v závislosti na jasu a barevném režimu.

Teplá bílá a 7 rgb barev světla: teplé bílé světlo s plynulým stmíváním, noční světlo pro děti je jemné a neoslňující. Současně se můžete dotknout horní strany nočního světla a nastavit jas teplého bílého světla nebo nastavit požadované barevné světlo. Jednoduchý a kompaktní sférický vzhled, spodní háčkový design, splňuje certifikaci CE, roztomilý a praktický, je ideálním dárkem pro děti. Jas světla můžete nastavit podle svých potřeb. Funkce časového spínače: můžete si vybrat 30minutový časovač nebo 60minutový časovač, aby se stolní lampa automaticky vypnula poté, který umožňuje, co jste vy nebo vaše dítě klidně spali, abyste šetřili energii.

Spínač a dotykové ovládání: na spodní straně lampy na noční stolek pro děti jsou dva spínače pro zapnutí času 30 minut nebo 60 minut a světelný režim teplé bílé světlo nebo barevné světlo nebo vypnuto. Komfortní a bezpečný materiál a jednoduchý a kompaktní vzhled: noční světlo pro miminka je vyrobeno z abs a silikonového materiálu, je bezpečné a pohodlné a bezpečné pro miminka. Světla 7 barev lze zafixovat nebo automaticky zapnout, což může vytvořit romantickou a teplou atmosféru. Silikonové pouzdro je na dotek hladké a měkké a nepoškodí se ani při pádu.
ZnačkaSuright #ad
VýrobceSuright #ad
Výška3.27
Délka3.35
Hmotnost0.42
Šířka3.35
Číslo díluYD820-WH
ModelkaYD820-WH

3. One Fire

#ad

Noční lampa, na baterie, dětský pokoj, malá LED lampa, dálkové, LED světlo pro kojence, Noční světlo pro děti, dotyková stmívatelná s baterií, dětský pokoj, 10 barev, nabíjecí lampička na noční stolek

#ad
One Fire #ad - Můžete ovládat noční světlo pro děti, aniž byste si museli dělat starosti s klopýtáním, aniž byste vstali z postele, když vstanete v noci. Přenosná dobíjecí svítilna na baterie, noční světlo děti: noční světlo pro děti, lze bezpodmínečně vrátit na šest měsíců. Hodí se pro každé místo bez zástrčky. Dlouhá výdrž baterie 1800 mAh, aby dítě doprovázelo celou noc.

Lampa na noční stolek dotyková stmívatelná s dálkovým ovládáním a samospouštěčkou: dlouhý tlak může noční světlo pro děti zapínat a vypínat. Lampa na baterie má háček, neobsahuje BPA, který můžete zavěsit jako kempinkové světlo. Lze jej ovládat dotykem/dálkovým ovládáním, které je velmi vhodné pro spánek/čtení/kempování/nouzové případy. Lampa na baterie uklidňuje náladu dítěte a udržuje se daleko od nočních můr. Můžete si vybrat z celé řady barev a vytvořit tak ideální prostředí pro spaní pro vaše dítě. Noční světlo pro děti je stmívatelné a umožňuje novým matkám volit měkká světla při kojení, zavinutí nebo na toaletu, aniž by dítě probudilo nebo rušilo oči.

Lampa na noční stolek pro děti má 10 barev. Dobíjecí noční světlo dětská stolní led lampa na baterii: noční světlo pro děti, lampa na baterie může pracovat v nejtmavším nebo nejsvětlejším režimu po dobu 200 nebo 10 hodin, lze vertikálně nabíjet přes c port, kojící světlo bude věrným partnerem vašeho dítěte, měkké teplé světlo může odvrátit strach ze tmy a noční světlo pro děti nabízí bezpečný spánek. Přenosná noční baterie pro více scénářů: hledáte přenosné/snadno ovladatelné/bezpečné/dobíjecí noční světlo dětské noční světlo miminko? noční světlo pro děti je malé, lehké, šetří energii a má dlouhou výdrž baterie.
ZnačkaOne Fire #ad
VýrobceOne Fire #ad
Výška5.12
Délka3.54
Hmotnost0.53
Šířka3.54
Číslo díluWH-B23
ModelkaWH-B23

4. Smilodon

#ad

Baby Stilllicht, Nachtlicht für Kinder und Erwachsene, Wiederaufladbar Eingebauter Akku, Smilodon Nachtlicht Lampe mit Timer, Holzfarbe LED Nachttischlampe Tischlampe, Dimmbar

#ad
Smilodon #ad - Diese funktion ist hilfreich, um das Nachtlicht einzuschalten. Hängt von der eingestellten helligkeit ab Für den täglichen Gebrauch ist in der Regel nur einmal im Monat ein Aufladen erforderlich. Das nachtlicht ändert die Lichthelligkeit rhythmisch und simuliert den Atemrhythmus des Menschen.

Nachtlicht lampe für kinder und erwachsenedas nachtlicht hat eine 3000k lichtfarbe, den Raum auf Ihre bequemste Ebene zu beleuchten, ermöglicht es Ihnen, die die Umgebung mit einem warmen und gemütlichen weichen Licht erhellt. Drehen sie den schirm, um das Nachtlicht nach dem Einschlafen automatisch auszuschalten. Nachtlicht-nachttischlampe mit timer drücken sie einfach einmal auf den schirm, um die Zeit einzustellen, zu der sich das Nachtlicht automatisch ausschalten soll. Minimalistisches und rutschfestes designob als Nachtlicht für Kinderzimmer oder als stilvolle Tischlampe für das Schlafzimmer - unsere Nachttischlampe ist vielseitig einsetzbar und passt perfekt zu jedem Raum und jeder Einrichtung.

Sie können eine beliebige Zeit innerhalb von 90 Minuten einstellen. Sie können im Atemmodus auch eine Abschaltzeit einstellen. Nachttischlampe ohne kabel die lampe mit eingebautem akku kann bei eingeschaltetem Licht 10 bis 100 Stunden halten. Dies kann Ihnen helfen, schneller einzuschlafen. Schlafhilfe nachtlicht nachttischlampe doppelklicken sie auf das Nachtlicht, um den Schlafhilfemodus zu aktivieren.
ZnačkaSmilodon #ad
VýrobceSmilodon Innovation #ad
Výška3.54
Délka4.33
Hmotnost0.44
Šířka5.12
Číslo díluSNL-8
ModelkaSNL-8
Záruka1.

5. KOOFIT

#ad

KOOFIT Nachtlicht Kinder, Stilllicht Dimmbar Nachtlicht Baby mit Touch & 1H Timer, Nachtlampe Kinderzimmer mit 8 Farbwechsel, USB Wiederaufladbares Nachtlicht Kinder Babyzimmer

#ad
KOOFIT #ad - Nachtlicht kinder - anti-blaue warme led flackert nicht und verletzt die augen Ihres Kindes nicht. Absolut sicher für Ihr Baby zum Spielen und Lernen. Weiches warmes licht & intelligente berührung - berühren sie lange die oberseite, um das Licht ein-/auszuschalten. Leuchten sie 110 Stunden lang mit einer einzigen Ladung.

Wiederaufladbare und lange akkulaufzeit - mit einem langlebigen Akku ist das stilllicht perfekt für Nachtfütterung und Windelwechsel geeignet. Stellen sie das nachtlicht baby in seiner Lieblingsfarbe ein, um die Helligkeit von 20-100% einzustellen. Dieses nachtlicht baby besteht aus sicherem ABS-Kunststoff mit einer Silikonhülle, die gegen Kratzer und Stöße beständig ist. Es verhindert, dass das nachtlicht kinder die ganze Nacht eingeschaltet bleibt, nachdem Sie oder Ihr Baby friedlich geschlafen haben, was es sehr umweltfreundlich macht.8

8 rgb mehrfarben - drehen sie den schalter an der unterseite der nachtlicht in den RGB-Modus, 8 Farben wechseln automatisch, um die gewünschte Farbe festzulegen, und tippen Sie einmal, was eine schöne Atmosphäre und Wärme für Ihr Schlafzimmer schaffen kann. Timing funktion & hangable-sie können set 30 minuten oder 60 minuten timer. Tippen sie zweimal kurz, um das Baby die ganze Nacht zu begleiten. Außerdem ist ein haken an der Basis nützlich zum Aufhängen, Sie können ihn an jedem Ort platzieren.
ZnačkaKOOFIT #ad
VýrobceKOOFIT #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.44
Šířka3.94
Číslo dílu1
ModelkaCNL-001

6. UNEEDE

#ad

Dotyková USB lampa do dětského pokoje, LED noční světlo pro děti, stmívatelné, žádné malé díly, kawaii silikon, dárek pro děti ChacoChick, dětské noční světlo, UNEEDE noční lampa pro miminko

#ad
UNEEDE #ad - Přenosné noční světlo vhodná velikost pro děti, můžete ho snadno držet v ruce svého dítěte a doprovázet své dítě, když jdete v noci na toaletu. Použití nabíjecí hlavy 5 v/1 A může prodloužit životnost.

Teplé a měkké světlo chacochick pro potlačení tmy, aby děti mohly klidný spánek. Jas můžete nastavit dlouhým tlakem na horní stranu nočního světla, snadné ovládání. Nejlepší společná spací lampavestavěná lithiová baterie 1200 mah podporuje až 5 – 200 hodin provozu. Roztomilý design roztomilé dětské noční světlo ve tvaru zvířete je dobrým přítelem, který doprovází děti do spánku. Bezpečné a měkké naše noční světlo pro děti je vyrobeno z měkkého silikonového materiálu bez BPA a má roztomilý zvířecí tvar.

Dobíjecí noční světlo pro miminka s dC USB nabíjecím kabelem, není nutné vyměňovat baterie. Je měkká na dotek a bezpečná pro použití. Nekonečně stmívatelné toto stmívatelné noční světlo nabízí měkké světlo, které nepoškodí vaše oči a nabízí také dostatek osvětlení pro noční péči.
ZnačkaUNEEDE #ad
Výška5.67
Délka4.13
Hmotnost0.44
Šířka4.13
Číslo díluJX0561-ChacoChick
ModelkaJX0561

7. sympa

#ad

Paměť, sympa Noční světlo pro děti, nabíjecí přípojka typu C, kojící světlo, horolezecké háčky, stmívatelné s 8 změnami barev, časovač 1 h, vejce pro kojení spaní, silikonová LED lampa na noční stolek

#ad
sympa #ad - Jednoduché dotykové ovládání: dlouhým stisknutím horní strany můžete plynule stmívat jas. Spínací hodiny: noční lampu můžete zapnout nebo vypnout, nastavit jas, zvolit pevnou barvu nebo více barev pomocí dotykového ovládání. Asovač na 1 hodiny a nastavení světelného režimu lze rychle přepnout.

Paměťová funkce ukládá vaše naposledy zvolené nastavení. Dvojité poklepání na horní stranu světlo zapne nebo vypne. Modré led světlo nikdy nebliká a chrání oči vašeho dítěte. 1 hodina. Baterie s dlouhou životností: naše dobíjecí led lampa na noční stolek je vybavena integrovanou baterií 2000 mah, vydrží 100 nebo 7 hodin v nejtmavším nebo Dodávaný nabíjecí kabel typu C umožňuje rychlé nabíjení. Kromě toho je součástí dodávky háček pro usnadnění přepravy. Bezpečné světlo na spaní pro děti: stmívatelné noční světlo je vyrobeno z kvalitního materiálu abs a pc v kvalitě hračky, a je proto 100% bezpečné a vhodné pro děti při učení a hraní.

Vivid led barevný svět: v režimu rgb se noční světlo na vajíčko automaticky mění díky 8 sametovým barvám, aby děti a děti mohly objevit celou řadu živých barev a vytvořit uvolněnou atmosféru ve svém pokoji. Podržte horní stranu stisknutou po dobu 1, 5 sekundy, abyste přepnuli režim nočního světla, který se perfektně hodí pro noční krmení a výměnu plenek. Navíc vás červený led indikátor upozorní, pokud je stav baterie nízký.
Značkasympa #ad
Výrobcesympa #ad
Výška4.33
Délka3.54
Hmotnost0.34
Šířka3.54

8. MediAcous

#ad

Noční lampa se 7 změnami barev a funkcí stmívání, kojící světlo, USB dobíjecí noční světlo pro miminka s časovačem 1H a dotykovým ovládáním, MediAcous LED noční světlo pro děti, náladové světlo až 100

#ad
MediAcous #ad - Modré led světlo nikdy nebude blikat nebo poranit oči vašeho dítěte. Bezpečné noční světlo lampa do dětského pokoje z abs a pc materiálu v kvalitě hračky, 100% bezpečná a přátelská pro vaše dítě při učení a hraní.

Atraktivní barvy led v režimu rgb se noční světlo na vejce automaticky změní díky 8 sametovým barvám; dotkněte se horní strany po dobu 0, 5 sekundy a zafixujte svou oblíbenou barvu. Paměťová funkce vám pomůže zachovat poslední nastavení. Asovač 1h stiskněte tlačítko 1h časovače na spodní straně, abyste šetřili energii, když vaše děti usnou. Snadné ovládání dlouhým stisknutím horní strany plynule stmíváte; dvakrát klepněte na horní stranu pro zapnutí/vypnutí světla; podržte horní 1, 5 sekundy pro přepnutí do režimu nočního světla, abyste mohli pozdě v noci krmit a měnit plenky.

Baterie s dlouhou životností dobíjecí led noční světlo s vestavěnou baterií 2000 mah vydrží 100 nebo 7 hodin v nejtmavším nebo nejjasnějším nastavení; LED indikátor bliká červeně, pokud je baterie vybitá. Led indikátor svítí zeleně po aktivaci časovače.
ZnačkaMediAcous #ad
VýrobceMediAcous #ad
Výška4.61
Délka3.66
Hmotnost0.49
Šířka3.66
Číslo díluMED-NL01-1010
ModelkaME-NL01
Záruka365 dní záruka.

9. beek

#ad

Stolní lampa, kojící světlo, dívky, chlapce, dotyková LED stmívatelná, dobíjecí, tvar skořápky, miminka, dárky do dětského pokoje, silikonová lampa na noční stolek, beek Noční světlo pro děti

#ad
beek #ad - Silikonový materiál bezpečné noční světlo pro děti je vyrobeno z netoxického silikonu bez obsahu BPA. Baterie s dlouhou životností roztomilé noční světlo má zabudovanou 1200mah baterii, kterou lze nabíjet přes USB nabíjecí přípojku a nabízí přibližně 5 – 200 hodin provozu.

Jednoduchý spínač a ovládání: silikonové noční světlo má zabudovaný vzduchový spínač, a děti mohou nastavit intenzitu světla klepnutím na kuřecí hlavu s ohledem na komfort a uživatelskou přívětivost a snadno se obsluhuje. Super sladká ombinace kuřat a vaječných skořápek, teplé, spící, sladké domácí zvíře. Veselá skořápka a kuřata s bionickým obloukovým designem z vaječných skořápek, kulatých a tvrdých, houpáte se jako hrnek.

Bez ostrých hran mohou děti bezpečně položit na postel nebo si hrát, perfektní pro miminka a malé děti. Lze použít také jako vánoční dárek, dárek k narozeninám pro děti, rodinu a přátele. Perfektní dárek: noční světlo pro miminka se hodí pro dekoraci dětských pokojů a jako domácí dekorace.
Značkabeek #ad
VýrobceBEEK #ad
Výška3.94
Délka5.51
Hmotnost0.66
Šířka3.94

10. MediAcous

#ad

MediAcous LED noční světlo pro děti, dotykovým ovládáním, ABS + PC lampa na vejce pro kojení –, nabíjecí podložkou a USB nabíjecím kabelem, stmívatelná noční lampa pro dětský pokoj s 1H časovačem

#ad
MediAcous #ad - Noční světlo pro děti – bezpečné a sladké vyrobeno z abs a pc materiálu v kvalitě hračky, 100% bezpečné a přátelské, vhodné pro učení a hraní. Protimodré led světlo neblikající a nepoškozuje oči vašeho dítěte. Integrovaná gumová rukojeť na spodní straně a vodotěsný design ip65 z něj dělají perfektního partnera pro kempování nebo turistické světlo háček je součástí dodávky; režim SOS pro vás nebo vaše dítě v případě nouze ukáže polohu.

Roztomilé nálepky pro děti pro zábavu. Noční světlo lze umístit vedle postele v dětském pokoji, aby se váš syn nebo dcera nebáli tmavé noci nebo můžete přímo nabíjet micro USB kabel. Dotykové ovládání a časovač – ovládání dotykem, 5 sekundy pro přepínání teploty barvy mezi bílou a teplou barvou, dlouze stiskněte horní stranu pro plynulé nastavení jasu; dvakrát klepněte na logo pro nastavení časovače na 1 hodinu; podržte logo stisknuté po dobu 0, vhodné pro kojení s nočním světlem nebo pro výměnu dětské plenky.

Baterie s dlouhou životností vestavěná dobíjecí baterie 2500 mah, noční světlo led vydrží 200 nebo 6 hodin v nejtmavším nebo nejjasnějším nastavení; pokud je baterie slabá, LED světlo bliká červeně. Několik režimů osvětlenínoční světlo má tři režimy osvětlení: režim teplého světla; režim světle bílého světla; režim sos můžete si vybrat podle aktuálního scénáře použití. Nedívejte se dlouho přímo do LED světla. Dvě možnosti nabíjení noční světlo nabízí praktickou a stabilní nabíjecí základnu, aby se zabránilo překlopení v místnosti.
ZnačkaMediAcous #ad
VýrobceMediAcous #ad
Výška4.33
Délka3.54
Hmotnost0.53
Šířka3.54
Číslo díluME-NL02
ModelkaME-NL02
Záruka365 dní záruka.