Top 10 Wüsthof Classic Ikon – Kuchařské nože

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WÜSTHOF

#ad

Wüsthof Nůž, ušlechtilá ocel

#ad
WÜSTHOF #ad - Trojitá nýtovaná rukojeť. Ukovaný z jednoho kusu ušlechtilé oceli, laserem testovaná geometrie. Absolutní ostrost a trvalá trvanlivost ostří. WÜsthof je oficiálním vybavením německého a japonského národního týmu kuchaře. Funkční, osvědčený design.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška1
Délka14
Hmotnost0.35
Šířka2
Číslo dílu4002293418308
ModelkaWU4183

2. WÜSTHOF

#ad

Stříbrný, WÜSTHOF Classic Ikon vykosťovací nůž 14 cm

#ad
WÜSTHOF #ad - Jako ideálně vyvážený kuchařský nůž wüsthof classic ikon zapůsobí na každého profesionálního kuchaře a díky ostré čepeli nože je oficiálním kuchařským nástrojem německého národního týmu kuchařů. Speciální nůž pro stahování kůže a uvolňování masa – tuhý řeznický nůž se díky špičaté a stabilní čepeli nože ideálně hodí pro silné krájení masa a drůbeže.

Ergonomická rukojeť – díky malému vyklenutí v přední části jsou protiskluzové rukojeti rukojeti snadno udržovatelné obzvlášť bezpečně v ruce. Epel solingen kuchyňského nože s dlouhou životností profesionální kuchařský nůž získává ruční prací závěrečný lešticí tah, tedy svou velmi ostrou čepel. Také šlachy a tuk lze snadno odstranit.

Jako elegantní profesionální nože ze solingenu zapůsobí nože wüsthof řady classic Ikon i náročné perfekcionisty. Vousy vyčnívající přes ostří poskytují spolehlivou ochranu prstů. I tento ostrý nůž pro šéfkuchaře je nekompromisně dobrým kuchyňským nožem s nadčasovým designem. Prémiový nůž – made in Germany, kovaný v Solingenu. Oboustranné vážení rukojeti dvojitá hlavice zajišťuje bezpečné a pohodlné držení.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška1
Délka5
Hmotnost0.06
Šířka2
Číslo dílu1040331414
Modelka1040331414

3. WÜSTHOF

#ad

WÜSTHOF Classic kuchařský nůž 20 cm

#ad
WÜSTHOF #ad - Je trojnásobně nýtovaný nýty z ušlechtilé oceli, smontován bez spár a je velmi hygienický. Tento kvalitní univerzální nůž pro profesionální kuchaře a hobby kuchaře je k dostání v mnoha provedeních s délkou čepele od 12 cm do 36 cm.

Tento univerzální nůž pro čisté, silné řezy. Dobrý nůž s ergonomickou rukojetí ze speciálního plastu. Ultra ostrá čepel je kovaná z jednoho kusu oceli wüsthof, tvrzená na 58° rockwell a je broušena laserovým ostřením předtím, než ručně získá konečný lešticí odtok – a tím i její extrémní, dlouhotrvající ostrost. Wüsthof nože classic přesvědčí nadčasovým designem a spolehlivým výkonem. Tento profesionální kuchařský nůž je všestranný v kuchyni a díky své široké čepeli a vysoké řezné síle se optimálně hodí pro vážení, sekání, řezání, tvarování, lisování a přepravu všech potravin – nejdůležitější nůž pro kuchaře.

Jsou nenáročné na údržbu a díky velkému sortimentu nabízejí každému fanouškovi jídla to správné nářadí na vaření – např. Značkový nůž skutečné tradiční firmy: Wüsthof – Made in Germany, kovaný v Solingenu. Optimálně vyvážený nůž dobře padne do ruky – pro bezpečné řezání bez únavy.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška4.3
Délka1.1
Hmotnost0.5
Šířka7.5
Číslo dílu1040100120
Modelka1040100120

4. WÜSTHOF

#ad

černá, WÜSTHOF Classic sada nožů na steaky se 6 noži, stříbrná

#ad
WÜSTHOF #ad - Ostré nože s ergonomickými rukojeťmi dobře padnou do ruky a patří ke každé grilovací party. Značkový nůž skutečné tradiční firmy: Wüsthof – Made in Germany, kovaný v Solingenu. Série nožů wüsthof classic přesvědčí nadčasovým designem a spolehlivým výkonem.

Tato sada nožů na steaky, pečeně a všechny ostatní masové pokrmy. Ultra ostré čepele jsou kované z jednoho kusu oceli wüsthof, než ručně získají závěrečný lešticí spoušť – a tím i jejich extrémní, kalené na 58° rockwell a broušeny laserovým ostřením předtím, dlouhotrvající ostrost. Ať už hovězí nebo vepřové, středně vzácné nebo vlnité dýně, je steakový nůž optimálním společníkem pro vás. Dobré kuchyňské nože s protiskluzovými rukojeťmi ze speciálního plastu.

Jsou trojnásobně nýtované nýty z ušlechtilé oceli, jsou namontovány bez spár a jsou velmi hygienické. Tyto vysoce kvalitní nože po celém obvodu jsou ideálně vyvážené, podporují bezpečné řezání a jsou tak ideální pro každodenní požitek. Snadno klouže skrz masová vlákna, zvěřina nebo drůbež, pokud máte rádi aroma masa, aniž by se roztrhala – a chrání tak chuť. Snadno se udržuje a nabízí pro každého fanouška jídla to správné nářadí na vaření – např.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška1.6
Délka12.6
Hmotnost1
Šířka8.3
Číslo dílu1120160601
Modelka1120160601
ZárukaŽádná záruka výrobce.

5. WÜSTHOF

#ad

WÜSTHOF Classic sada nožů se 3 kusy

#ad
WÜSTHOF #ad - Wüsthof nože classic jsou kované z jednoho kusu ušlechtilé oceli a přesvědčí nadčasovým designem a spolehlivým výkonem. Značkový nůž skutečné tradiční firmy: Wüsthof – Made in Germany, kovaný v Solingenu. Asijský kuchařský nůž: rychle nakrájejte zelí, nakrájejte salát nebo nakrájejte rajčata na tenké plátky: silný asijský nůž s velkým listem čepele nabízí ideální přesnost.

Pažitka, příze, papír na pečení nebo mnoho dalšího – tak jsou nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Ostré kuchyňské nože s ergonomickou rukojetí, velmi hygienické a optimálně vyvážené – ideální pro profesionální kuchaře a hobby kuchaře pro bezpečné krájení. Nůž na vaření: vysoce kvalitní univerzální nůž se svou širokou čepelí a vysokou řeznou silou optimálně hodí pro vážení, tvarování, řezání, sekání, lisování a přepravu všech potravin – nejdůležitější nůž pro kuchaře.

Oproti silnému vzhledu je úžasně praktický. Tato sada profesionálních kuchařských nožů. Velký sortiment nabízí pro každého fanouška jídla to správné nářadí na vaření – např. Kuchyňské nůžky: všestranné nůžky krájí tak různé věci jako silné rybí kosti, balení, bylinky např.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška1.54
Délka15.16
Hmotnost0.93
Šířka9.45
Číslo dílu1120160203
Modelka1120160203
ZárukaŽádná záruka výrobce.

6. WÜSTHOF

#ad

WÜSTHOF Classic Ikon Santoku 17 cm

#ad
WÜSTHOF #ad - Oboustranné vážení rukojeti dvojitá hlavice zajišťuje překvapivě přesnou manipulaci – i při rychlých technikách střihu. Jako elegantní profesionální kuchařský nůž ze solingenu ohromí nože wüsthof řady classic Ikon i náročné perfekcionisty.

Jako ideálně vyvážený kuchařský nůž wüsthof classic ikon zapůsobí na každého profesionálního kuchaře a díky ostré čepeli nože je oficiálním kuchařským nástrojem německého národního týmu kuchařů. Japonský nůž santoku čepel 17 cm je silný a univerzální: ať už vážení a sekání bylin, zeleniny a ovoce nebo krájení masa a ryb Sushi nůž, japonský nůž – velmi ostrá čepel pro velmi tenké řezy. Epel nože santoku s dlouhou životností získává ruční prací závěrečný lešticí tah, tedy svou extrémní ostrost.

Ergonomická rukojeť – díky malému vyklenutí v přední části leží ultra ostrý řezací nůž obzvlášť bezpečně v ruce. Prémiový nůž – made in Germany, kovaný v Solingenu. Tak je i tento nůž jako japonský kuchařský nůž s kulovým brusem ostrým kuchyňským nožem s nadčasovým designem. Broušené kulky malé prohlubně tvoří vzduchové polštářky a zabraňují tak přilepení jemných kotoučů.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška2
Délka8
Hmotnost0.06
Šířka3
Číslo dílu1040331317
Modelka1040331317

7. WÜSTHOF

#ad

WÜSTHOF Nůž na chléb Classic 23 cm s přesnou dvojitou hřídelí, černý

#ad
WÜSTHOF #ad - Tím vzniká extrémní ostrost, která vás ohromí. Jakmile nasadíte čepel, aniž by se proklouzly všemi potravinami: kromě pečiva také krusty, jemné vlny uchopí a bez námahy sklouznou, pečení, velká zelenina a ovoce s pevnou kůží – nejostřejší nůž ve vaší kuchyni.

Série nožů wüsthof classic přesvědčí nadčasovým designem a spolehlivým výkonem. Ultra ostrá čepel je kovaná z jednoho kusu oceli wüsthof, než ručně získá konečný lešticí odtok – a tím i její extrémní, tvrzená na 58° Rockwell a je broušena laserovým ostřením předtím, dlouhotrvající ostrost. Snadno se udržuje a nabízí pro každého fanouška jídla to správné kuchyňské nářadí – např.

Na rozdíl od jednoduchého broušení má ostří druhou hřídel ve hřídeli. Tento všestranně stabilní kvalitní nůž od wüsthof je ideálně vyvážený, podporuje bezpečnou práci a je tak ideální jako každodenní společník. Tento nůž na chléb s jedinečným přesným dvojitým zoubkem. Značkový nůž skutečné tradiční firmy: Made in Germany – kovaný v Solingenu. Chléb s tvrdou kůrkou se nedrtí a měkký chléb je jemně a čistě krájený.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška1
Délka17.75
Hmotnost0.58
Šířka3
Číslo dílu1040101123
Modelka1040101123

8. WÜSTHOF

#ad

Wüsthof Šéfkuchařský nůž Classic Ikon kuchyňský nůž nový OVP

#ad
WÜSTHOF #ad - Materiál: ušlechtilá ocel. Materiál rukojeti: ušlechtilá ocel – plast – kombinace. Barva: ušlechtilá ocel. Původ: made in Germany. Zvláštnosti: rukojeť s dvěma prohnutími průběžným erl.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška1.02
Délka14.41
Hmotnost0.05
Šířka3.23
Číslo dílu4596-0/20
ModelkaIkon Creme

9. WÜSTHOF

#ad

WÜSTHOF Nůž na sýr Classic 14 cm

#ad
WÜSTHOF #ad - Tento všestranně stabilní kvalitní nůž od wüsthof je ideálně vyvážený, podporuje bezpečnou práci a je tak ideální pro každodenní práci v kuchyni. Jsou trojnásobně nýtované nýty z ušlechtilé oceli, jsou namontovány bez spár a jsou velmi hygienické.

Iroká, tenká čepel se nejlépe hodí pro krájení a porcování měkkého sýra. Epel s velkými otvory je kovaná z jednoho kusu oceli wüsthof, tvrzena na 58° rockwell a je broušena laserovým ostřením předtím, než ručně získá konečný lešticí odtok – a tím i dlouhotrvající ostrost. Značkový nůž skutečné tradiční firmy: Made in Germany – kovaný v Solingenu. Snadno se udržuje a nabízí se svým velkým sortimentem pro každého fanouška jídla to správné kuchyňské nářadí – např.

Ergonomická rukojeť dobře padne do ruky a podporuje bezpečné řezání bez únavy. Díky tomu šikovně nakrájíte bries, camemberts nebo sýr feta na šikovné kousky, zatímco otvory zabraňují ulpívání – ideální na piknik a ke stolu. Série nožů wüsthof classic přesvědčí nadčasovým designem a spolehlivou kvalitou. Tento speciální nůž pro milovníky sýrů. Dobrý kuchyňský nůž s protiskluzovými rukojeťmi ze speciálního plastu.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška8
Délka1.6
Hmotnost0.36
Šířka1
Číslo dílu1040132714
Modelka1040132714
ZárukaŽádná záruka výrobce.

10. WÜSTHOF

#ad

WÜSTHOF Classic Ikon Crème kuchařský nůž 16 cm

#ad
WÜSTHOF #ad - Wüsthof classic ikon creme je oblíbeným kuchyňským doplňkem stylové kuchaře, šéfkuchařské nože navíc působí jako oficiální nástroj německého národního mužstva kuchařů. S krémově bílými rukojeťmi jsou nože wüsthof řady classic ikon crème elegantním poutačem pozornosti v kuchyni.

Kvalitní nůž – made in Germany, kovaný v Solingenu. Ideálně vyvážený profesionální kuchařský nůž z nerezové oceli se přebrousí speciálním postupem ostření, než čepel nože ručně získá konečný lešticí tah a díky tomu má působivou ostrost – pro dlouhotrvající přesnost. Náročná kvalita solinger při použití přitom zajišťuje další wow efekt – ostrý kuchařský nůž, nadčasový design.

Světlé, protiskluzové rukojeti zajišťují bezvadnou hygienu a vypadají dobře i v designové kuchyni. O něco kratší univerzální nůž ultra ostrá čepel, masa, zeleniny, salátu, sekání, vážení a přepravu ryb, 16 cm je univerzální nůž pro jemné řezy na menších potravinách. Je vhodný pro krájení, bylinek nebo ovoce. Díky malému vyklenutí v přední části padne ergonomická rukojeť obzvlášť příjemně a bezpečně do ruky.
ZnačkaWÜSTHOF #ad
VýrobceWüsthof #ad
Výška0.98
Délka14.37
Hmotnost0.53
Šířka3.15
Číslo dílu1040430116
Modelka1040430116