Top 9 Makita Teleskop Kettensäge – Elektrické vyvětvovací pily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KIESBOHR

#ad

Kompatibilní s baterií Makita 18 V bez akumulátoru a nabíječky 8 palců, KIESBOHR Bezkartáčová řetězová pila s vylepšeným mazáním řetězu

#ad
KIESBOHR #ad - To vám ušetří čas a umožní vám plně se soustředit na svou práci. Vylepšené mazání: s naším novým a vylepšeným mazacím systémem patří problém ztráty oleje minulosti. Můžete pracovat bezpečně a efektivně. Kompatibilní s bateriemi makita 18 v: naše řetězová pila je kompatibilní s výkonným akumulátorem Makita 18 V, který nabízí delší dobu provozu a větší flexibilitu při vaší práci.

Vaše řetězová pila je optimálně zásobována olejem, což nejen zlepšuje její výkon, ale také prodlužuje její životnost. Bezpečnost je na prvním místě: naše řetězová pila je vybavena ochranou proti postříkání, bezpečnostním spínačem a ochranou rukou, aby vás ochránila před zraněním.

Nastavení řetězu bez nářadí: s naším patentovaným systémem můžete rychle a jednoduše nastavit napnutí řetězu bez nářadí. S touto technologií můžete bez problémů zvládnout i ty nejnáročnější úkoly. Co dostanete: 18v motorovou pilu, 2 řetězy, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Bezkartáčový motor: naše akumulátorová řetězová pila je vybavena výkonným bezkartáčovým motorem s dlouhou životností.
ZnačkaKIESBOHR #ad
VýrobceKIESBOHR #ad
Hmotnost5.95
Číslo díluCS001
ModelkaCS001

2. Gardena

#ad

Sklopná hlava, jedna, délka čepele 20 cm, vč. akumulátoru 18V P4A a popruhu 14770-20, Gardena Akumulátorový teleskopický vyvýšovací tlačítko TCS 20/18V P4A Ready-To-Use sada: Pina na větve až 4 m

#ad
Gardena #ad - Rozsah dodávky: akumulátorový teleskopický horní tlačítko tcs 20/18v p4a ready-to-use set, 1x systémový akumulátor P4A PBA 18V/45, 1x nabíječka P4A AL 1810 CV, 1x popruh na nošení.

Nahoru: díky výsuvné teleskopické rukojeti dosahuje pila bez problémů větve až 4 m výšky – pohodlná a jednoduchá bez žebříku. Stabilní poloha: řezací doraz podporuje řezání na spodní straně větví a chrání řetěz při práci v blízkosti země. Zahnutelná řezná hlava: s praktickou řeznou hlavou dosáhnete jak úzkých míst v koruně stromu, tak i usnadnění řezání na zemi. Jedna baterie – mnoho možností: výkonný systém power for all je kompatibilní na různých trzích s dalšími zařízeními předních výrobců v okolí domu a na zahradě.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška5.71
Délka44.09
Hmotnost0.44
Šířka7.87
Číslo dílu14770-20
Modelka14770-20
ZárukaGardena poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení podle doporučení zajištěn. Návod k použití. • kupující ani třetí osoba nepokusila o opravu přístroje. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

3. Handwise

#ad

Mini řetězová pila s akumulátorem 8000 mAh, akumulátor s bezpečnostním zámkem, 6 palcová mini řetězová pila elektrická se 2 bateriemi 4000 mAh, ruční řetězová pila, nabíječkou a 1 náhradním řetězem

#ad
Handwise #ad - Pe taška je určena pro snadné skladování. Led světlo, ukazatel baterie vestavěné led světlo na bezdrátové elektrické řetězové pile usnadňuje a zajišťuje práci při špatných světelných podmínkách. Dobíjecí lithiová baterie 4000 + 4000 mah dvojité lithiové akumulátory 21 v 4000 mah zdvojnásobují dobu provozu.

Pohodlně sledujte stav baterie pomocí indikátoru baterie stav baterie: 0%-25%-50%-75%-100%. Přístroj lze snadno sundat a odstranit nečistoty. Několik bezpečnostních opatřeníbezpečnostní zámek a ochrana rukou zabraňují tomu, pokud současně stisknete bezpečnostní spínač a vypínač zapnutí/vypnutí, aby se částice nečistot dostaly na obličej nebo ruce. Pokud zůstane delší dobu nepoužívaná, nabijte prosím baterie v plném rozsahu, abyste příště zajistili lepší zážitek. Prodlužte si pracovní dobu venku tím, že použijete jinou baterii.

Jedna baterie zásobuje elektrickou řetězovou pilu proudem po dobu 80 minut. 6palcová mini akumulátorová řetězová pila vyvinuto pro lidi, uklízí keře a řeže dřevo, kteří mají co do činění se zahradami, řeže větve nebo úponky, farmami nebo kutilskými projekty, bambus nebo polytrubky. Mini řetězová pila se spustí pouze tehdy, aby se zabránilo chybnému ovládání nebo nehodám. Před zahájením práce baterie nabijte, aby náhlý výpadek proudu nezkazil vaše pracovní plány.
ZnačkaHandwise #ad
VýrobceHandwise #ad
Výška7.48
Délka14.96
Šířka5.83
Číslo díluMR6503
ModelkaMR6504

4. Hecht

#ad

HECHT Elektrické vyvýšovací tlačítko 971 W řetězová pila na větve profesionální sekerová pila teleskopická motorová pila vč. popruhu 750 W, pracovní výška: až cca 4 m, délka listu: 24 cm

#ad
Hecht #ad - Spolehlivý a výkonný – silný 750wattový motor spouštěče pracuje velmi silně a automatické mazání řetězu a velká olejová nádrž zaručují dlouhé pracovní nasazení. Jednoduchá manipulace – s plynule nastavitelnou teleskopickou násadou můžete flexibilně nastavit délky mezi 2 m a 2, 80 m a s průměrnou uživatelskou velikostí dosahovat pracovních výšek až 4, 50 metru.

Komfort při práci – obzvláště nízká hmotnost 3, 4 kg ve spojení s polstrovanou rukojetí Softgrip na teleskopické tyči ze sklolaminátu a ramenním popruhem šetří záda a ruce.

Perfektní péče – originální meč a pilový řetěz oregon zajišťují čisté výsledky řezání, chrání stromy a minimalizují rány na křižovatkách větví. Flexibilita a obratnost – díky trojnásobně nastavitelné řezné hlavě můžete řetězovou pilu na větve flexibilně a bezpečně umístit v jakékoli dosažitelné výšce.
ZnačkaHecht #ad
VýrobceHecht #ad
Hmotnost8.16
Číslo dílu971W
Modelka971W

5. Gardena

#ad

Ergonomická rukojeť, otočná řezací hlava, Gardena Akumulátorové teleskopické nůžky na stromy HighCut 360/18 V P4A bez akumulátoru: nůžky na větve s teleskopickou násadou pro větve o výšce až 5 m, LED

#ad
Gardena #ad - Jedna baterie – mnoho možností: výkonný systém power for all je kompatibilní na různých trzích s dalšími zařízeními předních výrobců v okolí domu a na zahradě.

Precizně broušené nože: vysoce kvalitní, odolné a vyměnitelné čepele umožňují čistý, hladký řez v čerstvém dřevě až o průměru 32 mm. Příjemný střih stromu: nůžky dosahují i výšky až 5 m díky teleské funkci a dělitelné tyči, výkonná baterie není součástí dodávky podporuje stříhání stromů. Rozsah dodávky: akumulátorové teleskopické nůžky na stromy HighCut 360/18V P4A bez akumulátoru. Inovativní design: zahnutelná, štíhlá řezací hlava nabízí optimální polohu řezu a háček umožňuje vytažení odstřižených větví.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH #ad
Výška2.72
Délka141.69
Hmotnost9.04
Šířka6.54
Číslo dílu14776-55
Modelka14776-55
ZárukaGardena poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení podle doporučení zajištěn. Návod k použití. • kupující ani třetí osoba nepokusila o opravu přístroje. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

6. WORX

#ad

WORX 20V Akku Teleskop Hochentaster WG349E – Praktische Kettensäge für Einsätze an schwer erreichbaren Stellen im Garten – ergonomisches Design – mit Akku und Ladegerät

#ad
WORX #ad - Powershare akku austauschbar mit allen WORX PowerShare Produkten. Drehbarer hinterer griff für ergonomisches Handhabung in jeder Position automatische Kettenspannung und Kettenschmierung. Bequemes entasten auch an sonst unerreichbaren Stellen. Lieferumfang: 1x akku teleskop-hochentaster WG349E, 1x Ladegerät, 1x Schneidenschutzhülle, 1x Akku, 1x Schultergurt. Teleskopgriff für die arbeitshöhenverstellung, neigbarer Kopf für maximalen Komfort, leichtes und kompaktes Design.
ZnačkaWORX #ad
VýrobceWORX #ad
Výška3.43
Délka7.83
Hmotnost10.36
Šířka86.61
Číslo díluWG349E
ModelkaWG349E
Záruka2 jahre herstellergarantie.

7. LIFERUN

#ad

Akumulátorové vyvýšovací tlačítko, délka čepele 200 mm,, vyvýšovací tlačítko, elektrické teleskopické odvětvovací pila, s 20V 2,5 Ah Li-Ion akumulátorem/nabíječkou, teleskopické vyvýšovací tlačítko

#ad
LIFERUN #ad - Vysoký výkon: 20voltový li-ion bateriový systém, rychlost řetězu 5 m/s, nabízí vysoký výkon pro optimální výsledky řezu, délka čepele 20 cm, ideální pro řezání větví a živých plotů. Uveďte svou zahradu do tvaru pomocí teleskopické pily a zajistěte přesné proříznutí větví a živých plotů.

Velká kapacita a kvalitní baterie: vysoce kvalitní 20 v – 2, která zajišťuje neomezené použití v přírodě, nemusíte si dělat starosti s žádným napájením venku a snadno se používá. S nastavitelným ramenním popruhem je bez problémů možné i delší pracovní dobu. Robustní a s dlouhou životností: vysoce kvalitní řetězy a čepele a kvalitní kovová převodovka zaručují snadné odříznutí větví. Rozsah dodávky: akumulátorové teleskopické zahradní nůžky, pilový řetěz, nabíječka, meč, baterie, ramenní popruh, mazací box lubrikant není součástí dodávky, ochrana meče, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Hlavu motoru lze otáčet až o 30° a společně s prodlužovací tyčí i při hustém porostu bez problémů dosáhne vyšších větví. Bezpečně a rychle: dvojitý zámek s bezpečnostním zámkem a bezpečnostním tlačítkem nabízí dvojitou bezpečnostní ochranu. S teleskopickou násadou můžete stromy a větve až do výšky cca 5 m bezpečně spadne – žebřík není nutný. Bezdrátové prořezávání větví je pro uživatele bezpečné. Snadné používání: bezdrátové větve větví mají rukojeť nastavitelnou o 180° pro pohodlné držení při zastřihování vašeho živého plotu.
ZnačkaLIFERUN #ad
VýrobceLIFERUN #ad
Hmotnost10.76
Číslo dílu1
Modelka1

8. Makita

#ad

Bez nabíječky, Makita Akumulátorová odvětvová pila UC100DZ 12 V max. bez akumulátoru

#ad
Makita #ad - Xpt - extreme protection technology. Uzavírací páka přístupná z obou stran. Elektrická motorová brzda. Průhledné okénko na olejové nádrži pro kontrolu hladiny oleje. Optimální ochrana proti prachu a stříkající vodě i za tvrdých podmínek. Lehké a kompaktní akumulátorové nůžky na větve.
ZnačkaMakita #ad
VýrobceMakita Werkzeug GmbH #ad
Výška8.46
Délka13.78
Hmotnost3.75
Šířka3.54
Číslo díluUC100DZ
ModelkaUC100DZ
ZárukaPodle zákona.

9. Einhell

#ad

Motorkopf mit 30° Neigung, 20 cm Schwertlänge, Einhell Akku-Hochentaster GC-LC 18/20 Li T-Solo Power X-Change Li-Ion, Metallgetriebe, 18 V, Verlängerungsstange, ohne Akku und Ladegerät

#ad
Einhell #ad - Der einhell akku-hochentaster gc-lc 18/20 li t-solo eignet sich perfekt für die regelmäßige Pflege von Bäumen und höheren Sträuchern. Die kettenschmierung erfolgt automatisch dank integriertem Öltank mit 70 ml Fassungsvermögen. Die lieferung erfolgt ohne Akku und Ladegerät.

Die zusätzliche gummierte haltefläche eignet sich zum ergonomischen Arbeiten und bietet einen festen, sicheren Halt, zudem ist der Entaster mit einem Tragegurt ausgestattet. Der robuste krallenanschlag ist aus metall gefertigt und auf eine hohe Lebensdauer ausgelegt, zudem verfügt der Hochentaster über einen Kettenfangbolzen für die erhöhte Sicherheit während der Arbeit. Der motorkopf ist durch die neigung von 30° grad optimal einsetzbar, zusammen mit der Verlängerungsstange können damit höher gelegene Äste auch bei engem Bewuchs mühelos erreicht werden.

Das robuste metallgetriebe sorgt für eine hohe Lebensdauer auch bei hoher und intensiver Beanspruchung. Mit einer schwertlänge von 200 mm und einer Schnittgeschwindigkeit von 5. 5 metern pro Sekunde. Als mitglied der power x-change-familie kann der Hochentaster mit allen hochwertigen Lithium-Ionen-Akkus der Systemreihe betrieben werden. Ausgerüstet ist der akku-hochentaster mit einem oregon-Qualitätsschwerts und –kette.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell #ad
Výška3.15
Délka79.72
Hmotnost7.39
Šířka7.87
Číslo dílu3410581
Modelka3410581