Top 10 AirPods 3rd Generation Case – Pouzdra na sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ESR

#ad

Kompatibilní s MagSafe, 3. generace, silná ochrana proti pádu, kompatibilní s AirPods 3. generace, série Cyber, černé, ESR Pouzdro AirPods 2021, magnetické víko

#ad
ESR #ad - Generace 2021; sluchátka a nabíjecí pouzdro nejsou součástí dodávky. Magsafe ready: silné magnety na zadní straně pouzdra zajišťují bezpečné uzavření nabíječek MagSafe, takže můžete sluchátka bezdrátově nabíjet pomocí Tap-and Go.

Kompatibilita: kompatibilní pouze s airpods 3. Magnetické zamykací víko: přesný tvar v kombinaci se čtyřmi silnými magnety zajišťuje bezpečné a pevné držení, takže si nikdy nemusíte dělat starosti, že se víko uvolní nebo vaše sluchátka vyskočí. Viditelné stavové světlo: s přesným otvorem můžete na první pohled zkontrolovat stav svého nabíjení, nezávisle na tom, zda se nabíjí bezdrátově nebo pomocí kabelu.

Kompletní zákaznická podpora: podrobná videa o nastavení a časté dotazy, komplexní 12měsíční záruka, celoživotní podpora a personalizovaná pomoc. Silná ochrana proti pádům: polymer tlumící nárazy a rohy Air Guard chrání váš nabíjecí kryt před vysokými pády a nárazy.
ZnačkaESR #ad
VýrobceElectronic Silk Road Corp #ad
Výška1.02
Délka2.63
Hmotnost0.07
Šířka1.99

2. ESR

#ad

Modré, magnetické víko, 3. generace, série Cyber, ESR Pouzdro AirPods 2021, silná ochrana proti pádu, kompatibilní s AirPods 3. generace, kompatibilní s MagSafe

#ad
ESR #ad - Magsafe ready: silné magnety na zadní straně pouzdra zajišťují bezpečné uzavření nabíječek MagSafe, takže můžete sluchátka bezdrátově nabíjet pomocí Tap-and Go. Viditelné stavové světlo: s přesným otvorem můžete na první pohled zkontrolovat stav svého nabíjení, nezávisle na tom, zda se nabíjí bezdrátově nebo pomocí kabelu.

Generace 2021; sluchátka a nabíjecí pouzdro nejsou součástí dodávky. Kompatibilita: kompatibilní pouze s airpods 3. Magnetické zamykací víko: přesný tvar v kombinaci se čtyřmi silnými magnety zajišťuje bezpečné a pevné držení, takže si nikdy nemusíte dělat starosti, že se víko uvolní nebo vaše sluchátka vyskočí.

Kompletní zákaznická podpora: podrobná videa o nastavení a časté dotazy, komplexní 12měsíční záruka, celoživotní podpora a personalizovaná pomoc. Silná ochrana proti pádům: polymer tlumící nárazy a rohy Air Guard chrání váš nabíjecí kryt před vysokými pády a nárazy.
ZnačkaESR #ad
VýrobceElectronic Silk Road Corp #ad
Výška1.02
Délka2.63
Šířka1.99

3. Ringke

#ad

Warm Gray, Ringke Icebox Case pro AirPods 3 pouzdro s bezpečným zámkem, měkký silikon 3D Cute Cover s karabinou

#ad
Ringke #ad - Dodejte dodávané karabiny pro větší komfort. Bezpečnostní funkce zámku. Vyrobeno z kvalitního silikonu pro dlouhotrvající trvanlivost a snadno udržovatelný, měkký pocit. Rukojeť z polykarbonátu drží horní díl na místě, aby se zabránilo ztrátě sluchátek. Kompatibilní s bezdrátovou nabíječkou. Ringke originální design! klasický kryt chladicího boxu – chladič inspirovaný pro AirPods generace 3 2021. Chraňte svůj přístroj před poškrábáním, nárazy a nárazy.
ZnačkaRingke #ad
VýrobceRearth #ad
Výška0.96
Délka1.94
Hmotnost0.13
Šířka2.36
Číslo díluAP-AP3-SC-IBWGRY
ModelkaAP-AP3-SC-IBWGRY-997

4. Catalyst

#ad

Catalyst Až 100 m vodotěsné plné ochranné pouzdro pro AiPods Pro, bezpečný uzavírací systém, karabinový hák černý

#ad
Catalyst #ad - S extrémní vodotěsnou technologií je certifikována nejen podle IP68, ale nabízí také kompletní a komplexní ochranu až do hloubky vody 100 m 330 stop. Určitě pro dobrodruhy. Jednoduše nasaďte, abyste jej mohli podle libosti připevnit na svou tašku, opasek. Silikonový vnitřní kryt se hodí jako rukavice a udrží vaše kamarády pohodlně na místě, zatímco robustní vnější vrstvy chrání i při pádech z nejvyšší výšky a nejhlubších ponorů.

Dlouhá životnost – stojíme za naše produkty. Navíc poskytujeme záruku výrobce 12 měsíců. Připravena na dobrodružství: díky vícenásobné ochraně zůstávají vaše sluchátka pevně na svém místě a jsou dobře chráněna před živly. Ultimativní ochrana pro airpods pro: toto kompletní ochranné pouzdro pro airpods pro je první svého druhu. Přesnost vyvinutá pro ochranu vašeho sluchátek: díky tomuto plnému ochrannému pouzdru catalyst vyvinutému pro airpods Pro můžete váš přístroj bez problémů umýt vodou a mýdlem a dezinfikovat jej 70% alkoholem.

Jednoduché používání, zavřete uzavíracím systémem jednoduché kliknutí slouží k ovládání a to je vše! Pouzdro je dodáváno s karabinkou, snadná instalace: Naše kompletní ochranné pouzdro pro AirPods Pro se snadno používá. Svůj přístroj můžete zcela ponořit do vody nebo čisticího roztoku, aniž by se poškodil povrch nebo vlhkost pronikla do jednoho z přípojek. Naše výrobky jsou vyrobeny z vodotěsného materiálu nejvyšší kvality a nabízejí trvalou ochranu pro váš AirPods Pro.
ZnačkaCatalyst #ad
VýrobceCatalyst #ad
Výška1.38
Délka3.94
Hmotnost0.09
Šířka3.15
Číslo díluCAT100APDPROBLK
ModelkaCAT100APDPROBLK

5. Caseology

#ad

Caseology Vault TPU pouzdro Case s karabinkou kompatibilní s Airpods 3 generace 2021, růžová písek

#ad
Caseology #ad - Odnímatelná karabina usnadňuje nošení na vašem oblečení nebo tašce. Víko je oddělené od hlavního těla a je součástí dodávky nálepka pro upevnění krytu pro pevné zajištění krytu. Tpu materiál poskytuje tlumení nárazů pro většinu nárazů. Světla na přední straně jsou dobře vidět. Kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Lehce strukturovaný kryt s designem uhlíkových vláken.
ZnačkaCaseology #ad
VýrobceCaseology #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.09
Šířka1.57
Číslo díluASD02978
ModelkaASD02978

6. Caseology

#ad

Námořnická modrá, Caseology Vault TPU pouzdro Case s karabinkou kompatibilní s Airpods 3 generace 2021

#ad
Caseology #ad - Víko je oddělené od hlavního těla a je součástí dodávky nálepka pro upevnění krytu pro pevné zajištění krytu. Světla na přední straně jsou dobře vidět. Kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami. Tpu materiál poskytuje tlumení nárazů pro většinu nárazů. Odnímatelná karabina usnadňuje nošení na vašem oblečení nebo tašce. Lehce strukturovaný kryt s designem uhlíkových vláken.
ZnačkaCaseology #ad
VýrobceCaseology #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.11
Šířka1.57
Číslo díluASD02977
ModelkaASD02977

7. Spigen

#ad

Spigen Rugged Armor pouzdro Case kompatibilní s Airpods 3 Generation 2021, matná černá

#ad
Spigen #ad - Předinstalovaná lepicí páska pro dodatečnou podporu, včetně náhradního pásku. Vyvinuto pro airPods 3 Generation 2021. Obsahuje kroužek na klíče pro snadnou přepravu. Bezchybné bezdrátové nabíjení a viditelné LED světlo. Z měkkého silikonu pro každodenní použití.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška1.04
Délka2.65
Hmotnost0.06
Šířka2.03
Číslo díluASD01978
ModelkaASD01978
Záruka2 roky manufacturer

8. Spigen

#ad

Spigen Rugged Armor pouzdro kompatibilní s Airpods 3 Generation 2021, Charcoal Gray

#ad
Spigen #ad - Vhodné pro airpods 3. Generace 2021. Z měkkého silikonu pro každodenní použití. Bezchybné bezdrátové nabíjení a LED světlo viditelné. Předinstalovaná lepicí páska pro dodatečnou podporu, včetně náhradního pásku. Obsahuje kroužek na klíče pro snadnou přepravu.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška1.04
Délka2.65
Hmotnost0.06
Šířka2.03
Číslo díluASD01980
ModelkaASD01980
Záruka2 roky výrobce

9. SATLITOG

#ad

Kompletter Schutz aus Silikon AirPods Zubehör, kompatibel mit Apple AirPods Wireless Charging Case, 2019 AirPods Hülle

#ad
SATLITOG #ad - High premium silikon: satlitog airpods gehäuse ist aus lebensmittelqualität silikon-material, das von anderen gewöhnlichen silikon fall unterschiedlich ist. Perfekt für ihre airpods: die neu aktualisierten beschlagstechnik, das bequemer für ihr leben ist, das ein wundervolles design, ohne lücken und unteren staubstecker-design, ob sie unterwegs sind oder im sport.

Was sie erhalten: ein kostengünstiges luxus-paket, erhalten sie: 1xairpods fall 1x karabiner nicht airpods enthalten. Auch wenn es für längere zeit nicht benutzt wird, ist es immer noch komfortabel und altert nicht. 360 ° vollschutz: satlitog airpods fall das neueste ein stück formverfahren und mikro matte technologie auf der oberfläche verwenden, keine fingerabdrücke, antisturz und 100% staubdicht zu verlassen, die schnell ausgewaschen werden kann.
ZnačkaSATLITOG #ad
VýrobceSATLITOG #ad
Hmotnost0.05
Číslo díluSATLITOG
ModelkaSATLITOG

10. SURPHY

#ad

AirPods 3 ochranné pouzdro Case 360 stupňů plná ochrana přední LED viditelné dva díly, SURPHY Armor pouzdro kompatibilní s AirPods 3 pouzdro 2021 Release, zelené, pouzdro pro AirPods 3 s karabinou

#ad
SURPHY #ad - Tyři zesílené rohy absorbují nárazy při pádech a pádech. S přenosnou karabinou usnadní vám nošení sluchátek AirPods 3 při lezení, turistice a cestování. Obsah balení 1 * pouzdro airpods 3, 1 * měkký kartáč čištění airpods, 1 * kovová karabinka, 1 x lepicí páska AirPods 3 & AirPods 3 nabíjecí pouzdro nejsou součástí dodávky.

Kompatibilní s pouzdrem airpods 3 pouzdro airpods 3 je pouze pro AirPods 3. Generace zveřejněno v roce 2021. 2dílný design pro pouzdro AirPods, snadná instalace a odstranění. Tough armor airpods 3 pouzdro kombinace robustního pc a flexibilního tpu s protiskluzovým proužkovým designem chrání vaše AirPods 3 před pádem, poškrábáním a nárazy. Pohodlné nabíjení podporuje kabelové a bezdrátové nabíjecí pouzdro pro AirPods 3 a přední LED je viditelná.
ZnačkaSURPHY #ad
VýrobceSURPHY #ad
Hmotnost0.09
Číslo dílu21AP3-LTBK
ModelkaAirPod 3