Top 10 Aovo pro Esmax E Scooter – Elektrické koloběžky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Segway-Ninebot

#ad

Ninebot KickScooter MAX G30D II Powered by Segway elektrická koloběžka

#ad
Segway-Ninebot #ad - Max. Max. Nosnost: 100 kg. Max. Výkon motoru: 350 W. Dojezd: 65 km. Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky. Rychlost: 20 km/h. Doba nabíjení: 100 % za 6 hodin.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška0.3
Délka6.55
Hmotnost42.99
Šířka0.3
Číslo dílu3802-025
Modelka3802-025
ZárukaZáruka 24 měsíců

2. Segway-Ninebot

#ad

E Scooter se silniční homologací pro dospělé, dosah 70 km, dlouhý dosah, Segway-Ninebot MAX G2 D, max. rychlost 20 km/h

#ad
Segway-Ninebot #ad - Poté, co aktivujete apple find my prostřednictvím aplikace segway-ninebot a spárujete ji s Vaším KickScooterem, můžete svůj KickScooter v případě potřeby rychle najít na svém iPhonu pomocí aplikace "Find My".

Výkon 900 w maximální výkon a 22% úhel stoupání. PevenÍ dvojitý systém odpružení hydraulický tlumič vpředu a dvojité odpružení vzadu. Works with aplle find my díky apple find my network můžete svůj kickscooter najít všude. Pneumatiky 10palcové bezdušové pneumatiky s gelovou vrstvou v pneumatice, které utěsní otvor 4 mm nebo méně v profilu pneumatiky. Dosah dosah až 70 km na jedno nabití*.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška49.76
Délka47.64
Hmotnost53.55
Šířka22.44
ZárukaZáruka 24 měsíců

3. Segway-Ninebot

#ad

Max. rychlost 20 km/h, dlouhý dosah, Segway-Ninebot MAX G30LD, E Scooter se silniční homologací pro dospělé, dosah 40 km

#ad
Segway-Ninebot #ad - Dosah: 40 km doba nabíjení: 100% za 6, 5 hodiny výkon motoru: 350 W Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky max. Max. Nosnost: 100 kg hmotnost: 17, 7 kg. Max. Rychlost: 20 km/h.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-NInebot #ad
Hmotnost39.02
Číslo dílu3802-027
Modelka3802-027
ZárukaZáruka 24 měsíců

4. RCB

#ad

Bezpečný brzdový systém, max. 20 km/h, spojení s aplikací, elektrokoloběžka se silniční homologací ABE, komfortní tlumení nárazů, dárek pro dospělé a, skládací, LED displej, RCB Elektrický skútr

#ad
RCB #ad - Komfortní zážitek z jízdy: dvojitý systém odpružení, komfortní tlumení nárazů umožňuje jednoduché cestování. Ovládání aplikací: můžete zobrazit data elektrického vozidla a ovládat elektrický skútr přes svůj mobilní telefon.

Silný výkon a dlouhá výdrž baterie: 400w motor, 8Ah baterie s velkou kapacitou, 7, výdrž baterie až 30 km. Bezpečné a bezstarostné cestování: dvojité brzdy elektronické + kotoučové brzdy, světlomety, brzdy a zadní světla doprovázejí vaše cesty. S homologací pro silniční provoz abe: s rcb E Scooter můžete bezpečně jezdit na veřejných komunikacích.

Ultra přenosný a skládací, snadné použití: e scooter lze složit za 3 sekundy, led displej a ovládání jedním tlačítkem, takže můžete snadno a rychle začít. Co obdržíte: elektrický skútr rcb ev85f, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, nabíječku, náš 24hodinový bezstarostný zákaznický servis a přátelský zákaznický servis.
ZnačkaRCB #ad
VýrobceKuantu #ad
Výška46.06
Délka42.91
Hmotnost33.07
Šířka18.78
Číslo díluEV85F ABE
Zárukaregular standard

5. isinwheel

#ad

Zatížení LED | až 120 kg | 20 km/h ABE elektrická koloběžka | skládací, elektrická koloběžka, dosah 30 km, Elektrická koloběžka se schválením pro silniční provoz, plástvová pneumatika, 8,5"

#ad
isinwheel #ad - Silniční homologace: podle zákona o silničních komunikacích je elektrokoloběžka nejen legálně schválena v Německu, ale může být také legálně používána ve Švýcarsku nebo Rakousku. Bezpečný pohon – e9/e9 pro e-skútr je vybaven dvojitým brzdným systémem e-abs + kotoučová brzda.

Plástvové pneumatiky nevyžadují nafukování, opravy nebo údržbu. Pneumatiky anti-pancture solid – elektrický skútr používá plástvové pneumatiky tlumící nárazy s vysokou elasticitou a odolností proti opotřebení. Maximální rychlost může dosáhnout 20 km/h a proces jízdy je velmi hladký a tichý. Je vybaven jasným 30w led světlometem a červeným zadním světlem, aby vám pomohl při jízdě v noci bezpečně jezdit. Premium service – iscooter-de má oficiální opravné místo v německu. Poskytují také dobrý protiskluzový účinek. Díky tomuto systému je skútr díky protiblokovacímu brzdění bezpečnější a zabraňuje sklouznutí.

Výkon motoru 350 w – elektrická koloběžka je vybavena tichým 350w bezkartáčovým motorem. Dodávka probíhá ve většině evropských zemí během 2 - 3 dnů. S homologací pro silniční provoz – nová e9/e9 pro elektrokoloběžka má všeobecné povolení k provozu abe, ekfv prostřednictvím spolkového úřadu pro silniční dopravu a je tak v Německu schválena pro silniční provoz včetně silničních a cyklistických stezek. Nedělejte si starosti s poruchami.
Značkaisinwheel #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad
Výška43.7
Délka16.93
Hmotnost264.5
Šířka45.08
ModelkaE9-2

6. Segway-Ninebot

#ad

Dlouhý dosah, Segway-Ninebot Koloběžka F2 PRO D, E se silniční homologací pro dospělé, max. rychlost 20 km/h, dosah 55 km

#ad
Segway-Ninebot #ad - Užitkové zatížení max. Bezpečnost jízdy} technologie kontroly trakce tcs zajišťuje zvýšenou trakci na štěrkových tratích nebo kluzké vozovce pro stabilitu a bezpečnost HUPE elektrická houkačka.

Blikač díky zabudovaným předním a zadním blinkrům budete vidět ve dne i v noci. Tím, že ostatním ukazují cestu, zajišťují blinkry bezpečnost a snižují nebezpečí při odbočení. Výkon 450 w jmenovitý výkon a 22% úhel stoupání. Dosah dosah až 55 km na jedno nabití*. Hmotnost řidiče 120 kg pevnĚnÍ přední pružinové zavěšení s délkou zdvihu 35 mm.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.44
Šířka19.69
ZárukaZáruka 24 měsíců

7. RCB TECH

#ad

Max. 20 km/h, RCB TECH Elektrokoloběžka se silniční homologací ABE, komfortní tlumení nárazů, spojení s aplikací, skládací, dárek pro dospělé a mládež, LED displej

#ad
RCB TECH #ad - Pro zajištění vaší bezpečnosti a zabránění náhodnému spuštění, elektrický skútr musí být pro aktivaci motoru provozován rychlostí nejméně 5 km/h. Elektrický skútr je vybaven motorem 400 w a baterií 10, 4 Ah s velkou kapacitou a můžete s ním jezdit na místa v dosahu 35 km.

3. Všechna data můžete zkontrolovat a ovládat skútr ze svého mobilního telefonu. Ev10k pro scooter, nabíječka, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, náš 24hodinový zákaznický servis a přátelský zákaznický servis.

Dvojí odpružení, 10" plástvové celopryžové pneumatiky a širší pedály pro jemnou a pohodlnou jízdu, zadní brzdové světlomety, kotoučová brzda a vypínací brzda EABS + brzda Elertronic, boční odrazky pro maximální bezpečnost a kontrolu na silnici. S elektrickým skútrem rcb tech můžete bezpečně jezdit na veřejných komunikacích.
ZnačkaRCB TECH #ad
Výška47.01
Délka44.33
Hmotnost36.38
Šířka18.86
Číslo díluEV10K PRO ABE

8. Yungeln

#ad

Yungeln Scooter Controller základní deska V3.0 vylepšená verze centrální řídicí jednotka kompatibilní s Xiaomi M365Pro Pro2 Elektro Scooter

#ad
Yungeln #ad - Kompatibilní – perfektně kompatibilní s xiaomi M365 Pro Pro2 Electric Scooter, kompatibilní s aplikací mihome a aplikací Ninebot Segway.

100% záruka – yungeln nabízí 100% záruku, nabízíme našim zákazníkům ty nejlepší produkty a služby a na tento produkt vám poskytujeme záruku 1 rok. 5hvězdičkový zážitek pro všechny zákazníky. VysokÁ kvalita – ovladač je vyroben z vysoce kvalitních ABS a kovových materiálů, má dlouhou životnost a snadno se nepoškodí. Perfektní náhrada – není originál, ale velmi dobrá alternativa k originálu. Upozornění – při montáži musíte používat tepelně vodivou pastu, nikdy nepoužívejte vlastní firmware, protože by mohlo dojít k poškození desky.
ZnačkaYungeln #ad
VýrobceYungeln #ad
Hmotnost0.44
Číslo díluZYKZQ-V3.0

9. ALLMOVE

#ad

3 nastavitelné rychlosti a výšky, skládací elektrokoloběžka 18 km/h a 15 km na dlouhou vzdálenost, elektrická koloběžka dárek, ALLMOVE Elektrický skútr X1Pro 150 W pro děti 6-16 let s LCD displejem

#ad
ALLMOVE #ad - Baterie s inteligentní ochranou bms zajišťuje dlouhou životnost, 4 V 5000 mAh baterie může cestovat až 15 km, 29, plně nabitá pouze 4 hodiny. Jeďte nyní, abyste si mohli užívat svobody a bavit se. 3 nastavení rychlosti 6–18 km/h, nastavte různou rychlost podle věku a zisku na úrovni dovedností.

Protiskluzová řídítka pro zajištění bezpečné jízdy. Perfektní dárky pro děti a mládež. Zatížení 75 kg. Snadná obsluha: allmove lightweight elektrická koloběžka čistá hmotnost 8, s lcd displejem, výkon v reálném čase, režim snadné. Allmove pracuje na inteligentním, napište nám, bezpečném, abychom zaznamenali 30 dnů vrácení peněz a 12 měsíců místní záruční servis. Bezpečné a komfortní: x1 dětský elektrický skútr s variabilní rychlostí ovládání plynu palce a nenulovým startováním zabraňuje náhodnému startování.

Elektrický skútr pro děti je vyroben z leteckého a kosmického hliníku, štíhlý a robustní. Jednostupňový skládací systém usnadňuje nošení a skladování, rychlost, 6 kg, takže jej můžete používat všude a kdykoliv. Nastavitelný elektrický skútr: dětská koloběžka má 3 nastavitelné výšky řídítek, aby lépe seděla dětem při růstu. Pošlete nám e-mail, my vám nabídneme uspokojivé řešení do 24 hodin.
ZnačkaALLMOVE #ad
VýrobceSHENZHEN SHINDOM TECHNOLOGY CO.,LTD #ad
Výška40.7
Délka34.2
Hmotnost19.5
Šířka6
ModelkaX1 Pro

10. Xiaomi

#ad

Max. dosah 45 km, maximální zatížení 100 kg, Xiaomi Mi Electric Scooter AMG DE skládací z leteckého hliníku se schválením pro silniční provoz + připojení k přístroji max. rychlost 20 km/h, LED

#ad
Xiaomi #ad - Elektrokoloběžka se silniční homologací abe pro použití na veřejných komunikacích potvrzení dat je součástí dodávky s uvedením identifikačního čísla vozidla. Maximální rychlost až 20 km/h ve sportovním režimu S-mode. Lithium-iontová baterie 474 wh s ultra dlouhým dosahem až 45 km při tlaku vzduchu v pneumatikách 3, 5 bar také v závislosti na silničních podmínkách, výšce a hmotnosti. Pneumatiky 8, 5" pro bezpečný pocit z jízdy. Fin + na spodní straně skútru. Intuitivní a jednoduché ovládání.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška46.46
Délka44.49
Hmotnost31.31
Šířka16.93
Číslo díluXM110008 / EAN 6934177726200
ModelkaXM110008
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců