Top 10 Apple Watch 9 41 mm Edelstahl – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

41 mm – pouzdro z ušlechtilé oceli ve stříbrné barvě, Apple Watch řady 7 GPS + funkce telefonu, stříbrný milánský tah

#ad
Apple #ad - Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Udělejte si ekg. Vždy a všude. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším.

S modelem vybaveným gps a funkcí telefonu můžete volat, posílat sms a dostávat pokyny z navigace – zcela bez telefonu. Apple watch a iphone musí mít stejného poskytovatele mobilních služeb. Nemusí být dostupné ve všech zemích. Streamujte hudbu, podcasty a audioknihy na cestách a nechte svůj iPhone doma. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, jóga, plavání a tanec.

Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Zůstaňte ve spojení s rodinou a přáteli prostřednictvím hovorů, zpráv a e-mailů, i když s sebou nemáte svůj iPhone. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom a Vodafone.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluMKHX3FD/A
ModelkaMKHX3FD/A
ZárukaAuf ein (1) Jahr beschränkte Apple-Garantie – (Deutschland)

2. Apple

#ad

Apple Watch 45 mm sportovní náramek, Midnight – standardní

#ad
Apple #ad - Měkký, hustý materiál je příjemný na kůži a přilne k zápěstí. Rozsah dodávky: sportovní náramek apple watch mezi nimi náramky, které lze přizpůsobit délkám S/M a M/L, standardní sportovní řemínek dodává se s díly pro S/M & M/L.

Inovativní uzávěr zajišťuje, že vše dobře sedí. Sportovní náramek ze speciálního vysoce výkonného fluorelastomeru je odolný, robustní a přitom překvapivě měkký. Většinu náramků můžete kombinovat s každým pouzdrem apple watch series 3 nebo novějším, které mají stejnou velikost. Náramky 41 mm se hodí k 38 mm a 40mm pouzdrům, 45 mm náramky k pouzdrům 42 mm a 44 mm.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.24
Šířka19.69
Číslo díluMKUQ3ZM/A
ModelkaMKUQ3ZM/A
Záruka1 rok

3. NewWays

#ad

Titan, NewWays Kompatibilní s náramkem Apple Watch 49 mm 45 mm 44 mm 42 mm Ultra 2/Ultra Series 9/8/7//6/5/4/3/2/1/SE, kovové náhradní náramky z ušlechtilé oceli pro iWatch

#ad
NewWays #ad - Prémiový materiál newways kovový náramek je vyroben z extrémně odolné ušlechtilé oceli 316, která je prakticky imunní vůči rzi a korozi. Vhodné pro muže a ženy se 140 – 210 mm zápěstí.

Všechny vaše dotazy budou zodpovězeny do 24 hodin spokojeným řešením. Nakupujte s důvěrou: nabízíme 12měsíční záruku a garantujeme 100% spokojenost zákazníků. Pokud potřebujete další odkazy, obraťte se prosím na nás. Profesionální vzhled: dodává hodinkám krásný, profesionální a drahý vzhled, perfektní pro určité formální akce.

Super snadné nastavení díky designu pružinového můstku lze článek velmi snadno vyjmout a nainstalovat. Milý design zapínání: uživatelsky definovaná skládací spona s dvojitým knoflíkem pevně zapadne a dá se řádně složit uvnitř pásku z ušlechtilé oceli. Nedráždivé, s dlouhou životností a pohodlné.
ZnačkaNewWays #ad
VýrobceNewWays #ad
Výška0.59
Délka9.06
Šířka1.97
Číslo díluKn-DVIH-64
ModelkaKn-DVIH-64

4. Elaikement

#ad

Atmungsaktives Silikon-Sportarmband für iWatch-Bänder Serie 9/8/7/6/5/4/3/SE/Ultra, 38 mm, 41 mm, 49 mm, Elaikement Kompatibel mit Apple Watch Band 40 mm, 42 mm, 45 mm, 44 mm, Mitternachtsblau/Schwarz

#ad
Elaikement #ad - Leichtes, wasserdicht und schweißfest, weiches sportarmband aus Silikon mit gepressten Perforationen für Atmungsaktivität. 12 monate garantie – wir konzentrieren uns immer auf das handwerk und die qualität der iwatch-Sportarmbänder, großartig ist. Langlebig, angenehm zu tragen. Einfache und direkte Installation und Entfernung auf Knopfdruck.

Langlebiges und waschbares material – das hochwertige, atmungsaktives Tragegefühl. 38 mm / 42 mm s/m ist kleine größe passt für 150 mm - 200 mm handgelenk, 44 mm / 40 mm s/m ist kleine größe für 130 mm - 180 mm handgelenk; 38 mm - 40 mm M/L ist groß - passt für 140 mm - 190 mm Handgelenk; 44 mm / 42 mm M/L ist groß für 160 mm - 210 mm Handgelenk. Es bietet ein leichtes, schweißresistentes und schmutzdichtes Ersatzband, ein toller Begleiter für den Sport. Ein innovativer verschluss schützt Ihre teure App le Uhr noch sicherer. Metallteile sind aus hochwertigem edelstahl hergestellt, um hautallergieprobleme zu lösen.

Wasserdichtes, weiche Silikon verhindert Irritationen oder Allergien Ihrer Haut. Verstellbar mit porösem design macht unser uhrenarmband geeignet für handgelenke verschiedener größen. Kompatibel mit watch series 5, series 1, series 3, series 2, 40 mm, 42 mm, Series 4, und funktioniert mit allen vorherigen und neuesten Versionen 38 mm, 44 mm App le Watch. Wenn es ein qualitätsproblem gibt, um sicherzustellen, das Sie erhalten haben, dass das Armband, kontaktieren Sie uns bitte zum ersten Mal und wir werden bedingungslos zurückerstatten.
ZnačkaElaikement #ad
VýrobceElaikement #ad

5. Mastten

#ad

Mastten Vánoční náramek kompatibilní s Apple Watch, měkký silikonový pásek pro iWatch řady 9 SE, náramek 38 mm, 3, 5, 42 mm, 2 1, 40 mm, 41 mm, 7, 8, 4, 49 mm, 44 mm, 45 mm, vánoční náramek s, 6

#ad
Mastten #ad - 42 mm, 45 mm, 49 mm, náramek iWacth, mužů. Limitovaná edice: tento náramek iwatch přináší vánoční náladu do vašeho všedního dne. Je vyrytý vánočními prvky, jako je laserem gravírovaný Santa Claus a sněhové vločky. Lze jej přizpůsobit zápěstí většiny žen, který drží náramek bezpečně na místě.

Perfektní volba pro vánoční dárek. Snadná instalace: tento měkký silikonový náramek má na obou koncích pružinová očka s rychlouzávěrem, aby se vaše chytré hodinky přesně a bezpečně uzamkly a zabránilo tomu, aby vaše hodinky spadly nebo se uvolnily. Vánoční motiv gravírovaný pásek: iwacth náramek z přírodního, ekologického silikonu. Velikost sedí: náramek pro apple watch má zapínání z ušlechtilé oceli, 44 mm, vhodný pro zápěstí velikosti 150 mm – 200 mm. Nejsou nutné žádné nástroje, jednoduchá instalace nebo odstranění.

Má nádherný vánoční design se sněhovými vločkami a veselými postavami jako Santa Claus a sobi. Nechte společně s vámi ozdobit vaše hodinky apple watch vánoce! kompatibilní model: náramek s vánočním prvkem je kompatibilní s náramkem apple watch řady 9/8/7 45 mm 41 mm / apple watch Ultra 49 mm / Apple Watch Series SE 44 mm 40 mm a jinými verzemi Apple Watch 38 mm 42 mm, vhodný pro náramek iWacth 9 8, 7, 6, 5, 4 3 2 SE. Je to perfektní doplněk, který ukáže vaši vánoční náladu, ať už máte na sobě cokoliv.
ZnačkaMastten #ad
VýrobceMastten #ad
Hmotnost0.05
Číslo díluiW38-Engraved-Green

6. Mastten

#ad

Náramek 38 mm, 44 mm, měkký silikonový pásek pro iWatch řady 9 SE, 42 mm, 4, 41 mm, 5, 3, 7, 45 mm, náramek s vánoční, 8, 40 mm, 49 mm, Mastten Vánoční náramek kompatibilní s Apple Watch, 6, 2 1

#ad
Mastten #ad - Nechte společně s vámi ozdobit vaše hodinky apple watch vánoce! kompatibilní model: náramek s vánočním prvkem je kompatibilní s náramkem apple watch řady 9/8/7 45 mm 41 mm / apple watch Ultra 49 mm / Apple Watch Series SE 44 mm 40 mm a jinými verzemi Apple Watch 38 mm 42 mm, vhodný pro náramek iWacth 9 8, 6, 7, 5, 4 3 2 SE.

Limitovaná edice: tento náramek iwatch přináší vánoční náladu do vašeho všedního dne. Má nádherný vánoční design se sněhovými vločkami a veselými postavami jako Santa Claus a sobi. 42 mm, 49 mm, náramek iWacth, mužů. Velikost sedí: náramek pro apple watch má zapínání z ušlechtilé oceli, 44 mm, 45 mm, vhodný pro zápěstí velikosti 150 mm – 200 mm. Perfektní volba pro vánoční dárek. Nejsou nutné žádné nástroje, aby se vaše chytré hodinky přesně a bezpečně uzamkly a zabránilo tomu, jednoduchá instalace nebo odstranění.

Lze jej přizpůsobit zápěstí většiny žen, který drží náramek bezpečně na místě. Snadná instalace: tento měkký silikonový náramek má na obou koncích pružinová očka s rychlouzávěrem, aby vaše hodinky spadly nebo se uvolnily. Je to perfektní doplněk, který ukáže vaši vánoční náladu, ať už máte na sobě cokoliv. Vánoční motiv gravírovaný pásek: iwacth náramek z přírodního, ekologického silikonu.
ZnačkaMastten #ad
VýrobceMastten #ad
Hmotnost0.05
Číslo díluiW38-Engraved-Black

7. Mastten

#ad

45 mm, 7, 5, Mastten Vánoční náramek kompatibilní s Apple Watch, 6, 41 mm, 40 mm, 8, 44 mm, 3, 4, 2 1, 49 mm, měkký silikonový pásek pro iWatch řady 9 SE, 42 mm, náramek 38 mm, náramek s vánoční

#ad
Mastten #ad - Perfektní volba pro vánoční dárek. Limitovaná edice: tento náramek iwatch přináší vánoční náladu do vašeho všedního dne. Snadná instalace: tento měkký silikonový náramek má na obou koncích pružinová očka s rychlouzávěrem, aby se vaše chytré hodinky přesně a bezpečně uzamkly a zabránilo tomu, aby vaše hodinky spadly nebo se uvolnily.

Lze jej přizpůsobit zápěstí většiny žen, který drží náramek bezpečně na místě. Velikost sedí: náramek pro apple watch má zapínání z ušlechtilé oceli, 45 mm, náramek iwacth, vhodný pro zápěstí velikosti 150 mm – 200 mm. Vánoční motiv gravírovaný pásek: iwacth náramek z přírodního, ekologického silikonu. 42 mm, 49 mm, 44 mm, mužů. Nejsou nutné žádné nástroje, jednoduchá instalace nebo odstranění. Je vyrytý vánočními prvky, jako je laserem gravírovaný Santa Claus a sněhové vločky.

Má nádherný vánoční design se sněhovými vločkami a veselými postavami jako Santa Claus a sobi. Nechte společně s vámi ozdobit vaše hodinky apple watch vánoce! kompatibilní model: náramek s vánočním prvkem je kompatibilní s náramkem apple watch řady 9/8/7 45 mm 41 mm / apple watch Ultra 49 mm / Apple Watch Series SE 44 mm 40 mm a jinými verzemi Apple Watch 38 mm 42 mm, vhodný pro náramek iWacth 9 8, 6, 7, 5, 4 3 2 SE. Je to perfektní doplněk, který ukáže vaši vánoční náladu, ať už máte na sobě cokoliv.
ZnačkaMastten #ad
VýrobceMastten #ad
Hmotnost0.05
Číslo díluiW42-Engraved-Black

8. Mastten

#ad

SE, 38 mm, 7, 6, měkký silikonový pásek pro iWatch řady 9, 44 mm, Mastten Náramek pro Halloween kompatibilní s náramkem Apple Watch, 3, 45 mm, 40 mm, 4, 8, 49 mm, 41 mm, halloweenský, 5, 42 mm, 2 1

#ad
Mastten #ad - Díky pokrokové technologii osvětlení svítí váš náramek iWatch v noci. Nejsou nutné žádné nástroje, aby se vaše chytré hodinky přesně a bezpečně uzamkly a zabránilo tomu, jednoduchá instalace nebo odstranění. Snadná instalace: tento měkký silikonový náramek má na obou koncích pružinová očka s rychlouzávěrem, aby vaše hodinky spadly nebo se uvolnily.

Kompatibilní model: halloweenský žhavicí pásek je kompatibilní s náramkem apple watch řady 9/8/7, 6, 5, 8, 42 mm, 40 mm a jinými verzemi Apple Watch 38 mm, vhodný pro náramek iWacth 9, 41 mm, Apple Watch Ultra 49 mm/Apple Watch Series SE 44 mm, 7, 45 mm, 4 3 2 SE. Ezby na téma halloween: náramek iwacth z přírodního, ekologického silikonu s vyřezávanou laserovou dýní s klasickými halloweenskými prvky. Velikost sedí: náramek pro apple watch má zapínání z ušlechtilé oceli, který drží náramek bezpečně na místě.

Buďte na halloweenské party výjimeční! upozornění: Poté, co náramek absorbuje sluneční světlo nebo silné světlo, svítí. Lze jej přizpůsobit zápěstí většiny žen, mužů. 42 mm, 45 mm, 49 mm, náramek iwacth, 44 mm, vhodný pro zápěstí velikosti 150 mm – 200 mm. Asistent halloweenského kostýmu: halloween náramek je perfektním doplňkem, aby byl váš kostým po celou noc okouzlující! Pro všechny milovníky Halloweenu, návštěvníky party a hledače vzrušení je tento halloweenský náramek iWatch perfektním doplňkem k vašemu kostýmu.
ZnačkaMastten #ad
VýrobceMastten #ad
Hmotnost0.05
Číslo díluiW38-Engraved-Ghost

9. Mastten

#ad

6, 41 mm, měkký silikonový pásek pro iWatch řady 9, 42 mm, halloweenský, 5, 49 mm, 38 mm, 3, Mastten Náramek Halloween dýně kompatibilní s náramkem Apple Watch, 4, 44 mm, 45 mm, 2, 1, 7, 40 mm, SE

#ad
Mastten #ad - Kompatibilní model: halloweenský žhavicí pásek je kompatibilní s náramkem apple watch řady 9/8/7, 42 mm, 40 mm a jinými verzemi Apple Watch 38 mm, 7, 45 mm, 6, apple watch ultra 49 mm/Apple Watch Series SE 44 mm, 41 mm, 8, vhodný pro náramek iWacth 9, 5, 4 3 2 SE. Asistent halloweenského kostýmu: halloween náramek je perfektním doplňkem, aby byl váš kostým po celou noc okouzlující! Pro všechny milovníky Halloweenu, návštěvníky party a hledače vzrušení je tento halloweenský náramek iWatch perfektním doplňkem k vašemu kostýmu.

Lze jej přizpůsobit zápěstí většiny žen, který drží náramek bezpečně na místě. Nejsou nutné žádné nástroje, aby se vaše chytré hodinky přesně a bezpečně uzamkly a zabránilo tomu, jednoduchá instalace nebo odstranění. Velikost sedí: náramek pro apple watch má zapínání z ušlechtilé oceli, 44 mm, náramek iwacth, 45 mm, vhodný pro zápěstí velikosti 150 mm – 200 mm.

Ezby na téma halloween: náramek iwacth z přírodního, ekologického silikonu s vyřezávanou laserovou dýní s klasickými halloweenskými prvky. 42 mm, 49 mm, mužů. Snadná instalace: tento měkký silikonový náramek má na obou koncích pružinová očka s rychlouzávěrem, aby vaše hodinky spadly nebo se uvolnily. Díky pokrokové technologii osvětlení svítí váš náramek iWatch v noci. Buďte na halloweenské party výjimeční! upozornění: Poté, co náramek absorbuje sluneční světlo nebo silné světlo, svítí.
ZnačkaMastten #ad
VýrobceMastten #ad
Hmotnost0.05
Číslo díluiW42-Engraved-Pumpkin

10. Mastten

#ad

6, 8, 3, 42 mm, 40 mm, 4, 7, 5, vánoční náramek s, náramek 38 mm, 41 mm, 44 mm, měkký silikonový pásek pro iWatch řady 9 SE, 2 1, Mastten Vánoční náramek kompatibilní s Apple Watch, 45 mm, 49 mm

#ad
Mastten #ad - 42 mm, vhodný pro zápěstí velikosti 150 mm – 200 mm. Lze jej přizpůsobit zápěstí většiny žen, 45 mm, náramek iWacth, 49 mm, mužů. Je to perfektní doplněk, který ukáže vaši vánoční náladu, ať už máte na sobě cokoliv. Nechte společně s vámi ozdobit vaše hodinky apple watch vánoce! kompatibilní model: náramek s vánočním prvkem je kompatibilní s náramkem apple watch řady 9/8/7 45 mm 41 mm / apple watch Ultra 49 mm / Apple Watch Series SE 44 mm 40 mm a jinými verzemi Apple Watch 38 mm 42 mm, 6, 5, vhodný pro náramek iWacth 9 8, 7, 4 3 2 SE.

Perfektní volba pro vánoční dárek. Je vyrytý vánočními prvky, jako je laserem gravírovaný Santa Claus a sněhové vločky. Nejsou nutné žádné nástroje, aby se vaše chytré hodinky přesně a bezpečně uzamkly a zabránilo tomu, jednoduchá instalace nebo odstranění.

Velikost sedí: náramek pro apple watch má zapínání z ušlechtilé oceli, 44 mm, který drží náramek bezpečně na místě. Limitovaná edice: tento náramek iwatch přináší vánoční náladu do vašeho všedního dne. Vánoční motiv gravírovaný pásek: iwacth náramek z přírodního, ekologického silikonu. Snadná instalace: tento měkký silikonový náramek má na obou koncích pružinová očka s rychlouzávěrem, aby vaše hodinky spadly nebo se uvolnily. Má nádherný vánoční design se sněhovými vločkami a veselými postavami jako Santa Claus a sobi.
ZnačkaMastten #ad
VýrobceMastten #ad
Číslo díluiW42-Engraved-Green