Top 10 Elektronik Baukasten Für Erwachsene – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Kosmos

#ad

Start, zkoumání vzrušujících elektrických obvodů s motorem a měřicím přístrojem, experimentální krabice na elektrotechniku, Kosmos 620547 Easy Elektro

#ad
Kosmos #ad - Jak se pomocí magnetů vytváří proud? jak funguje elektrický kódový zámek? sada pro začátečníky pro napájení, napětí, elektrické obvody a magnetismus – jednoduchá a intuitivní pro děti od 8 do 12 let.

Pičkové pokusy: cool poplašná zařízení s relé, nechte vrtule proplout vzduchem, postavte elektrický kódový zámek. Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady Easy Elektro. Na základě jednoduchých a pokročilých pokusů se sériovým a paralelním zapojením, motorem, měřicím přístrojem, magnetem a cívkou se děti krok za krokem naučí základní pojmy elektřiny. Ideální kombinace: systém easy click s praktickými patentkami doplňuje snadno srozumitelné a ilustrované schémata zapojení pro děti k napodobení.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.76
Délka9.06
Hmotnost2.23
Šířka12.99
Číslo dílu620547
Modelka620547
ZárukaZákonná záruka

2. Kosmos

#ad

Budování rádia, experimentální schránka pro, poplašné zařízení, napínavé experimenty na elektrických obvodech se sériovým a paralelním zapojením, zvukové zařízení, KOSMOS 620608 Easy Elektro – Big Fun

#ad
Kosmos #ad - Velká sada elektronických obvodů se zvukovými, poplašnými a rádiovými moduly Big Fun. Tuto sadu lze kombinovat se všemi experimentálními boxy KOSMOS řady "Easy Elektro". Deale kombinace: systém easy click s praktickými patentkami je doplněn snadno srozumitelnými a věkově ilustrovanými schématy zapojení. Nejlepší pokusy: vlastní fm rádio a různě zapojená poplašná zařízení čekají na děti od 8 do 12 let. Další pokusy a prohloubení znalostí o elektrických obvodech s řadami a paralelním zapojením nabízejí pohled na základy elektroniky a elektriky.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.56
Délka12.01
Šířka16.77
Číslo dílu620608
Modelka620608
ZárukaZákonná záruka

3. Arduino

#ad

Arduino Oficiální startovací sada pro začátečníky K040007 kniha projektů v němčině

#ad
Arduino #ad - Etné další materiály a nápady jsou k dispozici online, stejně jako podnětné výukové programy a videa, takže i po realizaci 15 projektů kreativní zábava ještě dlouho neskončila.

Nejsou nutné žádné předchozí znalosti, protože sada s poutavými praktickými projekty nabízí úvod do oblasti programování a elektroniky. Součástí dodávky je projektová příručka se 170 stranami a více než 100 dílů. S různými druhy senzorů a aktuátorů lze realizovat 15 různých projektů, které interagují s fyzickým světem. Podporuje kritické myšlení, společné učení a schopnost řešit problémy. Startovací sada je pohodlný vstup do domácí práce s tématy z oblasti MINT. Sada zprostředkovává v praxi základy arduino a všeobecné elektroniky.
ZnačkaArduino #ad
VýrobceArduino #ad
Výška1.77
Délka9.45
Šířka6.5
Číslo díluK040007
ModelkaK040007
Zárukavýrobce

4. Kosmos

#ad

Experimentální schránka pro děti od 10-14 let, vhodná i pro leváky, KOSMOS 620844 Cyborg Hand – hydraulicky ovládaná XXL robotická ruka, nastavitelná velikost

#ad
Kosmos #ad - Vhodné pro leváky i praváky a všechny velikosti rukou. Experimentální box cyborg-hand od kosmos je vzrušující směsí technického učení a dlouhotrvající zábavy při hraní pro děti od 10 do 14 let.

Jednoduše geniální: prsty se pohybují pouze tlakem vody – tak je hydraulika živě zprostředkována. Chytit velké věci nebo sbírat malé díly nebo psát? Žádný problém. Dvojitá zábava: nejprve postavte, zatáčejte a šroubujte, pak vyzkoušejte a prozkoumejte. Jednotlivé díly stavebnice se zasunou dohromady nebo sešroubují pomocí přiloženého šroubováku – není nutné lepení.

S touto stavebnicí vzniká přesně ovladatelná robotická ruka, která je třikrát větší než vlastní ruka. Strukturovaný návod začíná vtipným dobrodružným komiksem a provede krok za krokem stavebním návodem. To, co potřebujete kostry exo v reálném životě, se na stránkách s háčky prozrazuje.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.42
Hmotnost2.12
Šířka16.93
Číslo dílu620844
Modelka620844
ZárukaZákonná záruka

5. Kosmos

#ad

Výroba obnovitelné energie pro ukládání a nasazení, KOSMOS 620684 Easy Elektro Green Energy, Amazon Exclusive, experimentální schránka pro děti od 8-12 let k výrobě elektřiny

#ad
Kosmos #ad - Se sluncem, větrem a svalovou silou k zelené energii: díky praktickému zásuvnému systému vznikají jednoduché a složitější elektrické obvody, se kterými děti od 8 do 12 let zkoumají elektřinu.

Speciální součásti to umožňují: větrník, solární panel a ruční klika se používají k výrobě proudu, který lze pomocí přiloženého měřiče okamžitě zviditelnit. Návod podrobně vysvětluje v ilustrovaných krocích pokusy a jednotlivé díly, takže lze zahájit i vlastní experimenty. Amazon exklusiv zboží. Od obvodů přes odpory k testování vodivosti – ve více než 80 pokusech až po elektroprofesionály.

S tématem zelené energie jsou zprostředkovány také základy elektřiny. S experimentální krabičkou kosos se zelený proud dostane do každého dětského pokoje a slibuje s nekonečnými možnostmi kombinací dlouhotrvající zábavu ze hry.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.68
Délka8.78
Hmotnost1.92
Šířka12.99
Číslo dílu620684
Modelka620684
ZárukaZákonná záruka

6. ELEGOO

#ad

Kompatibilní s Arduino IDE, ELEGOO Samovyvažovací robotická sada do auta Tumbller, mátová výuková hračka STEM Kit pro děti a dospělé

#ad
ELEGOO #ad - Také profesionální robotičtí nadšenci si mohou užívat přidáním a přizpůsobením této sadě. Stem kit obsahuje dobře promyšlený výukový program s ilustracemi, které sestavování krok za krokem vysvětlují a ukazují, jak vytvořit všechny veselé funkce programováním.

Balení a záruka: komponenty jsou dobře zabaleny v jednotlivých sáčcích a všechny díly jsou opět uloženy v robustním kartonu. Mátová výuková hračka pro všechny: tumbller se snadno sestavuje a hodí se pro děti, aby získaly praktické zkušenosti a naučily se základní znalosti programování. 1letá záruka pro Tumbller. Lze s jistotou koupit! Můžete změnit standardní kódy a nahrát je do oficiálního IDE svého vlastního programu a pracovat s vyhrazenými piny, abyste přidali další senzory.

Elegoo tumbller je nově vyvinutá robotická sada, následný režim, která je kompatibilní s arduino ide a má mnoho různých pracovních režimů: IR dálkové ovládání, vyhýbání se překážkám, světelný režim a mobilní ovládání přes aplikaci ElegooKit, režim odrazu, .
ZnačkaELEGOO #ad
VýrobceELEGOO #ad
Hmotnost3

7. Makeblock

#ad

Makeblock MBot programovatelný robot pro děti STEM hračka dárky pro děti programovatelná robotická sada, programování učení se škrabkou/Arduino s funkcí Rozpoznání překážek

#ad
Makeblock #ad - Základní programování sada makeblock robot car kit byla vyvinuta tak, aby děti představila jednoduchým a zábavným způsobem programování robota. S těmito základními funkcemi mbot pro učební roboty můžete pomocí své fantazie vytvářet různé režimy zábavných aplikací.

Od základu až po arduino pomáhá dětem naučit se programování krok za krokem prostřednictvím interaktivního softwaru a výukových zdrojů. Mějte na paměti, že dálkové ovládání potřebuje baterii cr2025 není součástí balení a robot 4 baterie AA nejsou součástí dodávky. Tento robot je skvělý start pro děti, které se chtějí naučit techniku, robotiku a programování. Je to skvělý dárek k narozeninám, vánocům a jubilejnímu dni pro děti, které se nadchnou robotikou a technikou. Všechny komponenty jsou vyrobeny z hliníkového kovu, který je velmi silný a odolný proti pádu a má dlouhou životnost.

Skvělý dárekpřekvapte svého malého inženýra super cool robotickou stavebnicí a nechte ho nebo ji odhalit tajemství programování. Děti se díky konstrukci učí něco o elektronice, strojích a robotických součástech. Díky modulu bluetooth jej můžete ovládat dálkovým ovládáním nebo přes chytré telefony a tablety se systémem Android a iOS atd. Makeblock mbot je programovatelný v "blocích" pro začátečníky, robotika a programování je jednoduché a zábavné.
ZnačkaMakeblock #ad
VýrobceMakeblock #ad
Výška3.54
Délka6.69
Hmotnost1.1
Šířka5.12
Číslo díluP1050017
ModelkamBot

8. Kosmos

#ad

Magnety, experimentální krabice pro děti od 8-12 let, KOSMOS 620639 Elektro & Co. Elektro-vědomosti snadné, elektromagnetismus, experimenty pro začátečníky na elektřinu

#ad
Kosmos #ad - Na stránkách s háčky na 64 stranách návodu je vysvětleno, kde se děti v každodenním životě setkávají s elektřinou a co se skrývá za jevy. Co má kompas společného s přitažlivostí země? jak funguje poplašný systém? Jak správně používat spínače? Odpovědi zjistí sami děti od 8 do 12 let s touto elektrickou stavebnicí.

Komoda pro experimenty od kosos, intenzitu proudu, která nabízí napínavými pokusy první pohled na proud, napětí a další. Pokusy se na sebe staví didakticky a každý elektrický obvod je vysvětlen pomocí přehledných schémat zapojení. Děti se krok za krokem naučí nejdůležitější základy. V 60 geniálních pokusech pro začátečníky v oblasti elektřiny, magnetů a elektromagnetismu objevíte svět plný elektřiny a napětí.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka11.61
Šířka16.93
Číslo dílu620639
Modelka620639
ZárukaZákonná záruka

9. Kosmos

#ad

S ramenem uchopení a přísavkou, od 10-14 let, modelářská sada pro vaše hydraulické robotické rameno, KOSMOS 620578 hydraulické rameno, experimentální box na hydrauliku a pneumatiku

#ad
Kosmos #ad - Vysoce kvalitní modelářská sada od kosos, která spojuje zábavu ze hry a porozumění technologii pro děti od 10 do 14 let. Konstrukce a komplexní technika je vysvětlena na mnoha obrázcích krok za krokem a na stránkách s háčky jsou k dispozici věkové znalosti o hydraulice a fyzice odpovídající věku.

Zasuňte, našroubujte – z více než 200 dílů vzniká hydraulické rameno, klikněte, které lze přesně ovládat pouze silou vody v jeho hadicovém systému. Est os se přitom ovládá milimetrovou přesností přes ovládací pult a rameno lze volitelně vybavit uchopovačem nebo přísavkou. Jak funguje hydraulika, jak zlepšit nosnost ramena a co s tím má co dělat tlak vzduchu? V 6 hravých experimentech se děti o těchto souvislostech dozví více.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.94
Délka12.01
Šířka17.13
Číslo dílu620578
Modelka620578
ZárukaZákonná záruka

10. SUNFOUNDER

#ad

87 projektů, 192 článků, SUNFOUNDER Ultimate Starter Kit kompatibilní s Arduino UNO IDE Scratch, vhodná pro začátečníky od 8 let, 3 v 1 IoT/Smart Car/Basic Kit s online tutoriály

#ad
SUNFOUNDER #ad - Vzrušující projekty: aplikujte své znalosti prostřednictvím praktických projektů, od jednoduchých blikajících LED diod až po pokročilé robotické vozy a aplikace IoT, abyste rozvíjeli své schopnosti a zvýšili vaši sebedůvěru.

Progresivní výuková cesta: s circuit basics se kurzy přizpůsobí vašim znalostem, pokrývají základy a přejdou ke komplexním tématům jako IoT, robotická auta a integrace senzorů. Kompletní sada součástí: naše sada obsahuje vysoce kvalitní senzory, pohony, napájecí zdroje a Arduino kompatibilní Uno pro rozmanité projekty a budování schopností.

Kurzy vytvořené odborníky: ve spolupráci s circuit basics nabízí startovací sada SunFounder 3 v 1 komplexní videa a online výukové programy pro komplexní učení. Vhodné pro začátečníky od 8 let. Specializovaná podpora: využijte naši trvalou podporu, včetně komunitního fóra a včasné technické pomoci pro bezproblémovou zkušenost s učením.
ZnačkaSUNFOUNDER #ad
VýrobceSunFounder #ad
Výška2.76
Délka10.75
Hmotnost1.86
Šířka6.42
Číslo díluSF-00070
Modelka3 in 1
Záruka12 měsíců