Top 10 Gartenbank Holz 2 Sitzer – Zahradní lavičky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. EFURDEN

#ad

Parkovací lavice s loketní opěrkou a opěradlem modrá, 2místná zahradní lavice na terasu, EFURDEN Zahradní lavice odolná proti povětrnostním vlivům, balkon a zahradu

#ad
EFURDEN #ad - Barva parkové lavice je barva jejího materiálu. Nízká údržba. Obecně platí, že jej musíte pouze otřít mýdlovou vodou. Vzhled ukazuje nejpravější a nejčistší strukturu dřeva, je obtížné rozlišit rozdíl mezi našimi výrobky a masivním dřevem.

Vypadá jako pravé dřevo. Snadná montáž zahradní lavice. Tato verandová lavice nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Není potřeba žádný obraz. Vysoká odolnost materiálu polywood s dobrou konstrukcí, tato outdoorová lavice má dlouhou životnost a je robustní. Pro montáž jsou zapotřebí pouze čtyři díly. 99 % přesné předvrtané otvory zajišťují, že montáž je velmi jednoduchá. Robustní design. Skvrny můžete otřít brusnou houbou, která židli nepoškodí. Maximální kapacita může činit až 300 kg.
ZnačkaEFURDEN #ad
VýrobceEFURDEN #ad
Výška36.8
Délka25.75
Hmotnost65.7
Šířka48
Číslo díluEDOB01
ModelkaEDOB01

2. Lazy Susan

#ad

Lazy Susan Jasmínová kovová zahradní lavice v antik bronzu | bezúdržbová | odolná proti povětrnostním vlivům | z hliníku

#ad
Lazy Susan #ad - Bezúdržbový: náš nábytek je vyroben z vysoce kvalitního pískového litého hliníku, který zůstane po koupi krásný bez péče, který má mnoho výhod oproti jiným materiálům, které se často používají k výrobě zahradního nábytku, především nerezaví a nehnije. Zahrada a terasa: na zahradě nebo jako posezení na terase nebo balkóně – zahradní lavice vytváří místo pro relaxaci nebo příjemné společné setkání.

Tuto pohodlnou lavici lze kombinovat s ostatním zahradním nábytkem Lazy Susan v této barvě. Při vývoji jsme dbali na to, aby přiložený návod byl srozumitelný a že montáž je jednoduchá. Pro zahradní nábytek, už nehledejte. Lazy susan bezúdržbová zahradní lavice: jasmine je naše nejprodávanější lavička a je snadné vidět, proč stylová a praktická hliníková lavice, která se hodí ke každému venkovnímu prostoru nebo na zahradu a má celoroční životnost, bez ohledu na počasí.

Zahradní nábytek lazy susan je odolný proti povětrnostním vlivům, je odolný a vyrobený z nerezových materiálů, takže vaše zahradní lavice může stát venku po celý rok. Opěradlo zajišťuje uvolněný pocit při sezení a je vynikajícím příkladem moderní ergonomie v kombinaci s tradičním anglickým stylem. 2místná lavice: tato zahradní lavice byla vyvinuta speciálně pro vaše pohodlí. Na rozdíl od většiny zahradního nábytku ze dřeva a teakového dřeva se nekroutí a nehnije, na rozdíl od mnoha jiných kovů nerezaví.
ZnačkaLazy Susan #ad
VýrobceLazy Susan #ad
Výška33.46
Délka21.65
Hmotnost29.76
Šířka40.16
Číslo dílu5060299122093
ModelkaLazy Susan

3. Kai Wiechmann

#ad

Zahradu, balkon, Kai Wiechmann Zahradní lavice z teakového dřeva 2místná 130 cm teaková zahradní lavice na terasu

#ad
Kai Wiechmann #ad - Obzvlášť stabilní dřevěná lavice: velmi masivní součásti bez náchylných šroubových spojů dělají z lavičky z teakového dřeva solidní společník pro velké i malé.

Detaily výrobku: Š/v/h 130/91/64 cm | hloubka sedáku = 52, 5 cm | šířka sedáku = 120 cm | výška loketní opěrky = 65 cm | dodávka předmontovaná ve čtyřech dílech. Velmi snadná údržba: ušetřete si náročné naolejování nebo lazování – zahradní sedadlo je přirozeně odolné proti povětrnostním vlivům, dokonce i v zimě. Pohodlné sezení: sedák a opěradlo teakové lavice jsou ergonomicky tvarované – vychutnejte si své nové oblíbené místo v zeleni. Udržitelný: dbejte na životní prostředí na přírodní suroviny – vsaďte na kvalitní teakovou lavici, transparentně testováno ze 100% plantážového teakového dřeva.
ZnačkaKai Wiechmann #ad
VýrobceKai Wiechmann #ad
Výška35.83
Délka25.2
Šířka51.18
Číslo dílu01.132M

4. Grand patio

#ad

Relaxační lavice retro styl pro 2-3 sedadla, zahradní nábytek lavice do zahrady, do parku, parková lavice s opěradlem a loketní opěrkou, na balkon světle zelená, Grand patio Zahradní lavice kovová

#ad
Grand patio #ad - Stabilní konstrukce: stabilní ocelová konstrukce s ochranným lakem a odolné zaručují velkou robustnost a dlouhou životnost. Pokud máte během používání dotazy, můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Pohodlné: tato zahradní lavice má vysokou nosnost 300 kg, velkoryse dimenzované sezení je dimenzováno pro 3 osoby. Krásný design: každá lavice má na zadní straně pěkný vzor. Parkovací lavice se zakřivenými loketními opěrkami je atraktivním a útulným poutačem pozornosti ve vašem venkovním prostoru, na balkóně nebo na zahradě. Poprodejní servis: 1 rok poprodejní servis. Uděláme, co bude v našich silách, abychom vám pomohli při řešení problému. Rychlá montáž: všechny díly a návod jsou součástí dodávky, musí dva dospělí strávit 15 ~ 30 minut, aby dokončili montážní práce.
ZnačkaGrand patio #ad
VýrobceGrand patio #ad
Výška35.43
Délka22.05
Hmotnost42.99
Šířka50.39
Číslo dílutieyi-9
ModelkaGartenbank

5. gartenmoebel-einkauf

#ad

Nákupní zahradní lavice Cordoba 2místná, eukalyptové dřevo, certifikováno FSC®

#ad
gartenmoebel-einkauf #ad - Certifikováno FSC. Stabilní 2místná lavice CORDOBA. Rozměry 110 x 60 x 88 cm. Elegantně tvarovaná sedadla a záda. Z tvrdého eukalyptového dřeva odolného proti povětrnostním vlivům, naolejované.
Značkagartenmoebel-einkauf #ad
Výrobcegartenmoebel-einkauf #ad
Výška34.65
Délka23.62
Hmotnost26.46
Šířka43.31
Číslo dílu25301

6. Kingfisher

#ad

3místná dřevěná zahrada dvorka Bench

#ad
Kingfisher #ad - Ošetřeno počasím s mosazným kováním. 3místná zahradní lavice z tvrdého dřeva. Nutná vlastní montáž. V 95 cm x d 149 cm x H 68 cm. Velikost cca.
ZnačkaKingfisher #ad
Výška37.4
Délka58.66
Hmotnost30.97
Šířka26.77
Číslo díluFSWBENCH3
ModelkaFSWBENCH3

7. KMH

#ad

Terasu – lavice s moderními řezbami, park, balkon, moderní dřevěná lavice na zahradu, KMH 3místná zahradní lavice 145 cm odolná proti povětrnostním vlivům série Harry z pravého teakového dřeva ve stylu Shabby Chic

#ad
KMH #ad - Výška sedáku: 46 cm × hloubka sedáku: 45 cm, zádová opěrka: 41 cm – přírodní dřevo, moderní styl Shabby Chic. Chutné a elegantní poutač – teakové dřevo, zahradní lavice s vkusnými řezbami na opěradle a elegantní soustružnictví na loketních opěrkách – nábytek pro moderní domov.

Teakové dřevo: pokud není teakové dřevo ošetřeno, v průběhu času se vytvoří stříbrně šedá patina. Bezpečné zaslání: balíkovou službou. Ruční výroba a snadná údržba – naše 3dílná teaková dřevěná lavice je odolná vůči plísním a vlhkosti – nápad na dárek pro milovníky zahrady. Vysoce kvalitní masivní provedení – masivní teakové dřevo odolné proti povětrnostním vlivům – pohodlně tvarovaná zádová a sedací plocha – zimní zahradní nábytek bílý omyvatelný. Udržitelné: použité teakové dřevo pochází z kontrolovaného pěstování plantáží v Indonésii.

Tomu lze zabránit každoroční péčí s teakovým olejem. Upozornění: barvy na fotografiích se mohou v závislosti na nastavení monitoru lišit od skutečné barvy. Další vhodné zboží – stylový dřevěný nábytek teak z naší série "HARRY" lze snadno a bez problémů kombinovat s dalšími výrobky z našeho obchodu. Ruční výroba a snadná údržba – naše 2dílná teaková dřevěná lavice je odolná vůči plísním a vlhkosti – nápad na dárek pro milovníky zahrady. Detaily výrobku – celková šířka sedací plocha: 145 cm × celková hloubka: 55 cm × celková výška: 85 cm.
ZnačkaKMH #ad
VýrobceKMH mbH #ad
Výška33.46
Délka21.65
Šířka57.09
Číslo dílu102143

8. SEDEX

#ad

Utah zahradní lavice 3místná z eukalyptového dřeva

#ad
SEDEX #ad - Masivní konstrukce s dlouhou životností. Eukalyptus přírodní olejovaný. S intergovaným stolem. H/v cca 150 x 64 x 106 cm.
ZnačkaSEDEX #ad
VýrobceSedex #ad
Výška41.73
Délka25.2
Hmotnost54.01
Šířka59.06
Číslo dílu3860-04

9. Sedex

#ad

SEDEX Zahradní lavice New Jersey, dřevěná lavice z eukalyptu FSC 120 cm, 2místná

#ad
Sedex #ad - Masivní eukalyptové dřevo FSC odolné proti povětrnostním vlivům. Zahradní lavice new JERSEY 2místná. Přírodní, olejovaný. Rozměry: Š/h/v cca 120x68x90 cm. Stabilní konstrukce, dlouhá životnost.
ZnačkaSedex #ad
VýrobceSeedex #ad
Výška35.43
Délka26.77
Hmotnost30.86
Šířka47.24
Číslo dílu3976-04

10. Blome

#ad

Plastová lavice, Parkovací lavice BLOME z plastu – s 13 lištami – šířka 2000 mm, klidová lavice, bílá – lavice ze dřeva kovu plastová lavice ze dřeva kovu plastová zahradní lavice, zahradní lavice

#ad
Blome #ad - Odolná proti povětrnostním vlivům: lavice je vyrobena z kvalitního plastu odolného proti povětrnostním vlivům a UV záření a odolává při každém počasí. 2 m dlouhá lavice nabízí místo pro 4 osoby.

Zaoblené hrany v ergonomickém tvaru zaručují vysoký komfort při sezení. Jednoduchá montáž: abyste měli méně práce při sestavení, máte lavici předmontovanou. Navíc se obzvláště snadno udržuje a je plně recyklovatelná. Komfortní: relaxujte na zahradě, na terase nebo balkonu; lavice je ideálním místem pro odpočinek. Stabilní: vysoká stabilita zajišťuje 13 extra silných vícekomorových kartáčů a další třetí pár nohou. Přesvědčte se sami. Vyrobeno v německu: již více než 40 let vyrábí firma blome vysoce kvalitní a inovativní výrobky pro váš dům a zahradu v Německu.
ZnačkaBlome #ad
VýrobceBlome #ad
Výška17.72
Délka25.2
Hmotnost63.93
Šířka78.74