Top 10 Indoor Camera WiFi – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ubiquiti Networks

#ad

Bílá, Ubiquiti Networks UVC-G3-FLEX G3-FLEX bezpečnostní kamera

#ad
Ubiquiti Networks #ad - G3 flex disponuje širokoúhlým objektivem a video výkonem 1080p pro rozšířené monitorovací pokrytí. Senzor a čočka: senzor: 1 / 2, 7" 2megapixelový hdr senzor, rozlišení: 1080p fhd 1920 x 1080, objektiv: EFL 4mm / f2. Administrativní povrch: UniFi Video. Výška x šířka x hloubka: 107, 5 x 48 x 48 mm, hmotnost: 170 g. 0, maximální snímková frekvence: 25 FPS. Kompletní monitorovací řízení a škálovatelnost. Infračervené led a automatický ir blokovací filtr poskytují vysoce kvalitní monitorování ve dne i v noci.
ZnačkaUbiquiti Networks #ad
VýrobceUbiquiti Networks #ad
Výška4.23
Délka1.89
Hmotnost0.37
Šířka1.89
Číslo díluUVC-G3-FLEX
ModelkaUVC-G3-FLEX
Záruka2 roky zákonná záruka.

2. ieGeek

#ad

Dlouhá doba pohotovostního režimu, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, PIR detekcí pohybu, bezdrátová monitorovací kamera venkovní/vnitřní s barevným 10m nočním viděním, cloud/SD

#ad
ieGeek #ad - 2k qhd a barevné noční vidění 2k ultra high definition rozlišení vám přináší jasnější vizuální kvalitu a plynulejší živý přenos. Siréna a světelný alarm a 2cestné audiojakmile je vetřelce rozpoznán, lze bílé světlo a sirénu venkovní bezpečnostní kamery aktivovat nebo manuálně aktivovat pro varování cizinců a potenciálních zločinců.

Bezdrátová monitorovací kamera je tak malá, že ji lze během několika minut nainstalovat kamkoli. Pokud máte jakékoliv potřeby, venkovní bezpečnostní kamera vydrží vše venku. Společnost iegeek se snaží udržovat toto odvětví aktuální a nabízet vám vysoce kvalitní produkty, bezpečnou a jednoduchou aplikaci ieGeek Cam, déšť nebo dokonce německá zima, můžete se na nás obrátit. Pir detekce pohybu a práce s alexouvenkovní bezpečnostní kamera používá inteligentní ai algoritmus s přesností detekce až 99 %, takže výstražná hlášení obdržíte pouze ve správný okamžik.

Integrovaný mikrofon a reproduktor pro bezproblémovou a jasnou konverzaci kdykoli a kdekoliv. Dlouhá pohotovostní doba a bezdrátová po jednorázovém nabití vám bude monitorovací kamera sloužit 3–6 měsíců. Simpler od geek-making securityať už letní horko, prvotřídní zkušenosti a prvotřídní servis. Můžete také nastavit detekční oblast a dobu detekce, abyste šetřili energii a současně přesně rozpoznali.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška3.54
Délka1.85
Hmotnost205
Šířka2.13
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S
Záruka1 rok záruka.

3. ieGeek

#ad

Detekce pohybu PIR, venkovní sledování, ieGeek 2K monitorovací kamera venkovní akumulátor, 5200 mAh akumulátorová kamera, barevné noční vidění, 2cestné audio, solární, bodová světla,, WLAN

#ad
ieGeek #ad - Kompatibilní s hlasovým asistentem alexa & cloud/sd: tato bezdrátová monitorovací kamera je kompatibilní s funkcí alexa smart voice, která se může snadno stát součástí "Smart Home". Venkovní monitorovací kamera iegeek má kvalitu 2k HD rozlišení 2304 * 1296 a širokoúhlý úhel 130 °.

Dvoucestné audio a sdílení více uživatelů: po instalaci mikrofonu do této venkovní kamery wifi můžete přímo mluvit s osobou před bezpečnostní kamerou venku, můžete mluvit přímo, ať už se jedná o kurýra nebo domácí zvíře, a to nezmeškáte ani žádnou "návštěvu". Po instalaci solárního panelu si již nemusíte dělat starosti s výdrží baterie a nabíjecím kabelem, jedná se o 100% venkovní monitorování kamery. S vodotěsností ip65, nebojte se špatného počasí. Po instalaci si můžete užívat monitorovací obrázky s vysokým rozlišením, nemusíte si dělat starosti s kvalitou sledovacího videa.

Upozornění: nepodporuje wifi 5 ghz a pro rozpoznání domácích zvířat a jiných předmětů je nutné předplatné. Pir detekce pohybu a uživatelsky definovaná oblast detekce: tato kamera disponuje funkcí detekce pohybu pir. Kvalita 2k hd: používáte stále monitorovací kameru s kvalitou obrazu 1080p? zahoďte své staré vybavení. Každou oblast monitorovací obrazovky můžete určit jako důležitou oblast rozpoznávání a umožnit přesnost rozpoznání až 99 %.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška1.97
Délka5.51
Hmotnost0.69
Šířka3.35
Číslo díluZS-GX3S
ModelkaZS-GX3S

4. ieGeek

#ad

2K monitorovací kamera vnější, WiFi dome kamera s barevným viděním, venkovní Wi-Fi IP kamera venkovní venkovní venkovní sledování, pro člověka detektor pohybu, dvoucestné audio, detekce pohybu

#ad
ieGeek #ad - Vnější monitorovací kamera podporuje rozpoznání hluku, a pokud detekuje hluk kolem WiFi kamery venku, pošle ji. Detekce pohybu & zvuk a světelný alarm tato outdoorová wlan kamera disponuje detekcí pohybu. Místo toho, spustí se alarm a obdržíte oznámení v reálném čase, chceme naše nově optimalizované kamery použít k zabránění krádeži.

Upozornění: tato venkovní wlAN kamera podporuje pouze 2, 4 GHz WLAN. Jakmile tato monitorovací kamera rozpozná pohyby, abychom po krádeži poskytli důkazy, abyste nepropásli žádné případy nouze. Zaznamenané informace se ukládají na micro sd kartu maximálně 128 g nebo na cloudserver 7denní bezplatná zkušební verze pro nové uživatele a můžete si kdykoli prohlížet a přehrát. 2cestné audio & rozpoznání zvuku s vestavěným mikrofonem a reproduktorem můžete nejen slyšet zvuk přes kameru, ale také mluvit s vašimi dětmi, dodavateli nebo jinými cizími osobami.

Rozpoznání osob & 355° výkyv/120° náklon monitorovací kamera geek 360° pro venkovní použití, může snížit 95 % chybných alarmů způsobených hmyzem a deštěm. A díky zabudovaným bílým světlům a infračerveným světlům vám tato venkovní kamera nabízí obrázky v plné barvě až na 30 metrů. Cloud/sd paměť & 24/7 záznamvenkovní kamera monitorování podporuje záznam 24/7. Podporuje spojení smartphonů / tabletů s více zařízeními. 5 ghz není podporováno.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška4.33
Délka8.27
Hmotnost1.23
Šířka3.54
Číslo díluZS-GQ2
ModelkaZS-GQ2

5. GALAYOU

#ad

GALAYOU Venkovní monitorovací kamera 2K R2 1

#ad
GALAYOU #ad - Zwei-wege-audio& mit familienmitgliedern teilendie wlan kamera akku verfügt über ein eingebautes mikrofon und einen Lautsprecher, und Sie können mehrere Benutzerkonten einrichten, die sich das Video gleichzeitig online ansehen können, sodass Sie über die App mit der Person vor der Kamera sprechen.2k auflösung und nachtsicht in farbedie Überwachungskamera aussen akku ist mit einem 3-megapixel-hd-objektiv ausgestattet, das die Erkennung von Gesichtern und Details erleichtert.

100% kabellos und ip65 wasserdichtdie akku Überwachungskamera kann für 1 bis 5 monate pro ladung verwendet werden und benötigt kein Netzkabel, so dass Sie die Kamera überall installieren können, auch wenn es keine Steckdose gibt. Für neue benutzer bieten wir 30 tage kostenlosen Cloud-Speicher an, zu speichern und wiederzugeben, und Sie können erweiterte Cloud-Speicherfunktionen wie Bildbenachrichtigungen und mehr genießen! Aufgrund der wasserdichten schutzklasse IP65 kann diese Überwachungskamera Aussen WLAN auch bei stürmischem Wetter und starkem Schneewetter verwendet werden. Wenn eine bewegung erkannt wird, die den menschlichen Körper anhand der Temperatur identifizieren können, um unerwartete Person zu erschrecken und die Sicherheit Ihres Hauses und Eigentums zu schützen.

Tag und nacht können sie Ihr Haus überwachen und potenzielle Bedrohungen oder Eindringlinge erkennen. Pir bewegungserkennung mit alarmsireneanders als andere gewöhnliche kameras verfügt die wlan kamera outdoor akku über einen eingebauten PIR-Bewegungsmelder und eine KI-Erkennung, wird Ihr Handy in Echtzeit benachrichtigt und ein Alarm ertönt, wodurch Fehlalarme reduziert werden. Die Überwachungskamera innen akku unterstützt auch mehrere Benutzer, damit Sie schöne Momente mit Ihrer Familie und Ihren Freunden teilen können. Cloud/sd & free 1 month cloud storagedie Überwachungskamera aussen kabellos unterstützt bis zu 128g sd-karte und cloud-Speicher, Sie können eine der Optionen auswählen, um Videos aufzuzeichnen, so dass Sie nichts verpassen werden.
ZnačkaGALAYOU #ad
Výrobce‎Shenzhen Anran Security Technology Co., Ltd #ad
Výška3.43
Délka2.4
Hmotnost0.32
Šířka2.05
ModelkaR2 Pro

6. Menborn

#ad

Funguje s, Venkovní monitorovací kamera 2K, aktualizovaná kamera sledování 360° s barevným nočním viděním Starlight, dvoucestné audio, venkovní s reflektorem, siréna, 2,4 GHz IP kamera, detekce pohybu

#ad
Menborn #ad - Kamerovou kameru můžete ovládat na dálku a sledovat ji kolem dokola bez mrtvého úhlu. Monitorovací kameru můžete sdílet se svou rodinou a přáteli. Kamera podporuje noční vidění starlight, abyste měli nejlepší zážitek z nočního vidění. Rozpoznání člověka a dvoucestné audio rozpoznejte a soustřeďte se inteligentně na lidské aktivity.

Multi-user sharing & works with alexa tato venkovní kamera wifi může současně podporovat až 20 uživatelů pro sledování videa. Díky zabudovanému mikrofonu a reproduktoru můžete slyšet, co se děje kolem kamery, a komunikovat nejen s návštěvníky, ale také s rodinou v reálném čase přes váš telefon.3355° otočný o 100° naklápění a vodotěsnost ip65venkovní monitorování kamery menborn je dimenzováno s otočením o 90 stupňů vertikálně a 355 stupňů horizontálně. Videa a účty jsou šifrovány jedinečnou šifrovací technologií pro ukládání videí na TF kartu není součástí dodávky nebo do cloudu, a video soubory na TF kartě jsou přístupné pouze na vašem vlastním účtu.

Záruka ochrany videa a kvalitní servis venkovní monitorovací kamery podporují ukládání v cloudu a vestavěnou tf kartu. Tato kamera a aplikace se snadno nastavují a podporují pouze 2, 4 GHz WiFi. 4 mp hd obraz a noční vidění starlight venkovní monitorovací kamera 2k 4mp full hd poskytuje křišťálově jasná videa a nahrávky, lze objekty do 30 metrů jasně sledovat, plné barvy, chytré a infračervené noční vidění. Ať už při slabém hvězdném světle nebo v plné tmě, abyste mohli ve dne i v noci vidět velmi jasné detaily.
ZnačkaMenborn #ad
VýrobceMenborn #ad
Výška4.65
Délka3.22
Hmotnost0.45
Šířka3.9
Číslo díluG12
ModelkaG12

7. CZEview

#ad

Psí kamera s aplikací, CZEview 5MP monitorovací kamera uvnitř, noční vidění, 360° kamera indoor, 2,4/5 GHz dvoupásmová Wi-Fi kamera monitorování uvnitř, AI detekce pohybu, dvoucestné audio

#ad
CZEview #ad - Všechna data jsou šifrována a chráněna aes 256 International Authenticated Encryption Protocol, aby bylo zajištěno vaše soukromí a bezpečnost. Zažijte křišťálově čistou bezpečnost – 5mp 3k bezpečnostní kamera uvnitř zajišťuje, že každý detail zůstane živý, i při přiblížení, kdykoli, ve dne i v noci.

Fotoaparát czeview začne okamžitě videozáznamem a pečlivě sleduje každý pohyb. Sleduje každý pohyb – obdržíte okamžitá oznámení na svém telefonu, když poznáte pohyby nebo zvuky. Můžete si vybrat různé wifi pásma, tak i na 5 GHz WiFi, 4 GHz, aby vyhovovaly vašim potřebám.2, 4/5 ghz duální pásmo wlan – vnitřní monitorovací kamera czeview 5 ghz je vyzbrojena vynikajícím výkonem jak na 2, kompatibilní s více routery.

Vaše priorita je nejvyšší prioritou – monitorovací kameru lze deaktivovat jediným kliknutím v aplikaci a živé streamování a nahrávání se dočasně deaktivuje. Sd karta až 128 g, není součástí dodávky a cloudová paměť jsou k dispozici pro výběr podle potřeby a nabízí záznam 24/7, nikdy nezmeškáte jediný okamžik. Plný rozsah a 24/7 na vyžádání – kamera je vybavena horizontálním a vertikálním rozsahem otáčení 355° a 100° a umožňuje širší perspektivu.
ZnačkaCZEview #ad
VýrobceCZEview #ad
Výška5
Délka3
Šířka3
ModelkaZY-D4

8. Tapo

#ad

SD-Speicher, TP-Link Tapo Überwachungskamera für den Außenbereich, wetterfest, Amazon Exclusive TC65, 3MP Ultra-High Definition, kein Hub erforderlich, funktioniert mit Alexa & Google Home

#ad
Tapo #ad - Kabelgebundene oder drahtlose netzwerke verbinden Sie Ihre Kamera über Ethernet oder WLAN mit dem Netzwerk für eine flexiblere Installation, mit 2 Jahren Herstellergarantie. Ultra-high-definition-video zeichnet jedes Bild in kristallklarer 3MP-Auflösung auf, bietet eine visuelle Entfernung von bis zu 30 m auch bei völliger Dunkelheit.

Kompatibilität – funktioniert mit echo show/echo Spot/Fire TV und Google Home Hub/Chromecast, sodass Sie Live-Videostreams mit einem einfachen Sprachbefehl ansehen oder stoppen können. Hinweis: die tapo kamera unterstützt nur 2, daher stellen sie bitte sicher, 4 GHz WLAN-Band, dass der wlan-router über ein separates 2, 4 GHz WLAN-Band verfügt, damit er anders als das 5-GHz-WLAN-Band funktioniert.

Sie werden benachrichtigt, bevor Ihre kostenlose Testversion abläuft, mit Informationen zur Bezahlung eines Abonnements. Sichere speicherung speichert lokal bis zu 128 gb 3 MP Video auf einer microSD-Karte und bietet bequemen Zugriff auf Ihre Videomaterial SD-Karte nicht im Lieferumfang enthalten. Tapo pflege – entdecken sie den cloud-videospeicher und erweiterte Funktionen mit einer kostenlosen 30-tägigen Testversion.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.53
Délka5.6
Šířka4.07
Číslo díluTC65
ModelkaTC65

9. eufy Security

#ad

Eufy Security eufyCam 2C, bez měsíčních poplatků, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, HD 1080 p, noční vidění, výkon baterie 180 dní, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, bezpečnostní kamera pro venkovní použití, lokální ukládání

#ad
eufy Security #ad - 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře. Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné.

Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik. Ve dne i v noci. Výdrž baterie 180 dní: sada venkovních sledovacích kamer slouží po nabití půl roku. Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn.

Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně. Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše kamera eufyCam 2C prakticky vše, letní teplo, déšť a dokonce i tuhou zimu.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost0.56
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644090227
ModelkaT8113V
Záruka12 měsíců.

10. Ring

#ad

HD-Video, Nachtsicht, Ring Flutlichtkamera Plus Kabel Floodlight Cam Wired Plus | Überwachungskamera aussen mit WLAN, Bewegungserfassung & Sirene | Alexa-kompatible Sicherheitskamera, LED-Flutlicht

#ad
Ring #ad - Volle kontrolle: behalte dein zuhause per live-video über die Ring-App immer im Blick. Smarte haussicherheit: die kamera bietet intelligente Funktionen wie den Nur-Personen-Modus für eine präzise Personen-Erkennung, eine bewegungsaktivierte Sirene oder erweiterte Sofortbenachrichtigungen mit Foto-Vorschau.

Funktioniert mit alexa: kopple die kamera mit anderen ring geräten wie Ring Chime oder einem kompatiblen Alexa-fähigen Gerät mit deinem WLAN, um Audio-Benachrichtigungen zuhause hören und Sprachbefehle nutzen zu können. Hd-auflösung: die Überwachungskamera nimmt videos in 1080p auflösung und mit einem 140° Blickwinkel auf. So machst du mit der Kamera die Nacht zum Tag und scheint deinen Besuchern den Weg. Helle led-flutlichter: die bewegungsaktivierten led-flutlichter mit 2. 000 lumen und helligkeitssteuerung leuchten aussen alle Bereiche optimal aus. Du kannst mit der kamera personen und Haustiere sehen, hören und über die Gegensprechfunktion sogar von unterwegs mit ihnen sprechen.

Dank präziser bewegungserfassung, flutlicht und nachtsicht in Farbe du mit der Flutlichtkamera Plus Kabel Floodlight Cam Wired Plus rund um die Uhr alles im Blick, was auf deinem Grundstück passiert. Präzise bewegungserkennung: durch die 270° Bewegungserfassung, individuell anpassbare Bewegungszonen und bewegungsaktivierter Beleuchtung entgeht der Sicherheitskamera nichts und niemand. Durchgehende stromversorgung: die kamera bleibt dank durchgehender Stromversorgung rund und um die Uhr mit deinem WLAN verbunden.
ZnačkaRing #ad
VýrobceRing #ad
Výška9.67
Délka11.77
Hmotnost2.87
Šířka7.03
Číslo dílu53-025893
Modelka5AT3T2