Top 10 Lowboard Industrial Style – TV nábytek

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

Vzpěry ve tvaru X, VASAGLE TV regál, nízká komoda pro televizory do 65 palců, TV skříň, vintage hnědočerná LTV100B01, 147 x 40 x 50 cm, průmyslový design, televizní stolek s otevřenými přihrádkami

#ad
VASAGLE #ad - Co dostanete: fascinující nízká komoda v rustikálním vzhledu s nastavitelnými nohami, které vytvářejí stabilitu i na nerovných podlahách. Pořiďte si domů rustikální harmonii: 3 přihrádky v ušlechtilé barvě dřeva propůjčují tomuto televiznímu stolku rustikální vzhled a vnesou do vašeho domova klidný venkovský styl – atraktivní doplněk pro útulné televizní časy.

Stolní deska má nosnost až 50 kg a každá spodní police má nosnost až 20 kg. It's showtime: tento televizní stolek nabízí perfektní možnost předvést své oblíbené věci – stolní deska 147 x 40 cm je vhodná pro váš televizor do velikosti 65 palců, herní konzole, 2 spodní přihrádky pro reproduktory, DVD a spol.

K tomu ještě jednoduchá montáž. Stabilita? velmi dobře! design příčných vzpěr, robustní ocelová konstrukce a kvalitní třísky – kombinace všech těchto prvků zajišťuje stabilní držení. Montáž? zcela jednoduše! bolesti hlavy kvůli komplikované montáži? díky jasnému návodu český jazyk nelze zaručit, označeným dílům a přiloženému montážnímu nářadí můžete tento stůl rychle a bez problémů namontovat v několika krocích.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka57.87
Hmotnost50.04
Šířka15.75
Číslo díluLTV100B01
ModelkaLTV100B01

2. Yaheetech

#ad

Yaheetech Televizní skříňka Lowborad, TV skříňka s odkládací policí, průmyslový design, televizní stolek pro televizory do 55 palců

#ad
Yaheetech #ad - Díky otvoru na zadní straně lze kabel protáhnout, sbírat a uspořádat. Otevřené odkládací přihrádky – otevřené odkládací přihrádky jsou optimální pro tv a digitální boxy, protože signál dveří nebo zásuvek není narušen.

Jednoduchý průmyslový styl – jednoduchá konstrukce, rustikální dřevěné žilkování a matné kovové podpěry tvoří tuto TV lavici v průmyslovém stylu. Stabilní materiály pro dlouhodobé použití – tato televizní skříňka se skládá z robustních MDF dřevěných desek s vodoodpudivou vrstvou a kovových trubek s matným povrchem, které zajišťují trvalé používání.

Na policích můžete ukládat a prezentovat knihy, obývací pokoj, jako jsou ložnice, hrnky, elektronická zařízení atd. Světlá výška 9, 2 cm se hodí pro snadné projíždění robotickými vysavači. Mnoho případů použití – tato televizní skříňka se hodí pro celou řadu prostředí, přijímací místnost a další. Snadné čištění – díky vodoodpudivé vrstvě se povrch snadno udržuje a čistí.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška15.75
Délka41.73
Hmotnost37.48
Šířka15.55
Číslo dílu16
ModelkaYA-00102410

3. VASAGLE

#ad

Vintage černá LTV301B01, televizní stůl se 3 zásuvkami, průmyslový design, 40 x 147 x 50 cm, VASAGLE TV skříňka, nízká komoda pro televizory až do 65 palců, ocelová konstrukce

#ad
VASAGLE #ad - Vysoce kvalitní stolní deska povrch z vysoce kvalitních dřevěných dřevotřískových desek je odolný a snadno se čistí; rustikální stolní deska ve vintage vzhledu propůjčí vašemu obývacímu pokoji nebo ložnici více stylu.

3 praktické zásuvky 3 zásuvky dole s vysokou kapacitou jsou elegantním řešením pro uložení vašich předmětů, skrytí nepořádku a ochranu vašich věcí před prachem; pomocí kovových rukojetí je můžete jednoduše otevřít a zavřít. Velká stolní deska se spoustou místa tato televizní skříň s deskou o velikosti 40 x 147 cm nabízí spoustu místa pro televizory až 65 palců, dekorace, routery, reproduktory a další.

Co dostanete televizní skříň s velkou stolní deskou, 3 otevřenými přihrádkami, 3 zásuvkami, 4 nastavitelné nohy pro větší stabilitu a možnost vychutnat si uvolněné chvíle. Stabilní struktura díky kombinaci dřevěných třísek a oceli je tv stůl stabilní a zatížitelný až 105 kg, může bez problémů nosit váš televizor, herní konzoli a další mediální zařízení.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka57.87
Hmotnost67.02
Šířka15.75
Číslo díluLTV301B01
ModelkaLTV301B01

4. VASAGLE

#ad

Ocelová konstrukce, televizní stolek, televizní skříň s přihrádkami, VASAGLE TV skříň, TV regál do obývacího pokoje, vintage hnědá barva LTV095B01, nízká komoda pro televizory do 70 palců, ložnice

#ad
VASAGLE #ad - Náš průmyslový design propůjčí vašemu pokoji vintage styl. Musíte si jen udělat pohodlí a užívat si! Super filmoví fanoušci? postavte svůj televizor o velikosti až 70 palců s touto tv skříňkou na podstavec. Co dostanete: televizní stolek o velikosti 160 × 39 × 52 cm, na který lze umístit televizi až do velikosti 70 palců.

Kombinace vintage hnědé a matně černé vytváří příjemnou atmosféru pro útulné rodinné setkání s popcornem a dobrým filmem. Televizor, perfektně vhodné pro umístění přijímačů, přijímač a sbírka filmů: pod televizním stolem jsou ještě dvě další přihrádky, DVD a herních konzolí. Pro stabilní držení: co propůjčuje tomuto stolu nosnost 60 kg na každé prkénko a 10 kg pro mřížkovou polici? Samozřejmě! Jeho 6 noh z robustní oceli a vzpěry ve tvaru X po stranách.

Tento kus nábytku je součástí naší kolekce Bryce. Týmová práce: jste vy a váš partner připraveni na hru národního týmu? díky jasnému návodu stačí sestavit televizní stolek pouze jeden z vás, zatímco druhý během 15–20 minut krátce připraví svačinu.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška20.47
Délka62.99
Hmotnost41.67
Šířka15.35
Číslo díluLTV095B01

5. VASAGLE

#ad

Tmavě, obývací pokoj, nízká komoda, VASAGLE Televizní stolek pro televizory do 43 palců, stolek do obývacího pokoje s kovovým rámem, dřevěné žilkování, vintage, konzole, TV skříň v průmyslovém designu

#ad
VASAGLE #ad - Dný strach z montáže: nemusíte být odborníkem na sestavení této tv skříňky, protože vám poskytneme potřebné odborné znalosti v podobě podrobného návodu český jazyk nelze zaručit.

Nebo použijte nábytek jako stůl do obývacího pokoje a povídejte si s přáteli nad šálkem kávy. Stylový stůl na televizi: nádech vintage, vyvážený kov. SÉriovÁ nebo kÁvnÍ junkie? využijte tuto konzoli se 2 přihrádkami jako televizní stolek a ponořte se do světa svých oblíbených televizních seriálů. Již vzniká jedinečná kombinace materiálů, která vašemu obývacímu pokoji propůjčí šarm minulosti a moderní atmosféru budoucnosti.

Co dostanete: televizní stolek se 2 přihrádkami, srozumitelný návod český jazyk nelze zaručit a balíček příslušenství. Tento kus nábytku v průmyslovém designu je součástí naší nádherné kolekce Bryce.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška8.06
Délka6.2
Hmotnost31.31
Šířka15.5
Číslo díluLTV40BX
ModelkaLTV40BX

6. VASAGLE

#ad

Kovová konstrukce, televizní stolek s nastavitelnými přihrádkami, posuvné dveře, vintage hnědá černá LTV46BX, VASAGLE TV skříňka, nízká komoda pro televizory do 60 palců

#ad
VASAGLE #ad - Rozmanité možnosti uložení prostorný povrch pro televizory do 60 palců, odkládací přihrádky za posuvnými dveřmi pro drobnosti – více místa, otevřená přihrádka pod ní a 2 otevřené přihrádky uprostřed pro přehrávače médií nebo dekorace, více pořádku.

Pro řádné vedení kabelů pomocí obou otvorů v zadní stěně můžete přehledněji uspořádat kabely svých herních konzolí a televizoru. Jaká je to pořádná zábavní koutek! odolný a snadno se čistí díky robustním, vysoce kvalitním dřevotřískovým deskám je povrch odolný a hladký; kromě toho lze televizní stolek snadno čistit vlhkým hadříkem.

Vysoká stabilita kombinace dřevěné třísky a kovové konstrukce propůjčuje komodě vysokou stabilitu – povrch má nosnost až 30 kg, maximální celková nosnost činí 80 kg; ochrana proti překlopení zajišťuje extra stabilitu. Snadná montáž snadno srozumitelný návod, označené díly a dodávaný balíček příslušenství dělají montáž této TV skříňky hračkou.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška29.92
Délka53.15
Hmotnost84.88
Šířka15.75
Číslo díluLTV46BX

7. VASAGLE

#ad

VASAGLE Televizní stolek pro televizory do 60 palců, 140, stolek do obývacího pokoje, ložnice, obývací pokoj, konzole, tmavě hnědá LTV50BX, vintage, stolek na kávu s kovovou konstrukcí, velká TV skříň

#ad
VASAGLE #ad - Nebo použijte nábytek jako stůl do obývacího pokoje a povídejte si s přáteli nad šálkem kávy. Televizní stolek se stylem: nádech vintage, vyvážený kov. Co dostanete: televizní stolek, srozumitelný návod český jazyk nelze zaručit, sáček s příslušenstvím, profesionální zákaznický servis a zaručená spokojenost.

Až 30 kg není pro nábytek žádný problém. Sériový nebo kávový feťák? využijte tuto konzoli se 2 přihrádkami jako televizní stolek a ponořte se do světa svých oblíbených televizních seriálů. Již vzniká jedinečná kombinace materiálů, která vašemu obývacímu pokoji propůjčí šarm minulosti a moderní atmosféru budoucnosti.

Nepřekonatelné duo: kombinace robustního kovového rámu a stabilní dřevotřískové desky zajišťuje vysokou stabilitu televizního stolku, i když je televizor nabitý extra velkým televizorem až 60 palců. Dný strach z montáže: nemusíte být odborníkem na sestavení této tv skříňky, protože vám poskytneme potřebné odborné znalosti v podobě podrobného návodu český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška20.47
Délka55.12
Hmotnost49.82
Šířka15.75
Číslo díluLTV50BX
ModelkaLTV50BX

8. SONGMICS

#ad

Nízká komoda pro televizory do 55 palců, SONGMICS TV skříň, do obývacího pokoje, vintage hnědá černá LTS103B01, 3 nastavitelné přihrádky, televizní stolek s dvířky

#ad
SONGMICS #ad - Pro televizory do 55 palců s velikostí 40 × 120 × 55 cm nabízí tento televizní stolek dostatek úložného prostoru a s prostorným povrchem dostatek místa pro televizory až do velikosti 55 palců.

Nastavitelné police tato tv skříňka má 6 přihrádek, které jsou odděleny 3 nastavitelnými policemi pro uložení reproduktorů, herních konzolí a dekoračních předmětů různých velikostí. Má nosnost až 80 kg a poskytuje vašim předmětům silnou oporu. Rozlučte se se změti kabelů. Stabilní držení kombinace kvalitní dřevěné třísky a oceli propůjčuje tomuto TV stolu vysokou stabilitu a dlouhou životnost.

Otvory pro kabely pro řádné vedení kabelů pomocí obou otvorů v zadní stěně můžete přehledněji uspořádat kabely svých herních konzolí a televizoru. Ať už vystavujete dekorace nebo ukládáte drobnosti mimo dohled, je pro vás perfektní volbou. Uložení a prezentace v jednom tato tv skříňka se 2 otevřenými přihrádkami a 2 skříňkami nabízí různé možnosti uložení.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Hmotnost48.28
Číslo díluLTS103B01

9. VASAGLE

#ad

Pro televizory do 55 palců, průmyslový design, do obývacího pokoje, TV regál, VASAGLE TV skříň, nízká komoda s otevřenými přihrádkami, televizní stolek, zábavní místnosti, vintage hnědá černá

#ad
VASAGLE #ad - Trávíte raději více času při televizním večeru se svou rodinou! díky jasnému návodu český jazyk nelze zaručit je tato televizní skříň sestavena ještě předtím, než začne vaše oblíbená série. Konstrukce ze stabilních dřevotřískových desek a ocelových tyčí unese až 40 kg.

Prodloužený povrch, dvojitá zábava: filmy, cd. Stabilita je pro vás důležitá? váš televizor o velikosti až 55 palců může na tomto regálu najít dobré místo. Tato nízká komoda v průmyslovém designu spojuje oba aspekty a hravě se přizpůsobí již existujícím bytovým předmětům. Co dostanete: televizní stolek o velikosti 120 x 40 x 50 cm, který je vhodný pro televizory do 55 palců a dodá vašemu obývacímu pokoji stylový nádech.

St týmu: dobrý tv regál se vyznačuje vysokou funkčností a stylovým designem. Jednoduchá montáž: nevynakládejte se celé hodiny šrouby a maticemi. Nastavitelné nohy zajišťují extra stabilitu. Díky nezaměnitelnému průmyslovému stylu z kolekce Alinru od VASAGLE. Máte na vystavení více věcí? do této tv skříňky! 120 x 40 cm velký povrch, hry, 2 otevřené police uprostřed a 2 přihrádky na stranách splní všechna vaše přání.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka47.24
Hmotnost39.46
Šířka15.75
Číslo díluLTV060B01
ModelkaLTV060B01

10. VASAGLE

#ad

Dveře žaluzií, herny, hnědá/černá, průmyslového stylu, do obývacího pokoje, VASAGLE TV43BX TV stojan, s regály a skříněmi

#ad
VASAGLE #ad - Co dostanete: tv skříň s lamelovými dveřmi z naší kolekce lowell a balíček příslušenství, který umožňuje bezproblémovou montáž. Raději trávte více času při televizním večeru se svou rodinou! díky snadno srozumitelnému návodu je tato televizní skříň sestavena ještě předtím, než začne vaše oblíbená série.

Za dveřmi: vaše oblíbené filmy? vaše sbírka videoher? knihy, které rádi čtete? na tuto tv skříňku můžete umístit nejen svůj televizor. Samozřejmě obdržíte také vynikající zákaznický servis. Nic se nepokazí: pod každou kovovou nohou této televizní police se nachází nastavitelné nohy, takže váš televizor, herní konzole a vaše filmová sbírka neklouže z regálu ani v případě mírně nerovného podlahy.

Tak můžete do tohoto regálu uložit i větší předměty. Zcela jak chcete: některé předměty jsou větší než jiné, to samozřejmě víme – z tohoto důvodu má tato nízká komoda police, kterou lze nastavit na 3 různé výšky. Jednoduchá montáž: nezatěžujte se šrouby a maticemi po celé hodiny. Spíše se skrývá také za stylovými lamelovými dveřmi spoustu úložného prostoru.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška19.69
Délka43.31
Hmotnost43.65
Šířka15.75
Číslo díluLTV43BX
ModelkaV227-9101101049470