Top 10 Pulsuhr Ohne Brustgurt – Monitory srdečního rytmu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Garmin

#ad

Záznam + ukládání dat o tepové frekvenci, vysílač ANT+/Bluetooth, délka pásu od 60,6 do 142 cm, ukládá a vysílá data, černá, Garmin HRM Pro – prémiový hrudní pás na měření tepové frekvence

#ad
Garmin #ad - Pohodlný a přizpůsobitelný: měkký a vysoce kvalitní hrudní pás hrm pro na měření tepové frekvence vás přesvědčí nejvyšším pohodlím při nošení a přesným měřením dat.

Délku popruhu lze individuálně přizpůsobit od 60, 6 cm do 142 cm. Kompatibilní s mnoha zařízeními garmin série garmin edge, série Forerunner, fenix 3 a vyšší, série Vivoactive a Venu, série Quatix a mnohé další. Frekvence kroku, vertikální poměr na. Ant+ a bluetooth: díky ant+ a bluetooth můžete vaše údaje o výkonu odeslat přímo na vaše chytré hodinky, chytrý telefon, tréninkové přístroje nebo online platformy. Přesné údaje o tepové frekvenci: hrm pro spolehlivě a přesně zaznamenává údaje o vaší tepové frekvenci a hodnoty účinnosti běhu, jako jsou mj.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška0.47
Délka5.59
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo dílu010-12955-00
Modelka010-12955-00
Záruka1 Jahr Herstellergarantie

2. Garmin

#ad

Běžecký pás, černá, Garmin HRM-Pro Plus – prémiový hrudní pás pro záznam hodnot srdeční frekvence a výkonnosti jako je kroková frekvence a doba kontaktu se zemí, technologie ANT+ a Bluetooth

#ad
Garmin #ad - Frekvence kroku, dobu kontaktu se zemí, vertikální poměr, kilometrový výkon atd. Daje při plavání: i pod vodou se zaznamenávají údaje o vaší srdeční frekvenci a přenášejí se na koncový přístroj. Ukládá také bez chytrých hodinek: hrm-pro plus ukládá vaši aktivitu a následně ji přenese přímo na vaše chytré hodinky.

Přesné hodnoty výkonu: hrm-pro plus spolehlivě a přesně zaznamenává údaje o vaší srdeční frekvenci a hodnoty účinnosti běhu, jako např. Tak můžete během týmového tréninku bez problémů nechat své hodinky v tašce a přesto měřit svůj výkon. Také pro vnitřní běh: pulzní pás zaznamenává rovněž údaje o prostoru a vzdálenosti při běhu uvnitř na dráze i na běžeckém pásu. Baterie můžete bez problémů vyměnit a okamžitě začít svůj trénink. Vysoký komfort při nošení: pohodlný prémiový hrudní popruh se hodí až k obvodu hrudníku 106 cm.

Ant+ a bluetooth le: díky ant+ a bluetooth low energy lze data přenášet přímo na chytré hodinky, chytré hodinky, tréninkové přístroje nebo online platformy, jako je Zwift. Kryt baterie umožňuje jednoduchou výměnu baterie a zvyšuje životnost popruhu. 142 cm s volitelným prodloužením. Automaticky rozpozná vaše aktivity: prémiový hrudní pás na měření tepové frekvence rozpozná vaši aktivitu, ukládá vaše data a díky Physio TrueUp synchronizuje vaše údaje o aktivitě s vaším účtem Garmin Connect.
ZnačkaGarmin #ad
VýrobceGarmin #ad
Výška23.62
Délka1.18
Hmotnost0.11
Šířka0.47
Číslo dílu010-13118-00
Modelka010-13118-00
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Wahoo Fitness

#ad

černý, Wahoo Fitness TICKR Fit Heart Rate monitor, jedna velikost

#ad
Wahoo Fitness #ad - Individuální trénink srdeční frekvence – trénujte efektivně – zaznamenávejte v reálném čase srdeční frekvenci, tréninkové zóny a spotřebu kalorií na svém mobilu nebo tabletu pomocí kompatibilních tréninkových aplikací.

Podporuje bluetooth a ant+, garmin, gps hodinkami a počítači na kola od Wahoo, tickr se spojuje s chytrými telefony, tablety, Apple a dalších. Výběr šampionů – oficiální měřič srdeční frekvence od team ineos, mistr světa Ironman Jan Frodeno, Katusha Alpecin, bora-Hansgrohe, Heather Jackson a American Pro Mountain Biker Sonya Looney.

Zaznamenávejte tréninkové údaje pomocí aplikace Wahoo Fitness a nahrajte je automaticky na svou oblíbenou platformu jako Strava. The sufferest, ua record, mapmyrun, rouvy, zwift, endomondo, Runtastic, Peloton, Komoot, Wahoo Fitness, Cyclemeter, Runkeeper, Nike Run Club+. Podporuje více než 50 aplikací pro chytré telefony vč.
ZnačkaWahoo Fitness #ad
VýrobceWAHOK|#Wahoo Fitness #ad
Výška7.09
Délka6.69
Hmotnost0.1
Šířka4.8
Číslo díluWFBTHR03
ModelkaWFBTHR03
Záruka2 roky výrobce

4. Polar

#ad

Bluetooth, Polar H10 snímač srdeční frekvence, EKG, ANT+, vodotěsný snímač srdeční frekvence s hrudním pásem

#ad
Polar #ad - Polar, apple, garmin, Suunto a fitness aplikace, např. Nejvyšší přesnost – polar h10 je známý svou přesností a nejpřesnějším senzorem srdeční frekvence v historii Polar. Konektivita – bluetooth, ant+ a 5 khz nabízí vynikající výběr možností připojení např.

S pelotonem; bluetooth a ANT+ lze simultánně používat. Aktualizace softwaru polar h10 dostává aktualizace prostřednictvím aplikace Polar Beat; přenáší srdeční frekvenci na sportovní hodinky např. Polar pro hrudní popruh – díky snadno použitelné přezce, vylepšeným elektrodám a novým silikonovým bodům je popruh pohodlný a při pohybu neklouže.

Dostupné velikosti - m-xxl obvod hrudníku 65-93 cm, XS-S obvod hrudníku 51-66 cm. Při jízdě na kole, běhu, v interiéru; má interní paměť pro tréninkovou jednotku. Všestrannost – vodotěsný senzor srdeční frekvence polar h10 je mnohostranně použitelný, např.
ZnačkaPolar #ad
VýrobcePolar #ad
Výška0.4
Délka1.3
Hmotnost0.09
Šířka2.6
Číslo dílu92075957
Modelka92075957
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. TAOPE

#ad

Nastavitelný hrudní popruh, Elastický sportovní měřič srdeční frekvence, CooSpo Original HRM Belt Black, pásek na opasek

#ad
TAOPE #ad - Snadno ovladatelný, pohodlný a nastavitelný gumový pásek s dlouhou životností. Vzdálenost mezi středy obou přezek činí 4, 5 cm. Pravidelně čistěte hrudní popruh, aby se prodloužila jeho životnost.

Vezměte prosím na vědomí, že se u tohoto výrobku jedná o náhradní hrudní popruh. Délka výrobku 65 až 98 cm. Díky hrudnímu popruhu z kvalitního materiálu jej lze pevně upevnit na kůži. Kompatibilní s většinou snímačů srdeční frekvence ANT+, 3K pro výrobky Wahoo, Bluetooth 4. 0, 5, garmin. Díky měkkým látkám a adaptivním elektrodám je extrémně citlivý na elektrické signály vašeho srdce.

Pokud máte při používání našich produktů problémy, obraťte se na nás prosím prostřednictvím e-mailu Amazon a my vám odpovíme uspokojivou odpověď. Hromadění soli v potu během aplikace ovlivňuje účinek aplikace. UpozornĚnÍ: pouze hrudní pás, snímač srdeční frekvence není součástí dodávky.
ZnačkaTAOPE #ad
VýrobceTAOPE #ad
Výška0.01
Délka38.58
Hmotnost0.13
Šířka1.18
Číslo díluBO080218CLO10229
ModelkaOthers

6. Aenllosi

#ad

Modrá, Aenllosi tvrdý obal pro Polar H7/H10/Wearlink sada senzorů srdeční frekvence / senzor srdeční frekvence

#ad
Aenllosi #ad - S vnitřní síťovou kapsou můžete uchovat další příslušenství na pohodlí. Organizátor cestovní uložení taštičky pouzdro pro polar h1/h7/h10 bluetooth měřič srdeční frekvence pro model #92044305-P/92054032/92053178/92053182/92053174/92043571.

Pouze pro prodej přístroj a příslušenství nejsou součástí dodávky. Vlastnosti: pouzdro je vyrobeno z nejvyšší kvality, s dlouhou životností eVA, nepromokavý materiál poskytuje dostatečnou ochranu před nárazy, odolné proti poškrábání, poškrábáním a stříkáním. Externí velikost: 15 × 4, 5 cm, 5 × 3, hmotnost: 80 g.
ZnačkaAenllosi #ad
VýrobceAenllosi #ad
Výška1.97
Délka6.69
Šířka2.76
Číslo dílu2329

7. CooSpo

#ad

Hrudní pás, nabíjecí Bluetooth 5.0/ ANT+ měřič srdeční frekvence hrudní pás, IP67 vodotěsný HRM fitness tracker, kompatibilní s Polar Wahoo Strava Garmin Zwift, COOSPO H9Z měřič tepu

#ad
CooSpo #ad - Pro prodloužení životnosti baterie použijte síťový zdroj DC 5 V nebo USB port počítače. Bluetooth 5. 0 & ant+ duální režim: s konektivitou ant+ a technologií bluetooth bluetooth 5. 0 low energy zajišťuje snímač srdeční frekvence h9z to, že se můžete spojit s chytrými telefony/GPS cyklopočítači/přístroji na tělocvičně a sportovními hodinkami a synchronizovat data o tepové frekvenci s vašimi oblíbenými fitness přístroji a sportovními aplikacemi.

Sledujte každý srdeční tep: měřič srdeční frekvence coospo h9z s hrudním popruhem používá pokročilý senzorový čip a nejnovější algoritmus pro přesné sledování. Není třeba měnit baterie: vestavěná dobíjecí li-ion baterie, nabízí výdrž baterie až 50 hodin na jedno nabití. Zóna srdeční frekvence a hrv: h9z hrm má 5barevný led displej pro zónu srdeční frekvence, který mění barvu v závislosti na zóně srdeční frekvence a pomůže vám pohybovat se ve správné zóně pro vaše tréninkové cíle a dosáhnout nejlepších výsledků.

JednoroČnÍ omezenÁ zÁruka: coospo nabízí 12měsíční záruku záruky kvality. Nabízí vám dobrý fitness zážitek. S průměrnou přesností srdeční frekvence ± 1 bpm je h9z hrm nejlepším způsobem, jak sledovat vaši srdeční frekvenci a údaje o spotřebě kalorií v reálném čase. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně hrudního pásu na monitor srdeční frekvence H9Z, neváhejte nás kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin.
ZnačkaCooSpo #ad
VýrobceCooSpo #ad
Výška4.17
Délka4.92
Hmotnost0.21
Šířka0.87

8. Polar

#ad

černé, M / L, Polar Vantage M všestranné víceportové hodinky s GPS pulzní hodinky

#ad
Polar #ad - Extrémně dlouhá životnost baterie: až 30 hodin tréninkového času s aktivovanou GPS. B. Odolné a vodotěsné sportovní hodinky Polar Vantage M jsou vyráběny pro nové záznamy.

Více než sportovní hodinky: kompletní řešení sportovních aktivit a tréninku díky Polar Flow and Flow pro Coach. Plavání, jízda na kole. Technologie polar precision prime senson: přesné, optické měření pulsu ve 130+ sportech, např. Vyhnout se přetrénování a zranění. Training load pro: obsahuje stav kardiovaskulárního zatížení a vnímané zatížení a ukazuje, jak silně který trénink zatěžuje tělo. Tréninková data jsou automaticky synchronizována se Strava, TrainingPeaks atd. Sportovní hodinky s osobním stylem: světle zbarvená Polar Vantage M se osobně dotýká různými barevnými náramky.
ZnačkaPolar #ad
VýrobcePolar #ad
Výška4.92
Délka3.35
Hmotnost0.22
Šířka3.74
Číslo dílu90069736
Modelka90069736
Záruka2 Jahre Herstellergarantie

9. Polar

#ad

M / XXL, Polar H10 Monitor tepové frekvence, Unisex Bluetooth Adult Connection, černá

#ad
Polar #ad - Integrovaná paměť pro jednotlivé tréninkové jednotky s aplikací Polar Beat. Odnímatelný H10 senzor. Polar pro prsní pás s vylepšeným kontaktem.
ZnačkaPolar #ad
VýrobcePolar #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.26
Šířka19.69
Číslo dílu92061854
Modelka92061854

10. SUUNTO

#ad

Suunto Chytrý pás na měření srdeční frekvence s dlouhou výdrží baterie pro mnoho různých druhů sportů

#ad
SUUNTO #ad - Dlouhá výdrž baterie až 500 hodin, komfortní materiál s polyuretanovými kontaktními plochami, rádiová kompatibilita s Bluetooth Smart Bluetooth Low Energy, kompatibilní s oděvy Movesense.

Velmi nízká hmotnost, s pamětí r-r pro záznamy bez nošení hodinek, vhodné pro plavání díky vodotěsnosti do 30 m. Paměťová funkce kompatibilní s suunto 3, spartan, ambit 3 a traverse, 9, 5, skvělý průvodce pro aplikaci Sports Tracker App se zařízeními Android, iOS a Watch OS. Rozsah dodávky: 1x suunto smart pás na srdeční frekvenci unisex, teplotní rozsah: -20 až +60 °C, barva: černá, délka: 70-110 cm, materiál: polyamid/elastan/polyuretan, 6 g, hmotnost: 40, SS050579000. Lehký popruh s pohodlným střihem v malém formátu pro použití při různých sportovních aktivitách, přesné měření srdeční frekvence a kolísání srdeční frekvence.
ZnačkaSUUNTO #ad
VýrobceSuunto #ad
Výška4.72
Délka0.98
Hmotnost0.09
Šířka0.59
Číslo díluSS050579000
ModelkaSS050579000
ZárukaZáruka výrobce