Top 10 Radon Messgerät – Detektory plynu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Airthings

#ad

Airthings Detektor plynu radonu Corentium Home

#ad
Airthings #ad - Dné zasílání do laboratoří, žádné poplatky a žádné týdny čekání na výsledky. Dále mějte na paměti hodnoty a zajistěte tak dlouhodobou bezpečnost. Mějte přehled o hodnotách radonu: jednoduchý, zda se u vás doma vyskytne problém, přesný a přenosný měřič radonu pro vnitřní prostory.

Přesnost: měří hodnoty po delší dobu a umožňuje tak vyšší přesnost než běžné metody. Doporučeno odborníky na radony: v corentium home se používá stejná senzorová technologie, kterou používají a doporučují odborníci na radon. Přenosné zařízení: měřicím přístrojem lze měřit hodnotu radonu v různých místnostech vašeho domu. Dlouhodobě: po 7 dnech, do 10 % a po 2 měsících do 5 % skutečné koncentrace radonu.

Navrženo a vyrobeno v evropě – testováno v Japonsku, Německu, Francii a v USA. Zjistěte, abyste mohli tuto situaci napravit. Rychlé výsledky: během 24 hodin uvidíte první výsledek měření svého radonového zatížení. Dné laboratorní poplatky: se svým radonovým měřičem máte vše v ruce. Provoz probíhá bezdrátově přes AAA baterie s životností až dva roky.
ZnačkaAirthings #ad
VýrobceAirthings #ad
Výška1.02
Délka4.69
Hmotnost0.33
Šířka2.72
Číslo dílu224
Modelka224
Záruka12 měsíců.

2. RadonTec

#ad

RadonTec | FTlab | RadonEye-Set | + USB step-up kabel + návod + tipy na měření radonu + aplikace na mobilní telefon + certifikát | Radon Eye RD200 měřič radonu – profesionální zařízení pro váš domov

#ad
RadonTec #ad - Navíc obdržíte německý návod a tipy pro měření radonu správně. Radon v reálném čase – nejrychlejší radonový nůž na trhu pro soukromé osoby! V porovnání s jinými detektory radonu měří RadonEye s mimořádně krátkým intervalem pouhých 10 minut.

Tak můžete pohodlně sledovat účinnost opatření na ochranu radonu. Rychlé a jednoduché měření radonu – měřicí přístroj se nejlépe hodí pro krátkodobé a dlouhodobé měření v soukromých obytných prostorách. Vysoká přesnost měření – radonový plyn se může stát život ohrožujícím nebezpečím – spolehlivé naměřené hodnoty jsou nejvyšší prioritou! Přístroj používá nejnovější měřicí techniku a poskytuje přesné naměřené hodnoty.

Rozsah dodávky – vč. Až 20x přesnější než jiné radonové měřicí přístroje ve stejné cenové kategorii. Včetně aplikace pro chytrý telefon – spojte svůj mobilní telefon nebo tablet přes Bluetooth s RadonEye pro detailní odečítání a export hodnot Excel. Step-up usb kabelu pro připojení k powerbance měřicí přístroj může být provozován mobilně. Snadno se ovládá a zaznamenává hodnoty radonu v rekordním čase.
ZnačkaRadonTec #ad
VýrobceFTLab #ad
Výška5.12
Délka3.15
Hmotnost0.55
Šířka3.15
Číslo díluRD200
ModelkaRD200

3. Radonova

#ad

Radonova Radtrak³, Radon Messgeräte für Eigenheime | Einfache Messung und zuverlässiges Ergebnis | Digitaler Bericht Online inklusive | Perfekt für Haushalte 1 Detektor

#ad
Radonova #ad - Einfacher rÜckversand - der rückversand an Radonova erfolgt sehr unkompliziert und liefert im Anschluss schnelle Messergebnisse. Komplette messung – die messung enthält Detektor, Analyse und Messbericht vom akkreditierten Radonlabor.

ZuverlÄssige ergebnisse – langzeitmessungen mit unserem radtrak³ detektor sind eine der meistverwendeten Radonmessungen auf dem Markt. Es ist keine Profi Expertise nötig. Das bundesamt für strahlenschutz empfiehlt in Räumen, Schlaf- und Kinderzimmer und bei Bedarf auch im Keller z. B. Empfohlene messdauer: 3 bis 12 Monate. Bitte schicken Sie die Detektoren nicht an Amazon zurück.

Sie gewährleistet Ihnen genaue und zuverlässige Ergebnisse. FÜr zuhause – messen sie den radongehalt in der raumluft in ihrem zuhause, in denen man sich viel aufhält zu messen, wie wohn-, um die Gesundheit Ihrer Familie zu schützen. Einfache nutzung – das aufstellen der radtrak³ detektor ist mit der mitgelieferten Anleitung kinderleicht und dauert nur wenige Minuten. Hobbyraum oder Home-Office.
ZnačkaRadonova #ad
VýrobceRadonova #ad
Výška0.39
Délka0.79
Šířka0.79
Číslo díluRadtrak3
ModelkaRadtrak3

4. LifeBasis

#ad

Bezdrátový radonový monitor s obrazovkou pro dlouhodobé a krátkodobé sledování, radonový detektor radonový měřič radonu, měřicí přístroj pro sklep,, LifeBasis Monitor kvality radonu a vzduchu

#ad
LifeBasis #ad - Po vložení baterie nechte přístroj zapnutý, detektor radonu musí počkat asi 24 hodin, než se zobrazí data. Dlouhodobé a krátké měření – dlouhodobý průměr představuje průměrnou hodnotu radonu pro běžné měření až jeden rok. Zvýšení větrání. Monitorování v reálném čase – nabízí rychlé a spolehlivé rozpoznání a sledování bezbarvého radonového plynu bez chuti.

Upozornění: na rozdíl od jiných plynů trvá rozeznání radonového plynu déle. Monitor pro radon denně, nízká spotřeba, takže můžete provádět úpravy pro zlepšení kvality Vašeho vzduchu, těhotných žen. Provoz na baterie součástí dodávky, především v rodině malých dětí, starších lidí, není třeba se obávat nabíjení. Detektor radonu lifebasis vám pomůže sledovat kvalitu vzduchu a chránit zdraví vaší rodiny. Snadné čtení – digitální detektor plynu radonu s velkou obrazovkou se rychle a snadno nastavuje a usnadňuje odečítání dat z monitorování radonu.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zmatků během používání nás neváhejte kontaktovat. Přesné monitorování – radonový plyn je hlavní příčinou rakoviny plic. ZÁruka & sluŽby - lifebasis nabízí 30 dní žádný důvod k vrácení peněz a 12 měsíců pro výměnu produktu, kupte si uklidnění. Přesné rozpoznání vašeho okolí je nezbytné, protože hodnoty radonu kolísají každý den.
ZnačkaLifeBasis #ad
VýrobceLifeBasis #ad
Výška5.91
Délka1.57
Šířka3.15
Číslo díluRadon-1123
Modelka‎Radon-1123

5. LifeBasis

#ad

Rychlé rozpoznání kolísajících hodnot, spojení s, chytrý radonový tester, inteligentní radonový monitor, LifeBasis Radonový detektor pro domácnost, krátkodobé a dlouhodobé monitorování s alarmem

#ad
LifeBasis #ad - Připojení k mobilní aplikaci vylepšený inteligentní detektor radonu lifebasis je spojen s mobilní aplikací, všechny výsledky jsou bezpečně doručeny na váš smartphone. Lifebasis nabízí 12měsíční podporu pro výměnu produktu, neváhejte nás kontaktovat.

Sdílení soubormá přístup více uživatelů, vysoce kvalitním dotykovým senzorem a senzorem vysoké citlivosti je perfektním dárkem pro rodinu a přátele. Prahovou hodnotu alarmu můžete volně nastavit, aby vyhovoval vašim potřebám maximální hodnota pro prahovou hodnotu alarmu: 150 Bq/m3. Na výsledky již nemusíte dlouho čekat. Ochrana v reálném čase radon je bez zápachu, bezbarvý, bez chuti a je hlavní příčinou rakoviny plic u nekuřáků. Upozornění alarmupokud hodnoty radonu překročí mezní hodnoty, zobrazí detektor červené světlo s nepřetržitým alarmem di di.

Rozsah dodávky inteligentní detektor radonů, nakupujte s jistotou. Pokud máte jakékoliv problémy, síťový kabel, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Vysoce spolehlivý výsledek obdržíte během 60 minut. Při nižší mezní hodnotě svítí optický displej zeleně. Ideální pro použití ve sklepě, ve škole, v obývacím pokoji, aby společně sledovali úrovně radonu.
ZnačkaLifeBasis #ad
VýrobceLifeBasis #ad

6. Airthings

#ad

Radon a systém monitorování kvality vzduchu v místnosti, Airthings House Kit, 420, více místností

#ad
Airthings #ad - Obsah dodávky: airthings Wave, Wave Mini a rozbočovač. Radon: airthings wave je první inteligentní detektor radonu s krátkodobým a dlouhodobým měřením pro nepřetržité monitorování.

Pomocí zdvihu můžete nastavit větrání, čističku vzduchu atd. Kvalita vzduchu: vlhkost vzduchu, teplota a celková VOC toxiny a chemikálie jsou výkonné senzory kvality vzduchu pro pokrytí více místností vašeho vnitřního vzduchu. Integrace: alexa, zvlhčovač vzduchu, google assistant & ifttt. Tak, aby se zapínaly a vypínaly i tehdy, když je to nutné. Přístup 24/7: s airthings hub máte kdykoli a odkudkoli přístup k údajům o kvalitě ovzduší. Riziko plísní: rozpoznejte riziko plísní a vyvětrejte, snižte vlhkost a vyčistěte své prostory, než problém skutečně vzniká.
ZnačkaAirthings #ad
VýrobceAirthings #ad
Výška5.1
Délka6.5
Hmotnost0.48
Šířka8.1
Číslo dílu4200
Modelka420
ZárukaObraťte se prosím na Airthings nebo navštivte webové stránky Airthings, abyste získali informace o záruce na tento produkt.

7. Ecosense Inc.

#ad

Europäische Version Bq/m3, Ecosense EQ100 EcoQube, Smarter Radondetektor zur Dauermessung in Wohngebäuden, genaue Messung, WLAN, einfache Bedienung

#ad
Ecosense Inc. #ad - Wlan-verbindung mit smartphone-app: verbindet sich mit dem wlan-router in ihrem zuhause und ermöglicht es Ihnen, die Radonkonzentration jederzeit und von jedem Ort aus zu überwachen; Ergebnisse werden auf sicherem Wege nur an die App auf Ihrem Smartphone gesendet; Sie erhalten Alarme und Benachrichtigungen, wenn die Radonwerte die eingestellten Grenzwerte überschreiten.

Erstes ergebnis innerhalb von minuten: erste anzeige der Radonwerte schon 10 Minuten nach dem Einschalten; dies hat den Vorteil, dass Sie die Radonkonzentration in Innenräumen sehr schnell ermitteln können. Das bekommen sie: ecoqube, netzkabel, Gebrauchsanleitung, netzadapter, Kundensupport per E-Mail & 12 Monate eingeschränkte Garantie.

PrÄzise radonÜberwachung fÜr ihr zuhause: radon-Messempfindlichkeit von 30 Impulsen pro Stunde bei 37 Bq/m3 ermöglicht eine präzise Messung der Radonkonzentration in Innenräumen. Kompaktes design in wÜrfelform: klein genug, um überall in Ihrem Zuhause platziert zu werden; Eine farbige LED-Leuchte an der Vorderseite des Geräts gibt einfach eine Indikation des Radongehaltes.
ZnačkaEcosense Inc. #ad
VýrobceEcosense Inc. #ad
Výška3.17
Délka2.56
Hmotnost0.25
Šířka2.56
Číslo díluEQ 100
ModelkaEQ 100
Záruka12 monate eingeschränkte garantie.

8. CRADTEC

#ad

Heimluftqualität, einfach zu bedienen, CRADTEC Radon-Detektor, tragbar.

#ad
CRADTEC #ad - Sie können die radonstufe direkt auf dem Display sehen, einschließlich des Langzeitwertes und des Kurzzeitwerts. Der zustand der kunst: der Detektor der dritten Generation sorgt für eine schnellere und genauere Reaktion.

Langfristige Überwachung: drei AAA-Batterien sorgen dafür, dass sie für eine lange Zeit funktioniert. Bleiben sie aufmerksam und ergreifen Sie Maßnahmen, wenn es hoch wird. Kein wundern mehr: die krebs verursachende Gas-Radon ist im professionellen Bereich keine Grenzen gesetzt. Benutzerfreundlich: es ist sehr einfach zu bedienen. Sie können alles selbst überprüfen. Seien sie in warnung: Überprüfen sie jeden Tag den Radon-Level krebsverursachende Gas.
ZnačkaCRADTEC #ad
VýrobceCradtec #ad
Výška1.02
Délka4.76
Hmotnost0.33
Šířka2.64
Číslo díluPRM-02H
ModelkaPRM-02H

9. Dioche

#ad

Digitální radonový měřicí přístroj pro domácnost, malý, Radonový detektor pro domácnost, lehký, školu, kancelář, sklep, přenosný radonový měřicí přístroj

#ad
Dioche #ad - Použitelné scény: je snadné rozpoznat plyn v domácnosti, škole, kanceláři, sklepě nebo jinde. Provoz na baterie: digitální detektor radonu je na baterie.

Sledujte svůj domov na plyn z radonu, aniž byste potřebovali zásuvku. Vždy můžete zcela jednoduše vytvořit zprávu Radonu. Zkontrolujte krátkodobé naměřené hodnoty na obrazovce, abyste zjistili, zda vaše vylepšení fungují. S obrazovým displejem: s obrazovkou ukazují výsledky dlouhodobé a krátkodobé naměřené hodnoty pro rychlé pochopení hodnot radonu. Snadné použití: jednat, pokud jsou vaše hodnoty radonu vysoké. Malý přenosný: detektor radonu pro domácnost je malý, přenosný, lehký, snadno se nosí a lze jej bez problémů zasunout do kapsy nebo tašky.
ZnačkaDioche #ad
VýrobceDioche #ad
Číslo díluDiocherd7o1gpuy4
ModelkaDiocherd7o1gpuy4

10. Aramox

#ad

Lehký radonoměr DC12 V, vysoká citlivost, hliníková slitina pro domácnost, Radonový senzor, rychlé rozpoznání

#ad
Aramox #ad - Vysoká účinnost: doba, je pouze 1 hodina, kterou radonový senzor potřebuje k zobrazení efektu, což je rychlejší než běžné vybavení a efektivnější.

Iroké použití: radonový detektor lze použít na různé produkty, pokojová klimatizace, jako např. Ukazatel kvality vzduchu, čistička vzduchu, větrací ventilátor a větrací systém. Zajištění bezpečnosti: použijte tento radonový senzor k rozpoznání radonového plynu ve vašem domě, abyste zajistili bezpečnost vás a vaší rodiny. Materiál z hliníkové slitiny: radon měřicí přístroj používá materiál hliníkové slitiny, který je vysoce pevný, robustní a lehký. Vysoká citlivost: vnitřní přístroj na radon má ultra vysokou citlivost 0, 3 0 cpm/pCi/l, kterou lze bezpečně používat.
ZnačkaAramox #ad
VýrobceAramox #ad
Číslo díluAramoxfd9mzeq3ug
ModelkaAramoxfd9mzeq3ug