Top 10 Saugroboter Mit Wischfunktion 4500pa – Robotické vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HONITURE

#ad

HONITURE Robotický vysavač s odsávací stanicí, ideální pro zvířecí, robotický vysavač Q6 Pro 3500 Pa s laserovou navigací, ovládání aplikací, robotický vysavač s funkcí stírání, provoz 250 minut

#ad
HONITURE #ad - Kromě toho má robotický vysavač q6 pro s funkcí vytírání německou aplikaci a německá hlasová upozornění a může také poskytovat příslušné příručky a video návody. 3 v 1 zametání, selektivního čištění, stírání a vysávání se 4 režimy čištění, včetně automatického čištění, která dokáže automaticky regulovat třístupňové množství vody.

V případě dotazů se na nás můžete obrátit. Velký byt nebo vícepodlažní byt jsou také velmi vhodné pro použití robotický vysavač honiture q6 pro může přizpůsobit čištění různých místností: kliknutím na mapu vyberte prostor, který chcete vyčistit, a nastavte různé množství sacího a vodního toku. Rozlučte se s páchnoucími nádobami a svědícími nosy – perfektní pro rodiny s domácími zvířaty a dětmi. Vysavač s funkcí stírání může uložit pět karet a můžete rychle vyvolat podlahovou mapu, kterou potřebujete k uklízení.

Jsme tu vždyckyrobotický vysavač honiture nabízí 6 měsíců plné náhrady za vrácení zboží a 2 roky bezplatné údržby. Vylepšená automatická čisticí stanice robotický vysavač je vybaven 4litrovou sběrnou nádobou, uchová prach a nečistoty po dobu až 70 dní a musí se čistit pouze 6krát ročně. Pomocí chytrých map se robotický vysavač obejde překážky, rozpozná nebezpečí a plánuje efektivní cesty čištění. Naše poprodejní podpora se těší na vaše kontakty.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška5.26
Délka13.2
Hmotnost7.72
Šířka13.2
Číslo díluQ6 Pro
ModelkaQ6 Pro

2. Tikom

#ad

Samonabíjecí, tvrdé podlahy, WLAN, navigace LiDAR, Tikom Robotický vysavač L9000 s funkcí vytírání, max. 150 min, ideální pro zvířecí chlupy, 14 zón No-Go, koberce, robotický vysavač 4000 Pa

#ad
Tikom #ad - Silný sací výkon: v porovnání s jinými roboty usnadňuje silný sací výkon 4000 pa tomuto robotickému vysavači čištění. Nasávejte drobky a vlákna koberců v jediném průchodu. Navigace lidar vytváří přesné mapy a l9000 může uložit až 5 karet. Pohodlné ovládání aplikací/hlasem: přizpůsobte si čištění pomocí aplikace tuya smart tak, vyčistíte určité místnosti, že zvolíte druhy čištění, nastavíte virtuální stěnu a nastavíte zóny No-Go.

Plán čištění různých podlah můžete přizpůsobit podle svých vlastních potřeb, takže nemusíte proces mapování opakovat pokaždé, když vyměníte podlahu. 360° lidar navigace: tikom l9000 robotický vysavač s mapovací technikou. Vylepšené senzory pomáhají robotu vyhýbat se překážkám a strmým svahům. 2 v 1 stírání a vysávání: robotický vysavač a mop l9000 je vybaven nejnovější technologií stírání a má elektronicky řízené vodní čerpadlo a nastavitelný 3stupňový výstup vody, takže si můžete užívat zcela čistý domov nádoba na prach: 300 ml, nádrž na vodu: 250 ml.

150 minut provozu a automatické nabíjení: větší kapacita baterie může podporovat 150 minut, stanoví několik ochranných opatření pro baterii, aby bylo zajištěno, a automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, pokud je v klidném režimu, že je výrobek bezpečný a má dlouhou životnost, pokud je baterie nízká. Může se také spojit s alexou a google home podporuje pouze 2, nastavíte sací výkon / výstup vody, 4 GHz WLAN. Vhodné pro tvrdé podlahy, dlaždice, dřevěné podlahy a koberce s nízkým vlasem. 4000 pa.
ZnačkaTikom #ad
VýrobceTikom #ad
Výška3.66
Délka12.6
Hmotnost6.17
Šířka12.6
Číslo díluL9000
ModelkaL9000

3. Tikom

#ad

Tvrdé podlahy, koberce, robotický vysavač 4000 Pa, 14 zón No-Go, max. 150 min, WLAN, samonabíjecí, navigace LiDAR, Tikom Robotický vysavač L9000 s funkcí vytírání, ideální pro zvířecí chlupy

#ad
Tikom #ad - Vylepšené senzory pomáhají robotu vyhýbat se překážkám a strmým svahům. 2 v 1 stírání a vysávání: robotický vysavač a mop l9000 je vybaven nejnovější technologií stírání a má elektronicky řízené vodní čerpadlo a nastavitelný 3stupňový výstup vody, takže si můžete užívat zcela čistý domov nádoba na prach: 300 ml, nádrž na vodu: 250 ml.

Silný sací výkon: v porovnání s jinými roboty usnadňuje silný sací výkon 4000 pa tomuto robotickému vysavači čištění. 150 minut provozu a automatické nabíjení: větší kapacita baterie může podporovat 150 minut, aby bylo zajištěno, a automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, že je výrobek bezpečný a má dlouhou životnost, stanoví několik ochranných opatření pro baterii, pokud je v klidném režimu, pokud je baterie nízká. Nabízíme zákaznický servis 24/7. Plán čištění různých podlah můžete přizpůsobit podle svých vlastních potřeb, takže nemusíte proces mapování opakovat pokaždé, když vyměníte podlahu.

Co dostanete: robotický vysavač *1, 1 držák hadříku*1, 2 v 1 nádoba na prach a nádrž na vodu *1, návod k rychlému spuštění *1, čisticí kartáč* 1, náhradní hepa a houba*1, síťový adaptér*1, průhledný kryt nádoby na prach*2, boční kartáč* 4, nabíjecí stanice*1, náhradní hadřík*1, uživatelská příručka *1.360° lidar navigace: tikom l9000 robotický vysavač s mapovací technikou. Pohodlné ovládání aplikací/hlasem: přizpůsobte si čištění pomocí aplikace tuya smart tak, nastavíte sací výkon / výstup vody, nastavíte virtuální stěnu a nastavíte zóny No-Go. Navigace lidar vytváří přesné mapy a l9000 může uložit až 5 karet.
ZnačkaTikom #ad
VýrobceTikom #ad
Výška3.66
Délka12.59
Hmotnost6.17
Šířka12.59
ModelkaL9000

4. Laresar

#ad

Ideální pro tvrdé podlahy, aplikace, zvířecí chlupy, 3,5l robotický vysavač L6 Pro, navigace Lidar, Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, 3D, odsávací stanice, robotický vysavač 3 v 1

#ad
Laresar #ad - Vylepšený navigační přístroj lidar a 23 senzorů vybaveno navigací super-sensing lidar a 23 senzory, se senzorem lidaru, aniž by chyběla nádrž, aby bylo dosaženo vysoké účinnosti čištění. Hlasové ovládání a ovládání pomocí aplikace vysavač laresar pracuje s amazon alexa a google assistant, upravovat režimy čištění, stupně stírání a časový plán čištění, pohodlné spuštění a zastavení čištění pomocí hlasových příkazů.

8 baterií a samonabíjení vybaveno bateriemi 5000 mah, aby robotický vysavač dosáhl delší životnosti a až 200 ㎡ úklidového prostoru najednou. Můžete také použít inteligentní aplikaci pro ovládání vašeho robotického vysavače, baterie a příslušenství v reálném čase, sledování stavu čištění, řídit směr čištění a snadno najít svého robota. Automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, když výkon klesne nebo sání skončí. 45denní čištění hands-free s automatickým sběračem prachu o objemu 3, která automaticky odstraní nečistoty a prach uchovává po dobu 45 dnů.

Vysoká účinnost čištění se silným odsáváním 3500 pa a tof senzorem Úžasná sací síla je až 3500 pa, zvířecí chlupy a jemný prach. V režimu vysavače nabízí silný sací výkon 3500 Pa pro důkladné čištění podlahy a koberce. Co obdržíte 1× robotický vysavač l6 pro, 2× hadřík, 2 × sáček na prach, 1× vodní nádrž dva v jednom, 1× nabíjecí stanice pro sběr prachu, 5 × sáček na prach, 1× nosič mopu, 10× jednorázový hadřík, 2 × upřímný zákaznický servis. Kromě toho dokáže high-performance tof senzor rozpoznat roh dokonce 1 cm od zdi, dokáže absorbovat rozlití, vlasy, prach, není nutné, aby náš Laresar robotický vysavač chyběl v oblasti čištění.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška3.86
Délka13.78
Hmotnost22.05
Šířka13.78
Číslo dílupart_B09BN4HMWB
ModelkaL6 PRO

5. HONITURE

#ad

Robotický vysavač s výkonem 4500 Pa, ideální pro zvířecí chlupy,, 7,6 cm, robotický vysavač s ovládáním přes aplikaci, HONITURE Robotický vysavač s funkcí vytírání, doba provozu 180 min, G20 Pro

#ad
HONITURE #ad - Robotický vysavač je vybaven 23 senzory, aby bylo zajištěno, a zabrání tak poškození nábytku a stěn. Vylepšená navigace a vyhýbání se překážkám exkluzivní inteligentní navigační systém robotického vysavače g20 pro sleduje efektivní klikatou trasu, že robot nepřekročí ani se nesrazí, inteligentně rozpozná schody a překážky, zabraňuje opakovanému zametání a zlepšuje účinnost čištění o 50 %.

Malé tělo, velká kapacita s tenkým tělem 7, 6 cm se robotický vysavač snadno dostane do úzkých prostor pod postele/pohovkami, aby se zametal. Aplikace a alexa a dálkové ovládání s pouhými 3 kroky pro spojení s aplikací můžete robotický vysavač ovládat na dálku, 4 ghz, nastavte časovač pro čištění a zvolte režim čištění. Jakmile je čištění ukončeno nebo výkon již není dostatečný, robotický vysavač se automaticky vrátí do nabíjecí stanice, aby byl připraven na další čištění. Co obdržítebalíček obsahuje robotický vysavač s nádržkou na vodu/nádobou na prach/heap filtrem/rolovacím kartáčem/čisticí čepelí/bateriemi, uživatelskou příručku, síťový adaptér AC, 2m omezovací proužky, 2 boční kartáče, nabíjecí stanici, dálkové ovládání, 5m kabelová páska, 1 držák mopu mop je součástí dodávky, návod k rychlému spuštění a náš 12měsíční český jazyk nelze zaručit.

Vybaveno 2m vymezovacími proužky, které nelze čistit upozornění: nejprve odstraňte držák mopu, poté koberec vyčistěte. Robotický vysavač lze také spojit s Alexou a Google Home a dodává se s dálkovým ovládáním. Nádoba na prach 450 ml dokáže zachytit velké množství prachu a trojitá technologie HEPA filtru brání tomu, aby se mikroskopické částice prachu opět dostaly do vzduchu.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7.09
Délka22.05
Hmotnost5.73
Šířka7.87
Číslo díluCRV014DEE
ModelkaG20 PRO-DE

6. HONITURE

#ad

HONITURE Robotický vysavač s funkcí vytírání, ideální pro zvířecí chlupy,, G20 robotický vysavač 3000 Pa, ovládání Alexa a aplikací, zametání vysávání, stírání 3 v 1, robotický vysavač přes WiFi

#ad
HONITURE #ad - Tři režimy čištění: pouze zametání, současně zametání, vysávání, stírání. Bezplatné vrácení a výměna do 6 měsíců od nákupu a záruka 12 měsíců. Je vybaven elektronicky řízenou nádržkou na vodu a třístupňovým nastavením množství vody, vysávání a stírání 3 v 1 Robotický vysavač G20 používá nejnovější zabudovanou strukturu boxů na prach, pouze stírání, abyste si mohli užívat absolutně čistý domov.

Aplikace/hlas/dálkové ovládání robotický vysavač g20 lze ovládat pomocí aplikace pro výběr různých režimů vysavače, nastavení pravidelného čištění, nastavení úrovně sání a vody a sdílení zařízení s rodinnými příslušníky. Na rozdíl od většiny robotů podporuje tento robot německý jazyk aplikace a jazyk a poskytuje také příslušný návod k obsluze aplikace. Bezplatné 2 m dlouhé okrajové proužky vám mohou pomoci při nastavování oblastí, může automaticky zvýšit sací sílu, které není nutné čistit. Alexa a google assistant lze rovněž připojit k přístroji.

Nabízíme vám kompletní sada příslušenství, za kterou nemusíte utrácet žádné peníze navíc. Robotický vysavač může pracovat nepřetržitě až 150 minut ve standardním režimu a automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, když je baterie vybitá. Inteligentní gyroskopická navigacerobotický vysavač g20 sleduje při čištění efektivní cestu ve tvaru Z, která zlepšuje účinnost čištění o 50 % ve srovnání s robotickými vysavači s náhodnou navigací, které mohou váš domov důkladně vyčistit. Režim smart carpet a 2m magnetický proužekkdyž robotický vysavač g20 rozpozná koberec, aby lépe čistil zvířecí chlupy a částice hluboko v koberci.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška2
Délka15
Hmotnost5.73
Šířka10
Číslo díluG20
ModelkaG20
Záruka2 roky záruka.

7. roborock

#ad

Roborock Robotický vysavač S8 s dvojitým kartáčem a 6000 Pa a 3D strukturovaným lehkým vyhýbáním se překážkám, robotický vysavač kompatibilní s hlasovým asistentem Alexa pro zvířecí chlupy upgrade

#ad
roborock #ad - Sací výkon 6000 pas8 má větší sací výkon než jakýkoli předchozí robotický vysavač roborock a generuje maximálně 6000 Pa. Poznámka: pokud potřebujete mop s8, hledejte prosím asiN: B09HZDNVKD. Rychle absorbuje nečistoty, vlasy, prach a další z tvrdých podlah a koberců. Přesný navigační systém přesný navigační systém vytváří detailní mapy, aby našel optimální trasu pro rychlejší čištění.

S8 filtr asin: b0br3C1C7T. Robotický vysavač s8 dokáže snadno automaticky rozpoznat uvízlá místa a v aplikaci Roborock nakreslit neviditelné stěny pro vytvoření zón No-Go. Upgrade stírací soustavy roborock s8 robotický vysavač s funkcí zvukového stírání, který drhne až 3 000krát za minutu a mop zvedne na 5 mm, aby se zaschlé skvrny posunuly hlouběji. Kartáč duoroller roborock s8 robotický vysavač s funkcí stírání má dvojitý gumový hlavní kartáč, který dokáže efektivně odstranit nečistoty a malé částečky prachu, snížit zamotání vlasů a zametat.

Vysoce inteligentní vybaveno 3d detekcí překážek se strukturovaným světlem – proces, aby přesně rozpoznal překážky, který využívá vzor promítaný na scénu a používá deformace vzoru, aby robotický vysavač S8 myslel inteligentněji a pracoval rychleji a snadněji než kdy dříve. Uživatelsky definované rutiny uživatelsky definované čisticí rutiny umožňují robotickému mopu nastavit pravidelné nebo v případě potřeby rutiny čištění určitých oblastí v domě. Pokud je čištění ukončeno nebo je baterie slabá, automaticky se vrátí do nabíjecí stanice. To je více než dvojnásobný výkon Roborock S7.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška3
Délka11
Hmotnost1.32
Šířka11
Číslo díluWL-UIL-74
ModelkaS80ULT-personnalisé-blanc
ZárukaNe.

8. HONITURE

#ad

Koberce a tvrdé podlahy s ovládáním aplikací, ideální pro zvířecí chlupy, robotický vysavač Q6 SE s robotem 3500 Pa, HONITURE Robotický vysavač s funkcí vytírání, doba provozu 200 min s 2,5l sací

#ad
HONITURE #ad - 45 dní bez čištění robotický vysavač q6 se se dodává s 2, 5litrovou odsávací stanicí, takže nemusíte po každém čištění vyprázdnit nádobu na prach robota. Nově vyvinutá elektronická nádrž na vodu se třemi nastavitelnými stupni vody vám umožňuje zvolit správnou vlhkost stírání podle stupně znečištění podlahy. Zabudovaný hepa filtr slouží vedle spolehlivého filtrování jemnějšího prachu také jako dodatečná ochrana celého přístroje, díky tomu má vysavač podstatně delší životnost. 200 m{^>2
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška11
Délka9
Hmotnost6.17
Šířka4.3
Číslo díluQ6 SE
ModelkaQ6 SE
ZárukaZáruka 2 roky.

9. Laresar

#ad

Ideální pro tvrdé podlahy, černý robotický vysavač Evol 3, zvířecí chlupy, aplikace/dálkové ovládání hlasem, super tenký robotický vysavač, Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání 4500 Pa, koberce

#ad
Laresar #ad - Vylepšená kapacita baterie 3200 mah a robotický vysavač evol 3 s nabíjecí stanicí má delší výdrž baterie a je obratem ruky nabitý. Všechny robotické vysavače laresar jsou dodávány s bezstarostnou zárukou, která zahrnuje náhradu a průběžnou podporu.

Sací výkon 4500 pa a nehlučný. Kromě toho můžete pomocí příkazu "Alexa. Aktivovat evol 3 s rozpoznáváním řeči. Může současně zametat a stírat podlahy a automaticky zvyšuje sací výkon, stírání all-in one, ultra plochý robotický vysavač je vybaven antikolizními senzory, když narazí na koberce držák mopu musí být odstraněn. Od odstraňování zvířecích chlupů až po tiché čištění celého domu, Evol 3 splňuje všechny vaše potřeby. Laresar bere zákaznické zkušenosti vážně, proto nám prosím uveďte pár podrobností o vašem přání a my se postaráme o nejlepší řešení.

Respektujte prosím záruční list, který je přiložen k vašemu obalu výrobku. Tip na wlan ️robotický vysavač laresar evol 3 s nabíjecí stanicí se může připojit pouze k WiFi sítím s frekvencí 2, že používáte 2, 4 GHz. Pokrokový filtrační systém zachytí až 90 % částic. Nemusíte si dělat starosti s nabíjením, protože rozpozná, kdy se musí nabít a automaticky se vrátí do nabíjecí stanice. Až 180 minut čištění na jedno nabití.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška2
Délka7
Hmotnost5.73
Šířka8
Číslo díluCRV529
ModelkaEvol 3
ZárukaZáruka dva roky.

10. Laresar

#ad

Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, koberce a zvířecí chlupy, 3l vysavač s odsávací stanicí, upravitelná karta, akumulátor 200 min, automatický robotický vysavač L6 Nex, sací výkon 3500 Pa

#ad
Laresar #ad - Ovládání pomocí chytré aplikace a alexa s aplikací "laresmart" můžete měnit režim čištění, plánovat čištění, vybrat místnosti určené k čištění, vytvořit virtuální zóny No-Go a určit oblasti čištění. Klikněte na mapu a vyberte prostory, které má robotický vysavač vyčistit, které chcete vyčistit, nastavte různé množství sací a vody a označte cílové oblasti, přesně jako na kreslicí desce.

Design pro automatické vyprazdňování odpadu robotický vysavač se dodává s 3litrovým sběrným boxem, který dokáže zachytit prach a nečistoty po dobu 45 dnů, takže nemusíte otevírat box na zachycování prachu po každém čištění. Bezstarostný zákaznický servis robot laresar se dodává s 2letou zárukou. Pokročilý režim rozpoznávání koberců robotický vysavač inteligentně rozpozná koberce a rychle reaguje. Tak lze snadno zachytit skryté zvířecí chlupy a prachové částice, aby se zlepšila účinnost čištění.

Vylepšená laserová navigace aktualizovaná navigační technologie lidar 4. 0 s milimetrovou odchylkou, která vám umožní přesně zmapovat oblast čištění. Robotický vysavač bude schopen snadno zvládnout složitá prostředí a zabrání pádu z vysokých míst nebo poškození nábytku. Podporuje se také hlasové ovládání přes Amazon Alexa nebo Google Assistant. Zametání, vysávání a stírání 3 v 1 robotický vysavač l6 nex má nádobu 2 v 1 na prach 240 ml a vodu 250 ml, kterou lze podle potřeby jednoduše přepínat mezi 3 režimy: zametání, vysávání a drhnutí.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška16
Délka16
Hmotnost1
Šířka16
ModelkaL6 NEX