Top 10 Small Coffee Table – Příruční stolky do obývacího pokoje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BestLoft.de

#ad

Konferenční stolek, konferenční stolek rám černý + deska divoká, stolek na laptop, BestLoft® Servírovací stolek San Jose

#ad
BestLoft.de #ad - Díky praktickému tvaru C vhodné pro pohodlnou práci na posteli, pohovce nebo křesle. Elegantní železná konstrukce je z 20 mm x 20 mm čtvercové trubky čistě svařena do jednoho kusu, takže je obzvlášť stabilní a extrémně odolná proti kývání.

Deska má tloušťku 22 mm. Díky tvrdým voskovým olejům perfektně sedí na scénu a chrání před vlivy prostředí. Originální servírovací stolek bestloft se dodává kompletně smontovaný, nabízí tak mimořádně stabilní stání. Díky ruční výrobě jsou vysoce kvalitní materiály perfektně zpracovány.

V bílé barvě s práškovým nástřikem. Stolní deska z masivního divokého dubu světlá příroda je vždy unikát: jednou s a jednou bez větví obojí nepředstavuje vadu! S individuální hranou stromu. S rozměry: d 46 cm, v 67 cm, Š 25 cm, konferenční stolek přesvědčí svou úžasnou funkčností. Originální servírovací stolek bestloft s přímočarým designem.
ZnačkaBestLoft.de #ad
VýrobceBestLoft.de #ad
Výška26.38
Délka9.84
Hmotnost13.23
Šířka18.11

2. SAYGOER

#ad

Sofa-Beistelltisch mit Metall-Stahlrahmen, grau-schwarz, SAYGOER Runder Couchtisch aus Glas für kleinen Raum, Heimbüro, moderner Mitteltisch für Wohnzimmer, einfache Montage, einfacher

#ad
SAYGOER #ad - Mit der perfekten höhe für sofa und stuhl ist dieser graue akzenttisch ideal für das Wohnzimmer, die bequem zu bewegen ist, 6 x 17, 7 in anständiger Größe, Büro, Wohnung oder jeden großen oder kleinen Raum. Langlebig und sicher: hergestellt aus hochwertigem, die bis zu 100 pfund tragen können.

100% zufriedenheitsgarantie wir bieten eine einjährige qualitätssicherung und freundlichen Kundenservice für alle unsere Produkte. Mit allen Notwendigkeiten und Anweisungen evtl. Wenn sie irgendein problem mit unserem produkt haben, wir werden unser Bestes versuchen, Ihnen zu helfen, kontaktieren Sie uns einfach jederzeit, Ihr Problem so schnell wie möglich zu lösen. Nicht in deutscher Sprache. Einfache montage: es ist super einfach, diesen couchtisch zusammenzubauen. Schickes, modernes design: hochwertige graue Glasplatte mit stabilen Metallstahlbeinen, moderner und eleganter Stil fällt Ihre Augen auf einen Blick.

Mit der glatten oberfläche und den runden ecken werden Sie beim Aufstoßen nicht verletzt, 6 mm explosionsgeschütztem gehärtetem Glas und stabilen Metallbeinen, sicher für den Familiengebrauch. Vielseitig und praktisch: passen sie eine platzsparende struktur an und 27, 6 x 27, wenn sich ändernde bedürfnisse ändern. Und es kommt nie aus der Mode. Nur 5 minuten erhalten Sie einen einfachen, aber schicken modernen Couchtisch.
ZnačkaSAYGOER #ad
VýrobceSaygoer #ad
Výška15.7
Délka27.6
Hmotnost17.6
Šířka27.6
Číslo díluMASTER GG
ModelkaSGR1022-1

3. VASAGLE

#ad

VASAGLE Servírovací stolek 2dílná sada, noční stolek se zásuvkou, 2 AC přípojky, úzký, ložnice, vintage hnědá černá LCT646B01, do obývacího pokoje, 2 USB přípojky, 30 x 34 x 58 cm

#ad
VASAGLE #ad - Spora místa s velikostí 30 × 34 × 58 cm se tento štíhlý servírovací stolek perfektně hodí do malého prostoru mezi dvěma polstrovanými křesly nebo vedle postele. Odkládací stolky se zásuvkou každý servírovací stolek má integrovanou zásuvku se 2 ac přípojkami, pomocí kterého můžete napájet svá zařízení proudem, 2 USB porty a 2 m dlouhý nabíjecí kabel, aniž byste museli opustit své sedadlo.

Vše má své místo lampa na povrchu, dálkové ovládání na střední odkládací ploše a oblíbené knihy na spodní odkládací ploše – s těmito 3stupňovými nočními stolky máte všechny potřebné předměty dobře organizované.

Správa kabelů místo změti kabelů. Robustní a stabilní s ocelovým rámem, vysoce kvalitními dřevotřískovými deskami a nastavitelnými nožkami unese každá odkládací plocha na noční stolek až 10 kg. Promyšlené detaily horizontální zásuvková lišta pro snadné nabíjení; mezera mezi zásuvkovou lištou a deskou stolu nabízí uspořádaný průchod pro vaše kabely.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Hmotnost12.57

4. Yaheetech

#ad

Konferenční stolek do ložnice a obývacího pokoje, bílý, noční stolek s nohami ve tvaru X, Yaheetech Servírovací stolek se 3 úrovněmi, noční stolek, 40 × 40 × 61 cm

#ad
Yaheetech #ad - Robustní a stabilní – tento servírovací stolek se skládá z robustních MDF dřevěných desek a nohou stolu z borového dřeva. Moderní šarm – tento moderní a atraktivní servírovací stolek tvoří otevřený design 3 úrovní, opěrné nohy ve tvaru x, minimalistické linie a jednotné barvy.

Kompaktní servírovací stolek – s celkovou velikostí 40 cm d × 40 cm Š × 61 cm v je tento servírovací stolek skvělým zázrakem místa. Na něm můžete uspořádat předměty každodenní potřeby: knihy, brýle, fotorámečky, nabíječky, lampy, budík a podobně. Multifunkční stůl – s klasickým vzhledem a praktickou funkcí se tento stůl hodí jako servírovací stolek vedle pohovky, jako noční stolek vedle postele a také do koupelny, chodby, kanceláře a podobně.

Velký úložný prostor na první pohled – otevřená konstrukce umožňuje přehledný úložný prostor na 3 úrovních. Kompaktní tvar usnadňuje vybavení vašeho bytu a hodí se pro malé prostory. Odolné materiály propůjčují stolu vysokou stabilitu a dlouhou životnost.
ZnačkaYaheetech #ad
VýrobceYaheetech #ad
Výška24.02
Délka15.75
Hmotnost15.43
Šířka15.75
Číslo díluYA-00105054
Modelka1

5. The Home Cult

#ad

40,6 cm, einzigartige Relief-Keramikfliesen-Tischplatte mit Metallrahmen, Metallschnörkel-Akzenttisch, runder Beistelltisch, Beistelltisch, Schlafzimmer,, Couch-/Teetisch, Nachttisch für Wohnzimmer

#ad
The Home Cult #ad - Dann ist alles erledigt. Einfache installation: sie können diesen runden schlafzimmer-beistelltisch in weniger als 1 Minute installieren. Eine perfekte ergänzung für ihren platz: dieser beistelltisch für den Innenbereich bietet eine atemberaubende Mischung aus bunten Keramikfliesen-Tischplatten mit klassischem schwarzem Metallrahmen, eine perfekte Ergänzung für Ihr Zuhause und verleiht Ihrem Zimmer einen Hauch von Charme.

Es verfügt über eine große Tischplatte für Ihren Kaffee, Blumen und andere dekorative Gegenstände. Perfekt für den Innen- und Außenbereich. Wagen sie es, anders zu seinanders als andere beistelltische verfügt dieser runde Beistelltisch über eine einzigartige Relief-Keramikfliesen-Tischplatte in einem wunderschönen bunten Muster. Passen sie einfach die tischbeine an die Schrauben der Tischplatte an, und ziehen Sie die Schrauben fest, dann installieren Sie die rutschfesten Pads.

Das reliefdesign verleiht den Mustern Brillanz und lässt Ihren Beistelltisch glänzen. Ideale heimdekor-funktiondieser terrassen-beistelltisch für den außenbereich kann mit Ihren Möbeln kombiniert werden, Snacks, Bücher, um einen komfortablen Bereich für die Freizeit zu schaffen. Stabile metallkonstruktion: dieser kleine, um starke Stabilität, moderne beistelltisch besteht aus hochwertigen Metallmaterialien mit rostfreier Beschichtung, starke wasserdichte Kapazität und lange Lebensdauer zu gewährleisten.
ZnačkaThe Home Cult #ad
VýrobceThe Home Cult #ad
Výška23
Délka16
Hmotnost13.4
Šířka16
Číslo díluCMS-1601-04
ModelkaCMS-1601-04

6. Gall&Zick

#ad

Konferenční stolky sada servírovacích stolků/3, Gall&Zick Odkládací stolky

#ad
Gall&Zick #ad - Rozměry velkého stolu: výška 52 cm průměr 51 cm. Masivní dřevo. Rozměry, ale nikdy 100% identické. Mangové dřevo. Rozměry malého stolu:. Barva dřeva se může lišit! každý z těchto výrobků je ručně vyrobený, barva a vlastnosti dřeva jsou přibližně stejné, takže se vždy trochu liší. Rozměry středního stolu:. Informace o produktu: vezměte prosím na vědomí vlastnosti dřeva, tvar, které se u tohoto výrobku mohou vyskytnout.
ZnačkaGall&Zick #ad
VýrobceGall&Zick #ad
Výška20.47
Délka20.08
Hmotnost22.05
Šířka20.08
Číslo díluMöbel
ModelkaMöbel

7. Brillibrum

#ad

Jedinečná teaková stolní deska na kovové konstrukci, dřevo, stolek do obývacího pokoje, dřevo, Brillibrum Designový skládací stůl z teakového dřeva, servírovací stolek, deska, konferenční stolek

#ad
Brillibrum #ad - Servírovací stolek z teakového dřeva může vykazovat malé trhliny, které jsou u živých materiálů, jako je dřevo, ale přírodní a ještě více podtrhují šarm tohoto kusu. Každý stůl je absolutní unikát.

Stolní deska cca 4, 5 cm silná. Pokud nás kontaktujete před objednávkou nebo po ní, rádi vám zašleme fotografie z dostupných stolů jejich jedinečné tvary, takže si můžete vybrat vlastní exemplář. Rozměry: cca 45 x 55 x 45 cm v x š x h na nejširších místech – rozměry se liší díky jedinečnému tvaru. Působivý designový stůl do obývacího pokoje z teakového dřeva ručně vyrobený, ideální pro milovníky individuálních snů o bydlení.

Zvláštní důraz je kladen na individuální design stolní desky a její jedinečné kreslení. Masivní dřevěná stolní deska je nesena robustním, matně černým kovovým rámem, který se vyznačuje skládací funkcí.
ZnačkaBrillibrum #ad
VýrobceBrillibrum #ad
Výška17.72
Délka17.72
Hmotnost22.05
Šířka21.65

8. VASAGLE

#ad

S kovovou konstrukc, VASAGLE LNT50X Servírovací stolek vintage stolek k pohovce, stolek na kávu v průmyslovém designu, stabilní, snadná montáž, stolek do obývacího pokoje na kolečkách

#ad
VASAGLE #ad - Nemusíte mít obavu z poškrábání. Robustní kovový rám – rám ze svařovaných železných trubek s otevřenou a volně nosnou konstrukcí má pevnou a odolnou strukturu; lze zatížit až 25 kg. Rustikální vzhled a ohromující jednoduchý moderní design propůjčují stolku na kávu eleganci a staromódní šarm.

Chytré řešení pro obytný prostor – velká stolní deska 50 x 35 cm z e1 dřevotřískové desky pro svačinku, dálkové ovládání, stolek na kávu, nádobí, jídlo, knihy nebo notebook; lze umístit jako další pracovní plochu v blízkosti sedací soupravy; může sloužit také jako kuchyňský vozík, nebo servírovací stolek. Elegantní produkt se starožitným vzhledem – v designu našeho stolku jsou spojeny moderní nábytkové trendy a starožitný vzhled.

Jednoduše se zasune pod sofa – stolek lze pomocí koleček, které jsou vhodné i pro koberce a dřevěné podlahy, jednoduše zasunout pod pohovku, aby předměty na něm byly po ruce. Rozměry – 50 x 60 x 35 cm Š x v x h, 7 cm vzdálenost mezi podlahou a spodním odkládacím prostorem vzdálenost mezi spodní stranou pohovky a podlahou by měla být vyšší než 7 cm, aby bylo možné stolek zasunout pod pohovku; praktické použití díky snadné montáži.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška23.62
Délka19.69
Hmotnost10.8
Šířka13.78
Číslo díluLNT50X
ModelkaLNT50X

9. VASAGLE

#ad

Odnímatelná stolní deska, stolek do obývacího pokoje, do obývacího pokoje, servírovací stolek, moderní, VASAGLE Kulatý konferenční stolek, černý LET040B22, 2dílná sada

#ad
VASAGLE #ad - Jednoduše a rychle díky jasnému návodu a označeným dílům můžete tuto sadu konferenčního stolku rychle sestavit. Plně vyzdvihnete své silné stránky. Nedělejte si starosti, pokud ztratíte šroub, v balení příslušenství jsou náhradní díly.

Moderní styl tato moderní stolní sada propůjčí vašemu prostoru zvláštní nádech. Kulatá deska v černé barvě a geometrický rám z černé oceli rozzáří oči vašich hostů. Odpolední čaj, vše zde najde své místo. Robustní a stabilní díky kombinaci vysoce kvalitních dřevotřískových desek a robustní ocelové konstrukce jsou tyto kávové stolky stabilní, takže se nekývají, když si svůj šálek na kávu sundáte ze stolu, a každý stůl unese až 20 kg.

Praktická velikost velikost velkého servírovacího stolku je 50 × 40 cm Ø × v a malého stolku je 40 × 36 cm Ø × V, dekorace nebo laptop, perfektně se hodí pro malé prostory. Společně nebo odděleně pro harmonickou kombinaci vázy použijte 2 pohovkové stolky společně nebo odděleně, jednu vedle pohovky a druhou v ložnici.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška15.75
Délka19.69
Hmotnost15.43
Šířka19.69

10. Shamrock Home

#ad

Shamrock Home ClipOnTablett rechteckig Sofatisch für breite Couches Couch Armtablett Tisch Tragbarer Tisch TVTisch und Beistelltische für kleine Räume Stabiler Sofa Armtisch für ESS und Trinktisch

#ad
Shamrock Home #ad - Es schafft einen 40, 6 cm breiten griff für die arme von mittleren bis breiten Armen 15, 2 cm flache Arme bis zu 40, was sie an diesem klappbaren Tisch bemerken, 6 cm runde Arme. Wann sie wenig platz haben: dieser kleine tisch 34, wenn er nicht in gebrauch ist. Kombiniert mit den längeren 10, 3 cm Beinen schaffen sie eine noch größere Grifffläche als vergleichbare TV-Tabletttische.

Probieren sie es aus, kein risiko: wir wissen, herauszufinden, dass es schwierig ist, denn wenn es nicht platz spart oder dinge handlich und sicher auf stuhl jeder Größe hält, ob dieser kleine faltbare Tisch klein genug oder groß genug für Ihren Sofa-Arm ist. Der stabilste breite armtisch: mit längeren Beinen, reibungserzeugenden Gummigriffen und breiten Scharnieren ist der Shamrock Home Couch-Tisch nicht nur stabiler, sondern deckt auch die meisten Arme ab. So müssen sie dieses couch-tablett ausprobieren und sehen, können Sie es innerhalb von 30 Tagen für eine Rückerstattung zurückgeben. Und während sie sich nicht darauf lehnen sollten, 9 x 24, sondern lässt sich auch zusammenfalten - eine kompakte 5, 1 cm hoch - unter der Couch verstauen, 1 cm nimmt nicht nur weniger Platz ein als herkömmliche TV-Ablagen zum Essen, können Sie einen normalgroßen Essteller darauf genießen.

Neue marke, das gleiche großartige produkt. Probieren sie diesen robusten Snacktisch aus 100 % Bambus aus. Unsere produkte bleiben gleich, jetzt unter unserer neuen und verbesserten Marke. Griffen, dass ihr tabletttisch herumrollt, 2 x 20, nicht verrutschen: unsere reibungserzeugenden gummigriffe machen genau das! Sie verhindern, sodass Sie Ihr Getränk ohne Sorgen neben der Fernbedienung platzieren können.
ZnačkaShamrock Home #ad
VýrobceSignature Home #ad
Výška4
Délka9.5
Hmotnost3.2
Šířka13.75
Číslo díluTRAYBLE-1
ModelkaTRAYBLE-1