Top 10 Spanngurt Schwarz 6m – Napínací pásy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HARDTWERK

#ad

Certifikováno TÜV & GS – univerzální popruhy s ráčnou pro profesionální použití – přívěs, 1000 kg uchopovací síla, Hardtwerk® Upínací popruhy s ráčnou 4 kusy – 6 m, černé, zavazadlo a kempování

#ad
HARDTWERK #ad - Ideální pro bezstarostné použití v komerčním a soukromém sektoru. Rozmanitost barev: k dostání ve dvou barvách černá s neonově zelenými kontrastními švy a neonově zelená s černými kontrastními švy.

Certifikováno tÜv a gs maximální bezpečnostní záruka - certifikováno podle din en 12195-2, sada upínacích pásů s certifikací TÜV GS. Vyrobeno z vysoce kvalitního, šířka 25 mm, ideální pro dlouhodobé používání. Silná přilnavost s působivou přilnavostí 1000 kg a pevností v tahu 500 kg zaručují naše upínací popruhy lepší a spolehlivé zabezpečení vašeho nákladu. Dodává se s praktickou taškou.

Perfektní pro přívěsy, jízdní kola, boxy, kajaky, střešní nosiče aut a mnoho dalších použití. Mnohostranně použitelný robustní ráčnový mechanismus z oceli pro bezpečnou přepravu rozmanitých předmětů. Ideální upínací popruh pro motocykly, terénní vozidla, chladicí boxy a mnoho dalšího. Dlouhá životnost a spolehlivost. Délka 6 m, hustě tkaného polyesterového vlákna, sada se 4 popruhy.
ZnačkaHARDTWERK #ad
VýrobceHARDTWERK #ad
Číslo díluPT-0003
ModelkaPT-003

2. valonic

#ad

šířka 25 mm – EN-12195-2, stahovací poutko, stahovací popruhy, délka 30 cm, černá – poutka pro přepravu motocyklu, valonic Falcon – stahovací poutka 4 kusy – 1000 kg, auto, upínací popruhy

#ad
valonic #ad - Upevňovací poutka umožňují pracovní zatížení až 1 t a mají sílu lomu 2t. Pro upevnění na řídítka pomocí upínacích popruhů s háčky. 8 cm dlouhý dvojitý křížový šev přes 3 vrstvy popruhu činí tato dvojitá poutka extra stabilní a robustní.

Důležité: nezvedejte se, jen natáhněte! Materiál: pásková smyčka je vyrobena z kvalitního polyesteru o tloušťce 1, 5 mm. Data: upevňovací poutko má délku 30 cm a šířku 25 mm. Poutka použijte velkým koncem směrem dolů a spodní konec za tažným předmětem protáhněte zespodu velkým koncem | 2. Návod: 1. Bezpečnost: popruh je vyroben podle din en 12195-2. Jednostranně otočené poutko umožňuje optimální rozložení síly pro zajištění nákladu na přívěsu. PouŽitÍ: horní část smyček je jednostranně otočená, takže je zajištěno optimální proutí.
Značkavalonic #ad
Výrobcevalonic #ad
Výška0.28
Délka11.81
Šířka0.98
Číslo díluSG-ZS01-403-01_SL
ModelkaSG-ZS01-403-011

3. Bison Gear

#ad

4 kusy, kajak nebo zpoždění nákladů, Prémiové upínací popruhy, 5 m × 25 mm, nerezové odolné skládací přezky, popruhy do střešního nosiče pro surfovací prkno

#ad
Bison Gear #ad - Maximální odolnost proti zlomení 272 kg: pracovní zatížení 90 kg, dostatečně silná, aby vše zůstalo na střešním nosiči vašeho auta, Van nebo přívěsu. Robustní, udržujte ji pod sedadlem, protože nikdy nevíte, jednoduchá úložná taška: Buďte vždy připraveni, kdy potřebujete pásky na střešní nosič. Podpořte malý britský rodinný podnik:. 4 x 5 m dlouhé černé popruhy s přezkami z nerezové slitiny, 25 mm široká, polyesterová tkanina v průmyslové kvalitě.
ZnačkaBison Gear #ad
VýrobceBison Gear #ad
Výška0.04
Délka196.85
Šířka0.98
Číslo díluCAMBUCK-001-4
ModelkaC500-4p-5m

4. MAGMA

#ad

Kajaku, MAGMA Balení 2 ks | 3M upínací popruhy, krátký upevňovací popruh s gumovou přezkou proti poškrábání a upínacím zámkem | 500 kg odpor upínací popruhy | bezpečné nakládání auta, kánoe,

#ad
MAGMA #ad - Robustní design – naše řemínky jsou vyrobeny z ošetřeného polyesteru, který odolává hnilobě, UV záření a otěru. Tyto ráčnové popruhy jsou ideálním dárkem pro všechny, kteří rádi kempují, zavazadla, jezdí na kole nebo podnikají dlouhé cesty – pro jízdní kola, surfovací prkna a další.

Odpuzuje také vodu. Popis podniků a řemínků není certifikován nebo bez povinného štítku. Připojení bezpečného formátu – certifikováno a označeno podle en 12195-2. BezpeČnÉ ztrÁŽenÍ – naše robustní upínací popruhy jsou koncipovány tak, že zajišťují všechny druhy nákladů, takže nemohou spadnout především během přepravy.

Perfektní dárek – délka 3 metry. Bezpečné pracovní zatížení: 250 kg. Nedělejte si tedy žádné starosti, když se namočí. Zatížení při přetržení: 500 kg pracuje bez konce. Délka: 3 m, šířka: 2, 5 cm. Nepoškrábe váš lak – tradiční upínací popruhy používají kovové přezky, které mohou způsobit poškrábání a opotřebení. Naše gumové přezky chrání váš majetek před poškozením.
ZnačkaMAGMA #ad
VýrobceMAGMA #ad
Výška0.79
Délka118.11
Šířka0.98
Číslo díluCorreas Proteccion
ModelkaCorreas Proteccion

5. Sandax

#ad

6 upínacích popruhů se svorkovým zámkem délka 3 m šířka 25 mm – upínací popruhy se svorkovým uzávěrem zatížitelné do 250 kg dle DIN EN 12195-2 – popruhy na upínací zámek – kvalitní jednodílné

#ad
Sandax #ad - Jednoduché ovládání – díky upínacímu uzávěru lze upevňovací popruhy bleskově navléknout a uvolnit. Nakupujte u profesionálního pásu – sandax se již léta specializuje na profesionální výrobky pro zajištění nákladu a přepravy.

Jednodílné popruhy se svorkovými zámky v 6dílné sadě. Originální upínací popruhy sandax – kvalitní upevňovací popruhy z extra odolného polyesteru a stabilního upínacího zámku mají délku popruhu 3 m a jsou 25 mm široké. Maximální bezpečnost – naše upínací popruhy se svěracím uzávěrem mají zatížení při přetržení 250 dan v pásku / 125 daN v rovném tahu. Barva: černá.

Pojistné popruhy se svěrným zámkem jsou vyráběny podle DIN EN 12195-2 a jsou schváleny pro zajištění nákladu. Oblasti použití – upínací popruhy jsou mnohostranně použitelné mimo jiné jako rychloupínací pásy pro přepravu nebo pro zajištění člunu, kanoistiky, přívěsu, surfového prkna, jízdního kola, střešního boxu, obytného vozu, lyžaře, osobního automobilu, motocyklu, kajaku, auta, stěhování.
ZnačkaSandax #ad
VýrobceSandax #ad
Výška3.15
Délka7.09
Šířka4.72
Číslo dílu1052.0001-new1
Modelka1052.0001-new1

6. CLIFFORD

#ad

2 kusy I 25 mm I 0,5 m – 5,5 m I Ultra robustní I EN12195-2 I 250 kg/500 kg zatížitelnost upínací popruhy s polstrováním I upínací popruhy se svorkovým zámkem pro jízdní, CLIFFORD Upínací popruhy

#ad
CLIFFORD #ad - Jízdních kol, SUP nebo kajaku. Ochrana před poškrábáním – nic není otravnější, než když se poškrábe vaše oblíbené auto, skvělé kolo nebo váš nový surf. Naše malé upínací popruhy zvládnou zbytek. Na co čekáte? - sázejte nyní na maximální zatížitelnost s napínacím popruhem clifford 2 m.

Proto jsme vyrobili černé upínací upínací popruhy podle normy DIN EN 12195-2 a nechali je nechat je zrevidovat. Odolné vůči povětrnostním vlivům – díky odolnosti proti povětrnostním vlivům jsou upínací popruhy optimálně vhodné pro upevnění např. Nejlepší zpracování a trvanlivé materiály jsou zaručeny. U ultra robustního a extrémně silného popruhu CLIFFORD je to vyloučeno.

Užívejte si bez starostí své outdoorové zážitky. Ultra robustní a extra silný – kdo to nesnáší? nekvalitní upínací pásy, které se neustále uvolňují a snadno se rozbijí. Certifikace en12195-2 – vaše bezpečnost nám leží na srdci. Vysoká kvalita je tak zaručena. Abychom tomu zabránili, vybavili jsme upevňovací popruhy robustním polstrováním. Bezpečnostní pásy vás 100% přesvědčí svou kvalitou.
ZnačkaCLIFFORD #ad
VýrobceCLIFFORD #ad
Číslo díluS-20-CBSP
ModelkaS-20-CBSP-20
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. MOOcom!

#ad

Upínací popruhy s ráčnou jednodílné – EN 12195-2 – délka 6 metrů až 800 kg – upínací popruh pro zajištění nákladu polyester, 6 metrů, MOOcom! 4dílná sada upínacích popruhů

#ad
MOOcom! #ad - Perfektní pro komerční a soukromé použití. Ověřená kvalita od tÜv rheinland a certifikace gs: naše upínací popruhy jsou testovány podle EN 12195-2 a tím i průmyslového standardu. Náš závazek kvality pro vaši bezpečnost v každodenním životě: plně dodržujeme náš slib kvality a nabízíme vám 30denní záruku vrácení peněz, pokud nebudete s popruhy spokojeni.

Chraňte sebe a všechny účastníky silničního provozu: s popruhy se vyhnete sklouznutí, spadnutí a přetočení, spadnutí nákladu v zatáčkách při akceleraci nebo brzdění. Při stahování není nutné vynaložit žádnou sílu.

Jednoduchá manipulace a ovládání přesto zatížitelné: popruhy jsou vyrobeny z odolného polyesteru a ráčna z vysoce kvalitního kovu. Vyhněte se nevzhledným situacím v silničním provozu: upevňovací popruhy slouží jak k zajištění zboží a nákladu v nákladním vozidle, tak i jako spolehlivá pojistka nákladu v osobním a na osobním vozidle.
ZnačkaMOOcom! #ad
VýrobceIndustrie PLANET #ad
Výška0.04
Délka236.22
Hmotnost0.73
Šířka0.98
Číslo dílu9470

8. Kerbl

#ad

Kerbl Popruh s ráčnou 1dílný oranžový 50mm/6m, 2000/4000 kg

#ad
Kerbl #ad - Vysoce kvalitní upínací popruh s ráčnou pro zajištění nákladu. Součástí dodávky je upínací popruh s ráčnou. Technické detaily: délka 6 m / šířka 50 mm / přípustná tažná síla přímo lc: 2000 kg / přípustná tažná síla LC: 4000 kg. Popruh je impregnován PU – pro lepší UV ochranu. Upínací popruh je vyroben z polyesterové tkaniny a byl testován GS: DIN EN 12195-2.
ZnačkaKerbl #ad
VýrobceKerbl #ad
Výška10
Šířka10
Číslo dílu37147
Modelka37147
Zárukažádný údaj

9. INDUSTRIE PLANET

#ad

4 kusy 800 kg 6 m upínací popruhy s ráčnou 1dílné jednodílné upínací popruhy ráčnové popruhy 25 mm oranžové 800 daN 0,8t

#ad
INDUSTRIE PLANET #ad - Popruh a ráčna. Ať už jde o hobby karavany, přepravce nebo přepravce. Industrie planet znamená zajištění nákladu s odpovědností: ať už se jedná o karavany, řidiče nákladních vozidel, dopravce, u nás dostanete vždy velmi dobrou a stálou kvalitu.

Pro jednoduché přivázání nákladu v přívěsu, přívěsu a návěsu. 4 kusy upínacího pásu 800 kg 6 m šířka pásu 25 mm jednodílný. Popruh se položí kolem svazku a poté se stahovací popruh protáhne kovovou ráčnou a pomocí páky se napne, dokud není dosažena napínací síla. Upínací upínací popruh pro téměř každé použití. Delší trvanlivost. Důležité! naše popruhy jsou bezpečné a oficiálně schválené pro zajištění nákladu / odpovídají DIN EN 12195-2 / štítek se všemi zákonnými pokyny na popruhu. Rukojeť z kovu, žádný plast.
ZnačkaINDUSTRIE PLANET #ad
VýrobceIndustrie PLANET #ad
Hmotnost1.32
Číslo dílu100141

10. CLIFFORD

#ad

SUP Board, CLIFFORD Upínací popruhy, motocykl, střešní box,, 2 kusy I 38 mm I extra široké I s polstrováním I 2,0 m – 5,5 m I 400 kg/800 kg I EN12195-2 I stahovací popruh I upínací popruhy pro auto

#ad
CLIFFORD #ad - Proto jsme sadu upínacích pásů na ochranu hran vyrobili podle normy DIN EN 12195-2. U našich extra širokých a extrémně silných upínacích řemenů je to vyloučeno! Certifikace en 12195-2 – vaše bezpečnost nám leží na srdci.

Odolné proti povětrnostním vlivům – upevňovací popruhy jsou absolutně odolné proti povětrnostním vlivům a povětrnostním vlivům. Proto je upevňovací popruh optimálně vhodný pro přepravu surfového prkna, SUP nebo kánoe. Nejlepší zpracování je zaručeno. Vysoká kvalita je tak zaručena! ochrana před poškrábáním – není nepříjemné, když se vaše oblíbené auto nebo kajak poškrába? Abychom tomu zabránili, vybavili jsme napínací pásy silným polstrováním.

Popruhy k upevnění vás 100% přesvědčí svou kvalitou. Extra široký a extra silný – kdo to nesnáší? tenké stahovací popruhy, které se rozřezávají do nákladu a uvolňují se. Na co čekáte? - vsaďte nyní na maximální bezpečnost s upínacím popruhem clifforD.
ZnačkaCLIFFORD #ad
VýrobceCLIFFORD #ad
Číslo díluS-10-CBSP-35
ModelkaS-10-CBSP