Top 10 Trauermücken Falle – Pasti pro kontrolu škůdců

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ARDAP

#ad

Quiko Ardap Sprej proti škůdcům

#ad
ARDAP #ad - N-105454: biozidprodukte vorsichtig verwenden. Es lässt sich auf holz, Polster und im Raum verteilen und trocknet fleckenlos ein. Das ardap ungezieferspray ist ein praktisches universalpräparat zur Bekämpfung von allen Ungeziefer- und Insektenarten mit einer Sofort- und Langzeitwirkung bis zu sechs Wochen - ein effektives Mittel für Zuhause.

Vor gebrauch stets Etikett und Produktinformationen lesen. Wirkt hocheffektiv gegen ungeziefer wie Milben, Kellerasseln, Mücken, Zecken, Bettwanzen, Speckkäfer, uvm. Die abtötende wirkung auf fliegen tritt sofort nach dem Kontakt mit dem Wirkstoff Permethrin ein. In deutschland hergestelltes und registriertes Produkt unter BAuA Nr.

Das mittel zur ungezieferbekämpfung verteilt sich optimal in Ecken und Nischen - einfach gewünschte Flächen besprühen, um lästige Insekten und Ungeziefer fernzuhalten. Jederzeit ein allroundtalent: das spray hilft bei akutem ungezieferbefall im haushalt, brotkäfer, maden, Motten, Flöhe, Wanzen, Staubläuse, Fliegen, kakerlaken, Schaben, Wirtschaftsräumen oder Tierumgebung wie Ställen und hält zusätzlich alle Insekten langanhaltend fern.
ZnačkaARDAP #ad
VýrobceArdap Care GmbH #ad
Výška13.58
Délka2.56
Hmotnost0.13
Šířka2.56
Číslo dílu077465
Modelka077465

2. OwnGrown

#ad

Boj proti škůdcům – se žlutými tabulkami – past na mouchy proti smutným komárům od OwnGrown, Žlutá nálepka smuteční komáry: 60 x lepicí past bez insekticidů pro pokojové rostliny

#ad
OwnGrown #ad - Lutá barva slunečních květin přitahuje přirozeně létající hmyz. Oboustranně vylehlé pro extra velkou lovnou plochu proti malým mouchám v rostlinách. Milujeme rostliny a máme velký výběr u own grown: žluté zátky pro rostliny v květináčích, bezrašelinné zeminy, modré nálepky pro boj s třásněnkami, sada bylinek, semena zahradních rostlin atd.

Ideální pro vnitřní prostory, nepoužívat venku k ochraně včel apod. Praktické žluté karty jsou ideální pro detekci napadení a boj s létajícími škůdci, jako jsou smutní komáři malí mouchy ze zeminy na zalévání, ovocné mušky a okřídlené mšice.

Bez infekcí, bez zápachu lepidlo se speciálními nálepkami, barvou a dekorativním tvarem. Jednoduše stáhněte papír, složte zástrčku mucholapky a zasuňte dovnitř do zeminy rostliny. Lepidlo bez zápachu bezpečně drží škůdce a pomáhá tak silně zdecimovat smutné napadení komáry. Zalévací voda nemá vliv na účinek.
ZnačkaOwnGrown #ad
VýrobceOwnGrown #ad
Výška0.8
Délka6
Šířka5.5
Číslo díluVK-OWN-00896
ModelkaVK-OWN-00896

3. Naturen

#ad

Naturen kvetinova mucholapka/ 15 kusu

#ad
Naturen #ad - Isté použití pomocí dvojstranného ochranného papíru. Balení s 15 žlutými lapači hmyzu. Dělitelné perforování pro menší rostliny. S 5 dekorativními motivy tulipánu. Kovový kolík pro jednoduché zasunutí i do suché půdy.
ZnačkaNaturen #ad
VýrobceNaturen #ad
Výška7.28
Délka3.54
Hmotnost0.01
Šířka0.47
Číslo dílu76200
Modelka76200

4. GeekerChip

#ad

GeekerChip 50Pcs Gelbtafeln,gelbsticker,steckbare Fliegenfalle Gelbtafeln Gelbsticker,fliegenfalle pflanzefür Pflanzen Auf dem Balkon oder Im Garten

#ad
GeekerChip #ad - Regen und Wind beschädigen es nicht. Einfach zu bedienenreißen sie die äußere weiße Schale ab, hängen Sie sie auf oder setzen Sie sie in Ihre Pflanze ein.

Geeignet für drinnen und draußen. Ein perfektes Fliegenfalle-Setup ist abgeschlossen. Abmessungen12, 5 x 7, 8 cm Sonnenblume + Tulpe. Hochwertige materialien diese fliegenfalle bestehen aus hochwertigen PP-Materialien. Der kleber auf der oberfläche trocknet aufgrund von Wind und Sonne nicht schnell oder funktioniert nicht. Praktischunsere fruchtfliegenfälle haben doppelseitiger Klebstoff, anwendungsfertige Gelbsticker zum Schutz der Zierpflanzen vor fliegenden Schädlingen im Zimmer auf Balkon und im Gewächshaus. Umweltfreundlicherungiftig, geschmacklos und umweltfreundlich. Einfache physische Falle.
ZnačkaGeekerChip #ad
VýrobceGeekerChip #ad
Hmotnost1.1
Číslo díluTool-StickyWorm-YE-50Pack-CA
ModelkaTool-StickyWorm-YE-50Pack-CA

5. YHmall

#ad

YHmall Ovoce, opakovaně použitelné 30 kusů, mucholapka, boj proti thripsům, ovocné mušky, na ochranu před smutnými komáry, žlutá nálepka

#ad
YHmall #ad - Obsah balení: balení s 10 dělitelnými žlutými tabulkami 12 × 7, 3 × 6 cm, 10 motýlí past na hmyz, 3 cm 20 menších tvarů 7, 10 ptačích pastí na mouchy a 5 dodávaných kabelů + 5 zelených dvojitých spon. Ekologické: žluté nálepky z netoxického materiálu, pokojové rostliny a skleník, ideální pro květiny a zeleninu, bez insekticidů, a lze je umístit i venku, aby byly vaše rostliny zdravější.

Praktické: naše pasti na ovocné mušky mají oboustranné lepidlo, žluté nálepky připravené k použití na ochranu okrasných rostlin před létajícími škůdci v pokoji na balkoně a ve skleníku. Vodotěsné a odolné vůči uv záření: tyto pasti na lepidlo jsou vyrobeny z voděodolného vůči UV záření, který funguje i v deštivých dnech a nevysychá.

ZÁruka: pokud nejste s našimi produkty žlutá zástrčka mucholapka zcela spokojeni, kontaktujte nás prosím e-mailem. Odpovíme na vaše dotazy a poskytneme vám uspokojivou odpověď. Past na mouchy je vyrobena z vysoce kvalitních desek a dodané kabely jsou robustnější než běžné kabely a kvalita je zaručena.
ZnačkaYHmall #ad
VýrobceYHmall #ad
Výška0.1
Délka0.1
Šířka0.1

6. YHmall

#ad

48 Pcs Fliegenfalle Abbaubare Gelbtafeln Gelbsticker Schütz Pflanze vom Trauermücken Blattläuse Minierfliegen und Ungeziefer Ideal für Pflanzen Auf dem Balkon oder Im Garten MEHRWEG

#ad
YHmall #ad - Zum beispiel Trauermücken, weiße Fliegen. Der kleber auf der oberfläche trocknet aufgrund von Wind und Sonne nicht schnell oder funktioniert nicht. Hochwertiges material: unsere gelbsticker besteht aus biologisch abbaubarer Maisstärke, sie kann in der natürlichen Umgebung durch Mikroorganismen in 1-6 Monaten biologisch abgebaut werden und es werden während des Prozesses keine Schäden an Umwelt und Pflanzen verursacht.

Praktisch: unsere fliegenfalle ist anwendungsfertige Klebefallen zum Schutz von Zierpflanzen vor fliegenden Schädlingen im Zimmer auf Balkon und im Gewächshaus. Gegen ungeziefer: die fliegenfalle ist sehr nützlich beim Bekämpfung für Insekten, die von Pflanzen angezogen werden und sich in der Nähe der Falle befinden.

Gute wasserdichte wirkung: gelbsticker hat eine gute wasserabweisende Wirkung. Servicegarantie: wenn sie fragen haben, können sie uns gerne per E-Mail kontaktieren. Wir werden ihnen innerhalb von 24 Stunden außer an Wochenenden und Feiertagen antworten und Ihnen eine zufriedenstellende Antwort geben. Geeignet für drinnen und draußen.
ZnačkaYHmall #ad
VýrobceYHmall #ad
Hmotnost0.1
Číslo dílu1

7. Panngu

#ad

žlutá tabule na rostliny na balkóně nebo na zahradě, zásuvná past na mouchy, 50 ks žlutých nálepek na mouchy pro rostliny v květináčích, proti smutným komárům, minierflym, mšicím, ovocným muškám,

#ad
Panngu #ad - Perfektní nastavení mucholapky je dokončeno. Lze používat s důvěrou. Velmi vhodné pro venkovní nebo pokojové rostliny, zejména rostliny v květináčích. Boj proti smutným komárům– Žlutá past na smutné komáry, komáry, odolná vůči uv záření a vodotěsná; vhodná pro ovocné mušky, vrtáky a veškerý létající hmyz; není nutné je vyměňovat, velmi lepkavá, dokud nebudou zcela zakryty.

Ochrana rostlin v květináči – světlé barvy přitahují hmyz za letu. Vysoce kvalitní lepidlo může zabránit úniku hmyzu. Produkty – balení s 50 žlutými tabulkami 14 cm × 8 cm, 10× pes, 10× slunečnice, 10× lotos, 10× vánoční stromek, 10× květ růže, a 50 dodaných kabelů. Byl vyvinut speciálně pro rostlinné škůdce za letu. Ekologické odčervování žlutost – fyzikální past, past na mouchy obsahuje pouze silnou viskózu, netoxická, šetrná k životnímu prostředí a škodlivá.

Udržujte svou zahradu mimo dosah komárů, malé farmy, školky a zahrady, čajové zahrady, ovocných mušek a komárů. Velmi rozšířené– mucholapkový papír se hodí pro skleníky, vhodné pro pokojové rostliny a venkovní rostliny, ovocné zahrady, jako jsou květiny a zelenina. Neuvolňuje škodlivé plyny a nevyvolává nežádoucí reakce ani neovlivní růst rostlin.
ZnačkaPanngu #ad
VýrobcePanngu #ad

8. Compo

#ad

Včetně závěsu, bez insekticidů, ideální jako past na mouchy, past na lepidlo, po 7 kusech, COMPO BIO žluté tabule

#ad
Compo #ad - Snadná manipulace: upevnění přiloženého drátu na žlutou tabuli, stažení ochranné fólie, rovnoměrné rozdělení žlutých tabulek mezi rostlinami zavěšení ve výšce rostliny, 1 tabule vystačí na 1 m² nebo 1 m parapet.

Rozsah dodávky: 1 compo bio sada žlutých tabulek včetně závěsu, vždy 7 kusů, výr. Oboustranně lepené žluté tabule na ochranu okrasných rostlin a zeleniny před létajícím škodlivým hmyzem, smuteční komáři, jako jsou molice, okřídlené mšice a třásněnky, minýrky, použitelné také proti rododendroncikádám. Jednoduché a efektivní: zachycení hmyzu bez použití insekticidů díky oboustranně lepené žluté tabuli, optimální výsledek rybolovu díky speciálnímu žlutému odstínu, ideální pro použití v domě, zimní zahradě a ve skleníku.

č. Přípravek na ochranu rostlin používejte opatrPřed použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Luté tabule s dlouhou přilnavostí, šetří šaty a ruce díky relativně suchému speciálnímu hlenu zabraňuje tvorbě kapek.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška0.83
Délka8.86
Hmotnost0.26
Šířka3.94
Číslo dílu1733302
Modelka17333

9. Yilyln

#ad

Mšicím, past na komáry pro rostliny v květináčích, boj proti pokojovým rostlinám, past, past na mouchy, Yilyln 48 kusů žlutých nálepek proti smutečním komárům, mucholapka, žluté tablety, třásněnkám,

#ad
Yilyln #ad - Velmi lepivé, odolné vůči UV záření a vodotěsné. Snadná manipulace: stáhněte žlutou ochrannou fólii, vložte žlutou nálepku přímo do květináče. Aktualizovaná verze: tento žlutý konektor je silnější a velmi snadno se zasune do země.

Nemusíte je vyměňovat, než budou zcela zakryty. Bezhlučný a bez insekticidů: past na hmyz není škodlivá pro člověka, pokojové rostliny a rostliny obecně a lze ji bezpečně používat. Dekorativní pasti na lepidlo: 48 ks žlutých nálepek a 1 ks malá lopatka, vzory zahrnují včely, motýly, ptáky a mrkev, krásné vzory neovlivňují dekoraci rostlin a neexistuje žádný chemický zápach. Boj proti škůdcům pokojové rostliny: k boji proti létajícím škůdcům, jako jsou smutní komáři černí mouchy, molice, okřídlené mšice a miniery.
ZnačkaYilyln #ad
VýrobceYilyln #ad

10. Blooven

#ad

30 kusů, Blooven Žluté nálepky Boj proti smutečním komárům, hubení škůdců 30 kusů, žluté tabule pro pokojové rostliny

#ad
Blooven #ad - Bez zápachu a chuti – jednoduchá fyzická past. Jednoduše stáhněte bílý ochranný papír a zasuňte do substrátu rostliny. Sladké vzory neovlivňují okrasnou povahu rostlin.

Pokud máte dotazy, můžete nás kontaktovat e-mailem. Ideální pro vnitřní použití, hadi, nepoužívejte venku, jako jsou včely, na ochranu užitečného hmyzu, ještěrky a dokonce i ptáci. Lehké! bezpečné! Čistý. Extra velká sběrná plocha – oboustranně lepené žluté nálepky pro včasné rozpoznání napadení a sledování napadení škůdci létajícím hmyzem.

Zalévání nemá žádný vliv na účinek. Efektivní žluté tabule – dobrý pomocník pro chytání létajících škůdců, jako jsou molice, smuteční komáři, okřídlené mšice a třásněnky. Snadné použití – 30 kusů žlutých tabulek v různých vzorech. Odpovíme na vaše dotazy a poskytneme vám uspokojivou odpověď.
ZnačkaBlooven #ad
VýrobceBlooven #ad
Výška0.39
Délka5.91
Šířka5.12
Číslo díluBEQ3R001
ModelkaBEQ3R002