Top 10 Victorinox Brotmesser Wellenschliff – Nože na pečivo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Victorinox

#ad

Robustní plastová rukojeť, 21 cm, Swiss Classic, profesionální nůž na chléb, extra ostrá čepel, nerezová ocel, červená, zoubkovaný brus, Victorinox

#ad
Victorinox #ad - Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Nůž na chléb swiss classic – nůž na chleba s ergonomickou rukojetí a zoubkovaným ostřím.

S extra ostrým zoubkovaným ostřím a ergonomickou rukojetí. Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, robustní, odolnou a lehkou rukojeť, která díky své rovnováze dobře padne do ruky. Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Eže bez námahy tvrdé krusty a pevné slupky. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací.

Detaily výrobku: délka 341 mm, barva červená, výrobek 6. 8631. 21b, výška 18 mm, šířka 33 mm, hmotnost 90 g, Swiss Classic nůž na chléb. Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.67
Délka13.39
Hmotnost0.2
Šířka1.06
Číslo dílu6.8631.21B
ModelkaVT 6.8631.21B

2. Victorinox

#ad

Victorinox kuchynske noze sada 6 ks 11 cm extra ostre

#ad
Victorinox #ad - Celková délka: cca. 11, 50 cm. Odolné střenky z černého nylonu PP, zalité na čepel. 21, 00 cm, délka čepele: cca. Nože jsou samozřejmě vhodné pro mytí v myčce nádobí a nerezové. Získáte 6 špičkových mazacích nožů z nožířské manufaktury VICTORINOX. Vroubkované ostří, nerezová chromovaná ocel / leštěná.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.5
Délka8.7
Hmotnost0.4
Šířka0.9
Číslo dílu6.7833.6
ModelkaVT 6.7833.6

3. Victorinox

#ad

Extra ostrá čepel, černá, robustní plastová rukojeť, 22 cm, Swiss Classic, nerezová ocel, zoubkovaný brus, profesionální cukrářská pila, Victorinox

#ad
Victorinox #ad - Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, odolnou a lehkou rukojeť, robustní, která díky své rovnováze dobře padne do ruky. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací.

Swiss classic nůž na chléb a konditor – nůž na krájení koláčů a pečiva. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření.

Ideální pro krájení koláčů a pečiva. Detaily výrobku: délka 341 mm, šířka 44 mm, výrobek 6. 8633. 22b, výška 18 mm, hmotnost 102 g, barva černá, Swiss Classic nůž na chléb a cukráře. Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. S ergonomickou rukojetí a zaoblenou čepelí.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška1.97
Délka11.81
Hmotnost0.22
Šířka1.97
Číslo dílu6.8633.22B
Modelka6.8633.22B
ZárukaGaratie Victorinox ag se časově neomezuje na každou marteriální a tovární chybu (s výjimkou elektroniky 2 roky). Škody, které vznikají v důsledku běžného opotřebení nebo nesprávného používání, se záruka nekryje.

4. Victorinox

#ad

Victorinox, Swiss Modern, robustní plastová rukojeť, vlnitý brus, 22 cm, meruňkově růžová, extra ostrá čepel, nerezová ocel, profesionální nůž na chléb a cukráře

#ad
Victorinox #ad - Perfektně se hodí pro každodenní vaření doma. Epel z odolné nerezové oceli s plastovou rukojetí. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů.

Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření. Detaily výrobku: délka 346 mm, hmotnost 100 g, výška 17 mm, šířka 41 mm, barva meruňková, výrobek 6.9076.

22w5b, swiss modern nůž na chléb a cukrářský nůž. Swiss modern nůž na chléb a konditor – elegantní nůž s plastovou rukojetí. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, odolnou a lehkou rukojeť, robustní, která díky své rovnováze dobře padne do ruky.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.59
Délka13.58
Hmotnost0.22
Šířka1.57
Číslo dílu6.9076.22W5B
ModelkaVTX6.9076.22W5B

5. Tefal

#ad

Tefal Ice Force K23204 nůž na chléb | 20 cm | ochrana rukou | dlouhá životnost | ochrana proti korozi | ušlechtilá ocel | černý

#ad
Tefal #ad - Celková délka: 33 cm, délka dítěte: 20 cm. 10 let záruka: trvale udržitelný ve srovnání s jinými noži z ušlechtilé oceli od Tefal. Technologie ice force: Čepel nože je po zahřátí vystavena teplotě -120 °C, aby byla ještě větší odolnost a ochrana proti korozi. Rozsah dodávky: nůž na chléb Ingenio Ice Force 20 cm. Ušlechtilá ocel vyrobená v německu: dlouhá životnost, odolnější a udržitelnější. Ochrana ruky: ještě větší bezpečnost při používání.
ZnačkaTefal #ad
VýrobceTefal #ad
Výška1.18
Délka15.35
Hmotnost0.37
Šířka3.23
Číslo díluK23204
ModelkaK2320414
ZárukaProdloužení záruky na zlomení na 10 let.

6. Victorinox

#ad

Coltello da pane, coltello da cucina, finitura ondulata fibrox, coltello da 21 cm, colore nero, v hliníku, Victorinox

#ad
Victorinox #ad - Barva: Černá. Hmotnost balení: 210 g. Země původu:- Švýcarsko. Rozměry balení d x Š x v: 3, 6 cm x 24, 8 cm x 34, 8 cm.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška2
Délka16
Hmotnost0.22
Šířka3
Číslo dílu5.2533.21
Modelka5.2533.21

7. Victorinox

#ad

Impugnatura antiscivolo, colore nero, acciaio inox, coltello da pasticcere con finitura ondulata, inossidabile, Victorinox, lavabile in lavastoviglie

#ad
Victorinox #ad - Materiál rukojeti: termoplastické elastomery TPE. Název výrobku: Fibrox cukrářská pila. Perfektní pro krájení pečiva, protiskluzová a ergonomická rukojeť, koláčů a chleba.

Kody, které vzniknou v důsledku běžného opotřebení nebo nesprávného používání, se záruka nekryje. Vyrobeno ve Švýcarsku. Rozměry: délka čepele: 26 cm, hmotnost: 181 g. Cukrářská pila se zoubkovaným ostřím, se kterou jste doma stejně efektivní jako profesionální kuchaři v restauraci. Slo artiklu: 5. 2933. 26. Doživotní záruka: záruka victorinox se časově neomezeně vztahuje na každou vadu materiálu a výroby s výjimkou pro elektroniku 2 roky. Hlavní vlastnosti: extra ostrý zoubkovaný brus, vhodné do myčky.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška5
Délka26
Hmotnost0.4
Šířka5
Číslo dílu5.2933.26
Modelka5.2933.26

8. Walfos

#ad

Ergonomická rukojeť a 8palcová čepel, nůž na chleba z ušlechtilé oceli se zoubkovaným ostřím, koláčů, bagelů, ideální pro krájení chleba, Walfos Nůž na chleba, jednodílný design, ultra ostrý

#ad
Walfos #ad - Spoléháme vše na to, že máme nejlepší nože na chleba na trhu. Lze mýt v myčce. 100% záruka vrácení peněz – jsme přesvědčeni, neváhejte nám zaslat zprávu. Pokud máte nejmenší problém s naším výrobkem, aby byl každý zákazník spokojen s naším produktem a našimi službami – objednejte si nyní bezpečně a spolehlivě s Amazon Prime! Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel – nůž na chléb s vlnitým broušením, čepel nože walfos je vyrobena z nerezové oceli 30cr13 s vysokou odolností proti rzi a odolností proti opotřebení, která po tepelném ošetření při hádění a startování vykazuje vyšší tvrdost.

Rychlejší a čistší prořezávání nožem na chléb walfos – nůž na chléb, ultra ostrý vlnitý výbrus na čepeli zajišťuje rychlý a čistý střih, se kterým snadno dostanete perfektní krajíc chleba s menším množstvím drobků. Walfos serrated bread knife může pro nepřetržité uchopení snížením necitlivosti prstů nebo bolesti, díky čemuž je krájení chleba bezpečnější a pohodlnější.

Jednoduše omyjte ručně teplou mýdlovou vodou a vypadá jako nový. Jednoduchý design – nůž walfos na krájení chleba má jednodílnou konstrukci, bezpečný pro vaše zdraví. Lepší ergonomický design – ergonomicky tvarovaná rukojeť se perfektně přizpůsobí vaší dlani a příjemně padne do ruky. Dný plast, žádné dřevo, která neskrývá žádné nečistoty, žádné šrouby, konstruované pro držení. Můžete s lehkostí krájet celou řadu chlebů a pečiva s tvrdou kůrkou.
ZnačkaWalfos #ad
VýrobceWalfos #ad
Hmotnost0.51

9. Victorinox

#ad

Vlnitý brus, 23 cm, černá, profesionální nůž na chléb a cukráře, robustní plastová rukojeť, Victorinox, extra ostrá čepel, nerezová ocel, Grand Maître

#ad
Victorinox #ad - Detaily výrobku: délka 365 mm, šířka 97 mm, výška 22 mm, hmotnost 217 g, barva černá, zboží 7.7433. 23g, grand maître nůž na chleba. Ideální pro krájení silných krust nebo pevných druhů ovoce a zeleniny.

Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření. Nůž na chléb grand ma'tr – nůž na chléb s extra ostrým zoubkovaným ostřím. Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, robustní, odolnou a lehkou rukojeť, která díky své rovnováze dobře padne do ruky.

Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů. Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. S perfektní rovnováhou a ergonomickou rukojetí. Rukojeť lze sterilizovat pro maximální čistotu.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška1.97
Délka11.81
Hmotnost0.8
Šířka1.97
Číslo dílu7.7433.23G
Modelka7743323G

10. Victorinox

#ad

22 cm, extra ostrá čepel, Victorinox, nerezová ocel, Swiss Modern, vlnitý brus, ušlechtilá dřevěná rukojeť, hnědá, profesionální nůž na chléb a cukráře

#ad
Victorinox #ad - Jedna třída pro sebe: naše kvalitní, lehké čepele z nerezové oceli nabízejí přesnost, stabilitu a přesnost. Perfektně se hodí pro vaření doma. Snadno se čistí, jsou extrémně ostré a jsou perfektním dárkem pro každodenní použití nebo profesionály v oblasti vaření.

Více než 130letá historie Victorinox se vyznačuje tradicí, kvalitou a inovací. Jednoduchá manipulace: navrhli jsme moderní, robustní, odolnou a lehkou rukojeť, která dobře padne do ruky. Nejvyšší kvalita: výrobky švýcarské firmy victorinox zaručují nejvyšší standardy ve všech ohledech a vysoká kvalita je prosazována bez kompromisů.

Tento přírodní produkt je známý svou ušlechtilou barvou a jedinečnou kresbou. Swiss moderní nůž na chléb a cukrářský nůž – nůž na chléb a cukráře s rukojetí z ořechového dřeva. Detaily výrobku: délka 346 mm, zboží 6. 907022wg, barva ořechově hnědá, šířka 41 mm, hmotnost 94 g, výška 17 mm, Swiss Modern nůž na chléb a cukráře. S odolnou čepelí z nerezové oceli a rukojetí z ořechového dřeva.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.59
Délka13.58
Hmotnost0.21
Šířka1.57
Číslo dílu6.9070.22WG
Modelka6.9070.22WG
ZárukaBez záruky.