Top 10 Wasserstaubsauger Hyla Alternative – Čističe koberců

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bissell

#ad

84 dB | BISSELL 15585, BISSELL SpotClean Pet Pro | Speciální čistič skvrn pro více povrchů | ideální na koberce, koberce, čalounění a auto | Obsahuje formuli a příslušenství | 750 W

#ad
Bissell #ad - Technologie duální nádrže: odnímatelné vodní nádržky pro snadné plnění a vyprázdnění. Má výkonný motor 750W s hladinou hluku 82 dB. Systém se dvěma nádržkami umožňuje čištění čistou vodou, zatímco špína a prach jsou uloženy v samostatné nádrži.

Isticí formule: kombinujte spotclean pet pro s formulí bissell 1087N, 1086N, 1089N a 1078N pro nejlepší výsledky čištění. Výkonné čištění: bissell spotclean pet pro je profesionální čistič skvrn. Nářadí lapače skvrn: stříká, drhne a vysává nečistoty vašeho domácího zvířete do nádoby přístroje. Ideální pro efektivní odstraňování nečistot ve vašem domě a jako vysavač do auta.

Nečistoty se shromažďují a skladují v samostatné nádrži, kterou lze pro snadné vyprazdňování jednoduše odšroubovat. Ideální pro domácí mazlíčky: integrovaná hadice vysavače na odstraňování skvrn o délce 1, 5 metru kombinuje výkonnou sací sílu, účinek kartáče a formule, aby se odstranily zašpiněné nečistoty a skvrny od vašeho domácího zvířete.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška14.02
Délka9.84
Hmotnost13.23
Šířka14.17
Číslo dílu15585
Modelka15585
Záruka2 roky.

2. Zilan

#ad

Zilan Vodní vysavač s vodním filtrem | sací výkon H20 | bezsáčkový vysavač | EEK A | 2 000 W | vakuový čistič | bezsáčkový vysavač | hadice 360° | podlahový vysavač

#ad
Zilan #ad - S vysavačem vodního filtru můžete odstranit nejen "normální" znečištění, bakterie, pyl, protože kromě prachu jsou i ty nejmenší části jako např. Roztoči, plísně a viry a spolehlivě vázány ve vodě. Filtrování vody, odstraňuje potřebu prachového sáčku.

Díky zaťatému výkonu 2 000 w můžete nasát také tekutiny a menší těžké předměty. Včetně 2 trysek motoru chráněného před vniknutím vody. Inovativní systém filtrace vody s účinností 99, hloubka: 35 cm, 96 %. Detaily: 2 000 wattů max. Nádoba na vodu se po použití jednoduše vyprázdní a vypláchne a zachovává si tak sací výkon. Jemné prachové částice, alergeny jsou filtrovány následným vodním filtrem na 99, pyl, 9 % 6. Rozměry cca Šířka: 35 cm, snadno čistitelný vodní filtr pro vnitřní i venkovní čištění.

Vysavač lze volitelně použít v suchu se sáčkem nebo s vodou bez sáčku. Nasávaný vzduch je veden vodním filtrem, kde se téměř všechny nečistoty a prach ve vodě váže a vzduch se vymyje. Výkon 1 500 w nominální, proud vzduchu: 45 litrů/s. Nově vyvinutý vodní filtr zajišťuje, včetně vodního filtru, že můžete opět volně dýchat. Objem: cca 8 litrů sací výkon: 2300 mm H2O 196 mbar, výška: 55 cm.
ZnačkaZilan #ad
VýrobceZilan #ad
Číslo dílu8945
Modelka8945

3. THOMAS

#ad

Oranžový, plast, Thomas 788563 Aqua + PET & Family vysava? a mycí vysava?

#ad
THOMAS #ad - Výkon motoru. Speciální stříkací tlakový systém pro odstraňování skvrn. Perfektní proti zvířecím chlupům, skvrnám a pachům. 1700 w. Se speciálními tryskami na zvířecí chlupy. Max. Made in Germany. Vysávání bez sáčku s vodním filtrem; zvířecí chlupy, prach a pachy se spolehlivě váže ve vodě a likvidují se znečištěnou vodou. Vysoce savý vysavač pro milovníky zvířat.
ZnačkaTHOMAS #ad
VýrobceThomas #ad
Výška12.05
Délka19.13
Hmotnost18.19
Šířka12.52
Číslo dílu788563
Modelka788563
Záruka2 roky výrobce.

4. Albatros

#ad

5dílná kompletní sada – vítěz srovnání: velmi dobrý 09/2020, Albatros Vysavač na mytí HYDRO 7500 + 1l čisticí šampon – čistič čalounění 4 v 1, bezsáčkový přístroj + stroj na čištění koberců

#ad
Albatros #ad - Ekologický čistič čalounění tedy šetří životní prostředí a peněženku. Univerzální pro profesionální čištění/přípravu. Mycí vysavač a čistič koberců šamponujte a vysávejte v jednom pracovním kroku, 4 funkce: 1. Silný výkon: max. Rozsah dodávky: čisticí přístroj albatros hydro 7500 rozměry 53 x 36 x 36 cm vxŠxh, 1x mycí tryska 12 cm šířka, hmotnost 5, 1x polstrování štěrbinová hubice, 1x vymývací hubice.

Polstr, auto a další: hydro 7500 slouží k profesionálnímu čištění a úpravě čalounění, pvc, koberec, interiérů automobilů a koberců. Mokrý a suchý vysavač, 3. Vysavač, 4. Lze použít také k čištění dlaždic, mramoru a plastu. Pěnový filtr, 75 kg, 1x teleskopická trubka, 1x suchá podlahová hubice, 1x mycí hubice, 1x malá hubice na vysavač, 1x mycí tryska 24 cm šířka, čisticí hadice, 1x opakovaně použitelný sáček na prach.1

1200 w; sací výkon: 16 kpa; objem kotle: 20 litrů; nádrž na čisticí prostředek: 4 litry; délka síťového kabelu: 5 metrů; testováno GS; rozměry v x š x h: 53 x 36 x 36 cm, hmotnost: 5, 7 kg netto. Trvale udržitelný a úsporný: jako skutečná inovace byl integrován opakovaně použitelný sáček na prach. Funkce foukání. 1 přístroj, 2.
ZnačkaAlbatros #ad
VýrobceAlbatros International GmbH #ad
Výška20.87
Délka13.78
Hmotnost12.57
Šířka14.17
Číslo dílu33871A

5. briebe

#ad

Tanks: 4,5L Sauberes Wasser / 10L Abfall, Nass-/Trockensauger, briebe Vira Waschsauger Staubsauger Polsterreiniger für Auto, Matratzen, Haustierflecken-Reiniger, VC1112, Sofas, Ideal für Teppiche

#ad
briebe #ad - Vom bedienfeld am handgriff des Saugrohrs aus können Sie die Funktionen Waschen / Saugen oder beide gleichzeitig wählen. 4 filtrationsstufen: sein 4-stufen-filtrationssystem besteht aus hepA-13-Filter, Milben usw. Der staubsauger sammelt die luft um sich herum ein, fügen ein paar Tropfen Lufterfrischer hinzu, schließen den Staubsauger und schalten ihn ein, filtert sie und gibt sie sauber an den ganzen Raum zurück.

Inklusive zubehÖr: für eine vielseitige und multifunktionale reinigung werden verschiedene Arten von Bürsten und Zubehörteilen mitgeliefert: schmale Düse für schwer zugängliche Stellen, große und kleine Düse zur Polsterreinigung, Turbobürste, Lufterfrischer, Bürste für Böden und Teppiche, Reinigungsflüssigkeit, Antischaumflüssigkeit. Ein, was zur luftreinigung beiträgt, fängt 99, Schwammfilter, Schaumstofffilter und Wasserfiltration, 9% aller Pollen, ideal für Allergiker. Er funktioniert auch als leistungsstarker Staubsauger für trockenen und nassen Schmutz und bietet große Vielseitigkeit. Leistungsstark: die maximale leistung von 2400w des staubsaugers bietet 210W Saugkraft, was eine gründliche und hocheffiziente Reinigung bedeutet.

Dies ermöglicht das reinigen großer Flächen ohne häufiges Nachfüllen oder Entleeren der Tanks. Die aufgesaugten Rückstände werden im Abfallbehälter gesammelt. Vielseitiger waschsauger staubsauger: seine waschfunktion gewährleistet eine makellose Reinigung von Flecken auf Textiloberflächen wie Polster, Sofas, Matratzen, Teppiche, Autositze usw. Er funktioniert als konventioneller staubsauger für staub, der tiefgreifend flecken auf autositzen, Büros oder Geschäfts und zusätzlich als POLSTERREINIGER, feste und flüssige Verschmutzungen auf dem Boden oder in jeder Ecke Ihres Hauses, Sofas und anderen Textiloberflächen reinigt und sich an all Ihre Reinigungsbedürfnisse anpasst.
Značkabriebe #ad
Výrobcebriebe #ad
ModelkaVC1112

6. KANWOD RELY ON QUALITY

#ad

Tvrdé podlahy a čalounění | revoluční technologie čištění | univerzální sada příslušenství, Vysavač Kanwod Superwash All-in-One – ultimativní sací výkon, na mokré i suché multitalent na koberce

#ad
KANWOD RELY ON QUALITY #ad - Superwash shromažďuje během přívodu vody také znečištěnou vodu v nádrži, čímž se snižuje doba schnutí povrchu o 50 %. Největší výběr příslušenství – díky tomu je vysavač mnohostranně použitelný, čalouněného nábytku, od vysávání suchých nečistot až po mytí čalounění nebo koberců.

Vysavač je ideální pro použití jako mokrý vysavač do auta. Můžeme jej použít k mytí koberců, matrací, autosedaček a dlaždic. Pokud nemáte po ruce profesionální dmychadlo, můžete s touto funkcí nafouknout nafukovací matrace. Funkce praní – důkladné čištění koberců, čalouněného nábytku, koberců nebo autočalounění. Funkce vysávání a sušení – vysavač podporuje čisticí prostředky a vodu a vytváří jemnou pěnu. 2w1 vysavač na mokré a suché – budete jej používat pro každodenní práci a pro úklid vaší domácnosti.

Vysavač je díky vysokému vakuu 18 kPa velmi efektivní. Kromě toho má superwash funkci vysávání za mokra, v garáži, pomocí které můžete po dětské party u bazénu vysávat rozlitou vodu ve sklepě, v kuchyni nebo na terase. Funkce blow – je vynikající funkcí pro všechny, můžete vysavač kanod rychle použít jako odfukovač listí. Nebo pokud máte nečekanou návštěvu nebo jedete na dovolenou, kteří mají zahradu nebo zahrádku.
ZnačkaKANWOD RELY ON QUALITY #ad
VýrobceKANWOD RELY ON QUALITY #ad
Hmotnost19.84
Číslo díluSUPERWASH10W1V1
ModelkaSUPERWASH10W1V1

7. Bissell

#ad

Koberce a další | 3689N, rychlejší odstraňování skvrn | technologie HydroSteam™ | napařování, BISSELL SpotClean® HydroSteam™ | čistič skvrn | lepší, vysávání | na koberce, drhnutí

#ad
Bissell #ad - Trojité čištění: napařování, drhnutí a vysávání nečistot, skvrn a nečistot. Jednoduché čištění více povrchů: 7 cm velký nástroj pro odolné skvrny a víceplošný nástroj pro odstranění všech druhů skvrn z koberců, čalouněného nábytku, interiérů aut a dalších.

Rychle schne: schne na čalouněném nábytku za cca 30 minut v nezávislém režimu napařování. Až o 50 % lepší čištění: odstraňuje nejodolnější a nejmastnější skvrny pomocí technologie HydroSteam. Dvě velké, oddělené nádrže: odděluje čistou a špinavou vodu, snadno se plní a vyprázdní.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška15.75
Délka16.54
Hmotnost13.01
Šířka12.2
Číslo dílu3689N
Modelka3689N

8. JIGOO

#ad

JIGOO S300 Pro Milbensauger mit Staubmilben-Sensor und Intelligente LED-Anzeige, 500W Milbenstaubsauger mit UV-Licht, Für Allergiker, entfernt 99,9% Allergene von Matratzen, Betten und Sofas

#ad
JIGOO #ad - Mit einem 230-mm-saugeinlass können sie mit dem J300 Milbensauger große Möbel wie große Betten und lange Sofas einfach und mühelos reinigen. Original doppelbecher design: der jigoo s300 pro milbensauger für matratzen enthält 2 becher, einen zum Filtern und einen zum Aufbewahren von Staub. 99, 9 % milbenentfernung: der jigoo s300 pro milbenstaubsauger setzt eine uv-wellenlänge von 253, 7 nm frei, die 99, um die vermehrung von Milben zu stoppen und eine gründlichere Reinigung zu ermöglichen.

Innovative metallbürstenrolle: die bürstenrolle besteht aus einem Metallkörper und Silikonstreifen, die ein schnelleres und stärkeres Klopfen ermöglichen. Starke und breite saugleistung: der 500-w-motor zeichnet sich durch hohe effizienz, starke saugleistung und lange lebensdauer aus. Sowie ein testbericht über die Wirksamkeit der Beseitigung von Keimen und Milben. Konstant schnelle und starke Klopfbewegungen entfernen mühelos Hausstaubmilben von Ihrer Matratze und schützen die Matratzenoberfläche gut.

Multidirektionale heizung: der jigoo s300 pro waschsauger für sofas kann auf 55°C erhitzt werden, um Milben abzutöten und Ihre Matratze zu entfeuchten. Stellen sie uns alle ihre fragen, wir sind 24 Stunden am Tag, 7 Tage die Woche online erreichbar und unsere Artikel haben außerdem eine 2-jährige Garantie. Mit 500 w leistung und 13 kpa saugleistung bietet Ihnen der JIGOO S300 Pro Milbensauger eine gründliche und effiziente Reinigung. Um augenschäden zu vermeiden, 99 % der Milben und Bakterien tief in der Matratze abtöten kann.
ZnačkaJIGOO #ad
VýrobceJIGOO #ad
Výška15
Délka12
Hmotnost4.52
Šířka8
Číslo díluS300 Pro-EU
ModelkaS300 Pro-EU

9. Bissell

#ad

330 W, Čistič skvrn BISSELL 36988 SpotClean ProHeat, 2,5 l, odstraňuje skvrny od koberců a čalounění

#ad
Bissell #ad - Snadné skladování - lehký a kompaktní design zabírá málo místa. Bissell spotclean proheat odstraňuje skvrny a nečistoty, matrace, jako jsou pohovky, kobercích a měkkých površích, ať jsou kdekoli: na kobercích, interiéry automobilů a další.

Odstraňuje skvrny a nečistoty rychle a snadno ve spojení s výkonnými čisticími prostředky BISSELL včetně 2 vzorků čisticích prostředků. Snadno uchopitelné ploché plnící nádoby umožňují rychlé plnění a snadné vyprazdňování. Zahrnutý nástavec 8 cm pro odolné skvrny je vhodný pro každodenní skvrny a skvrny.
ZnačkaBissell #ad
VýrobceBISSELL #ad
Výška6.5
Délka1.1
Hmotnost8.6
Šířka9.7
Číslo dílu36988
Modelka36988
Záruka2 roky výrobce.

10. Kärcher

#ad

Kärcher SE 4002 mycí vysavač integrovaná rozprašovací hadice 2 v 1, pracovní šířka 230 mm, tlak stříkání 1 bar, extra mycí tryska pro čištění čalounění, množství postřiku 1 l / min

#ad
Kärcher #ad - Rozsah dodávky: extra mycí tryska pro čištění čalounění, tryska pro čalounění, 1 papírový filtrační vak, upevnění tvrdé podlahy mycí trysky, pěnový filtr, štěrbinová tryska, tryska pro mokré / suché čištění klipy, čistič koberců RM 519 100 ml.

Použití: zejména pro alergiky - hloubka vlákna a hygienická čistota na textilních površích, koberce, matrace, například: čalounění, autosedačky. Voda se stříká hluboko do textilních povrchů tlakem a odsává se spolu s uvolněnými nečistotami. Odsávací zařízení se 4002 s komfortním systémem 2 v 1 s integrovanou sací hadicí a přídavnou mycí tryskou je zvláště vhodné pro čištění čalounění. Technologie trysek kärcher zajišťuje, že po vyčištěných površích lze rychleji procházet o 50 procent.
ZnačkaKärcher #ad
VýrobceKärcher #ad
Výška18.9
Délka17.36
Hmotnost17.64
Šířka15.2
Číslo díluSE 4002
Modelka1.081-140.0
Záruka2 roky výrobce.